reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
emalia bedzie dobrze zobaczysz dupek zacznie dzialac i jak wejdziesz w dalszy erap ciazy troche sie uspokoisz
Zapominajka bedziemy cie tu w tej panice wspierac :tak:, ze mnie tez ostatnio panikara, w ostatniej ciazy tak nie bylo, choc dwie wczesniejsze stracilam to jakos czulam ze bedzie ok, teraz niestety bardziej panikuje. Jeszcze dzis mialam straszny sen ze nagle wyleciala ze mnie ta mala fasola w taki ala balonie jeszce nie do konca rozwinieta i moja panika w tym snie ze sie nie udalo. Mowie wam zasnac po tym spowrotem nie moglam.

ale dzis chlodno, wyszlam na chwile na dzialke i mowie wam wywialo mnie jak nigdy, a polar zalozylam. No ale przynioslam sobie jablek i bede robic szarlotke taka bardzo szybka, sypana, jest pycha :))
 
Citrusek Kochanie wiedzialam, ze na Ciebie zawsze moge liczyc !! Wierzysz w to co ja jakos nie moge ....

Noelle,Ewusia termin @ mam na poniedzialek, ale testuje juz jutro, moze akurat cos zobacze ;) A jak nie bede testowala az w koncu zobacze II krechy :-)
 
Citrusek masz racje hehe tyle poswiecen dla bobaska i to nie mozliwe, zeby go nie bylo :)

Ide z mloda na spacerek, ladna pogoda trzeba korzystac z ostatnich dnia lata ...


Milego dnia Kochane :-)
 
reklama
citrus jestes cool:-)

Zapominajka podobno tak jest ze czas leci od wizyty do wizyty ech i za kazdym razem strach...5 dni do wizyty dasz rade bedzie dobrze

mamolinka inaczej byc nie moze jak plus;-)

emalia dobrze ze krwawienie ustepuje oby z dzidzia bylo w porzadku
 
Ostatnia edycja:
Do góry