reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Wstałam na chwilkę, żeby was poczytać.

Zapominajka a miałas juz pierwsza wizyte u lekarza?
Idę za 4 dni dopiero. I już zawczasu się martwię.

Zapominajka - z Igorkiem też miałaś takie straszne mdłości? ... ja tam miałam jak Ty teraz w ciąży z Mateuszem, nie mogłam nawet wody pić. Miałam wrażenie że zwymiotuje mózg i płuca. No jakaś masakra więc bardzo Ci współczuję. Teraz mnie cały czas muli, ale nie tak żeby latać do ubikacji więc jeszczenie jest tak źle.

Z Igusiem tak źle nie było. Trochę mnie muliło i po pracy szłam zaraz spać, ale mogłam względnie funkcjonować.
A teraz jakaś masakra. Na poniedziałek mam klientów poumawianych a nie wiem, czy dam radę w ogóle zwlec się z łóżka :-(

Hejka, nie wiem czy ktoś mnie pamięta (pisałam w zeszłym tygodniu o moich czterech testach pozytywnych i prawdopodobnej ciąży). Byłam u gina i potwierdził ciążę :-) Narazie lekarka stwierdziła, że naważniejsze, że jest w macicy a nie poza :-) Jestem umówiona na środę by sprwdzic czy bije serduszko :-)))

Pamiętam :tak:, gratuluję!!!

ja też już zjadłam kolacyjkę :-) ... teraz wyglądam tak :baffled:


martwie się bo boli mnie brzuch jak na @ :-:)-:)-(

Mnie też co jakiś czas tak pobolewa. Z Iggym też tak miałam. Macica się rozkurcza ;-)

Wcinaj Wcinaj :-D Na Zdrowie! :-D

Ja sie musze pochwalic ze od 3 dni nie plae :tak: i zakupilam kwas foliowy bede brala od owulki :-)

Oglądam z W. "Mam Talent" i umieram z zazdrości, bo on popija Warkę, a ja nie mogę. Boże, jak nie byłam w ciąży, to piwo piłam raz na miesiąc i to z colą, a teraz gdy nie mogę, to mam ochotę :-D

Za mną wino chodzi...

Zapominajka widze funkcjonujemy podobnie,czyli prawie wcale:/ Ja to toleruje wode i biszkopt:/ i...hmmm...chipsy solone:eek: zwariowac mozna. Mąz gotuje,smazy,dusi na parze....lodowka pelna różnorodnych dan a ja nawet do kuchni wejsc nie moge:crazy:

Wogole zacząl mnie pobolewac brzuch:/ Ide sie polozyc.Do jutra dziewczyny

Noelle jak sobie radzisz w pracy? Ja mam jakiś atak paniki i nie wiem czy dam radę, bo jestem tak słaba :no2:
 
reklama
Jestem. Dzień całkowicie bez plamień:biggrin2:

majówka.2013- witaj i bezproblemowych 9 miesięcy :)
Citrusku- będzie dobrze kochana. Ja teraz za 3 razem chyba najbardziej bałam sie powiedzieć mamie. Ale już mam z głowy.
Pam- a widzisz? Nie takie straszne teście :-D Super ,że jesteś zadowolona. Czerwcówką bedziesz na bank!!! Ja się znam na czerwcówkach ;-)
Lady.M -Super wieści. Gratki!!! Trzymam kciuki za środę :) &&&
Lorelain- I jak się czujesz?
 
Hejka, nie wiem czy ktoś mnie pamięta (pisałam w zeszłym tygodniu o moich czterech testach pozytywnych i prawdopodobnej ciąży). Byłam u gina i potwierdził ciążę :-) Narazie lekarka stwierdziła, że naważniejsze, że jest w macicy a nie poza :-) Jestem umówiona na środę by sprwdzic czy bije serduszko :-)))

Gratulacje

ja też już zjadłam kolacyjkę :-) ... teraz wyglądam tak :baffled:


martwie się bo boli mnie brzuch jak na @ :-:)-:)-(

Prosze sie tu nie stresowac:tak:
:tak::tak::tak::tak:
Wcinaj Wcinaj :-D Na Zdrowie! :-D

Ja sie musze pochwalic ze od 3 dni nie plae :tak: i zakupilam kwas foliowy bede brala od owulki :-)

Nie czekaj z tym kwasem foliowym do owulki, juz go lykaj im wczesniej sie zacznie tym lepiej dla dzidzi :)), jajeczko ktore ci sie juz produkuje bedzie mialo go w odpowiedniej dawce :))

Zapominajka no tak ty to sie bidulo nacierpisz przez te mdlosci.

My dzis skorzystalismy z pieknej pogody zrobilismy maly wypad z brzdacem, ale sie dzis wsrod lisci nabiegala, a co ich rozrzucala, normalnie zabawa na calego, tak ze po kapieli o 20 padla jak niedzwiadek w sen zimowy. A ja wlasnie odpoczywam.
W poniedzialek musze przedzwonic do ginki i dopytac sie dokladnie czy mam przyjsc 17 czy 18 na wizyte. Wczoraj zmobilizowalam sie i przedluzylam sobie pakiet medyczny, jest po co :))
 
Ja przed ciążą uwielbiałam winko, piwko teraz nie mogę patrzeć...myślałam,że będąc w ciąży zabeczę się za winkiem, a tu niespodzianka:))przyjaciele do nas dziś przyszli z winkiem a ja nawet troszkę im go nie pozazdrosciłam:-)
generalnie od wszystkiego mnie odepchnęło nie moge patrzeć na jedzenie-zmuszam się...ale jak pomyślę o czymś słodkim to już wogóle:baffled::baffled::baffled:
 
Citrus a Tobie miałam napisać, że rodzice może twojego nie akceptują i w najgorszym razie to się może nie zmienić, ale CIEBIE KOCHAJĄ i dzieciątko Twoje też będą.
 
Citrus zobaczysz rodzice z czasem zaakceptuja W, tak jak mowi Zapominajka nie koniecznie polubia, ale zaakceptuja twoj wybor, a jak zobacza wnuka/wnuczke to normalnie... oszaleja na punkcie malenstwa:tak:
 
reklama
Do góry