reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Jestem z powrotem. Niestety pęcherzyk jest za mały jak na 6tc i wygląda to na poronienie. Nie dałam się zostawić w szpitalu. Boję się tylko żebym krwotoku nie dostała. Czy to może samo spokojnie poleć i obyć się bez łyżeczkowania? :-( Jestem załamana!!!
 
emalia - ja na twoim miejscu poleżałabym spokojnie jeszcze 3 dni i zobaczyła co czas pokarze. Z mojego doświadczenia mogę Ci tylko powiedzieć że w tak wczesnej ciąży to ja poroniłam w domu i po prostu miesiąc później miałam zwykły okres. Krwawiłam mocniej ale nie jakoś strasznie. Straciłam ciążę w 6, 7 i prawie 13 tc. Tylko w ostatnim przypadku byłam w szpitalu. Hmm właściwie to juz nawet nie pamietam, może to był 5 i 6 tc hmmmmm.
 
Lekarz od stwierdził ,że coś jest nie tak bo cały pęcherzyk ma zaledwie 4mm i nie wygląda to normalnie, jest za mały. Cała reszta w porządku, żadnych torbieli, itp. Mam brać dalej Dupka i za 3 dni iść do swojego gina.
 
emalia - no ale ciąża jest może młodsza niż myślisz, może owu miałaś później. Monitorowałaś sobie w jakikolwiek sposób owulacje?
 
Emilia trzymam kciuki.... bedzie dobrze zobaczysz... odpoczywaj bierz dupka moze tak jak dziewczyny mowia jest to wczesna ciaza? nie poddawaj sie!!
 
Lekarz od stwierdził ,że coś jest nie tak bo cały pęcherzyk ma zaledwie 4mm i nie wygląda to normalnie, jest za mały. Cała reszta w porządku, żadnych torbieli, itp. Mam brać dalej Dupka i za 3 dni iść do swojego gina.

Kochana leż i postaraj się nie myśleć!
Mam nadzieję, że za kilka dni wszystko się wyjaśni!
 
reklama
-Lorelain- ja 2 kg w dól. To przez te mdlosci:/
Co do nospy to pewnie kwestia podejscia. U mnie na oddziae,babeczki dostaway konskie dawki roznorodnych lekow z nospa na czele i dzieciaczki i ciaze w porzadku.

emalia82 przykro mi. Ale nie tracmy nadziei. lez ,wypoczywaj. Jakos te trzy dni zleca do wizyty. Co do tego czy wrazie najgorszego bedzie trzeba zabieg robic,to powiem ci ze jest przyjete ze do 9 tygodnia,poronienia są tzw.całosciowe i nie wymagaja zabiegu.Ale lekarze sie boja i wolą sami macice wyczyscic:/ Ale nie rozmawiajmy na takie tematy,badzmy dobrej mysli!!!



Nalatałam sie dzisiaj sporo.Nadrobilam kawe u kumpeli.Wizyte u rodzicow.Zakupy zrobilam. Obiad gotowy i ciasto tez. A teraz zaczyna mnie mdlic.....

Dziewczyny znalazlyscie gdzies w necie jakiego rozmiaru pecherzyk ciazowy powinien byc w poszczegolnych tygodniach ciazy?

Wogoe to zaczynam panikowac przed wizytą w czwartek!! Boje sie ze cos wyjdzie nie tak:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry