reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam i ja z łóżka.
Dzisiaj jest troszku lepiej. Wczoraj było tylko lekko brązowego ( już zadnych krwawień) dzisiaj też spoko. Oby Dupek zaczął działać:) Nawet troszkę lepszy humor mam.

Citrynka- wysłałam ci PW:biggrin2:
Zapominajka- wydaję mi się ,że jesteśmy w chwili obecnej na takimetapie ciąży ,że aż za bardzo wsłu****emy się w swoje ciała. Taki urok nas mamusiek :) Będzie ok.
Mamolinka- nie trzymaj nas w niepewności? Na pewno będą 2 krechy :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja-guska- trzymam kciuki za wynik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Miłego dzionka :)
Musi pomoc nie ma wyboru :tak::tak: .
Ja tez zmykam do kuchni i sprzatania
 
reklama
Emalia pewnie masz rację. Obawiam się, że ze względu na stratę będę w ogóle największą panikarą na wątku...
Mam do wizyty 5 dni i cichą nadzieję, że mnie lekarz uspokoi na kilka dni :zawstydzona/y:
 
Emalia Kochana jutro Was poinformuje co moj tescik pokazal hehe moze jutro przescigne Noelle i pierwszy post bedzie moj ;) Bo pewnie spac nie bede mogla ....

Zapominajka nie martw sie na zapas, bo napewno wszystko bedzie dobrze :-)
 
mamolinka90 hehehe...kochana mysle ze przescigniesz mnie jutro;D Gdyz ja dzisiaj do pracy na noc ide. Wiec w domu bede o 9(??) i nie wiem czy bede dysponowac taka porcja sily by zajrzec na BB.

Zapominajka jesli ty jestes najwieksza panikarna na naszym forum,to ja zajmuje drugie miejsce. Eh....ja mam wizyte za 6 dni. I oby lekarz nie powiedzial czegos co mogloby mi dac do myslenia:confused2: bo Was wtedy wykoncze marudeniem i panika;D A swoja droga zleciał ten czas do naszego wizytowania:D

Emalia jak tam???:D

Ja dziewczyny juz troche lepiej. Nawet pojechalam zakupy zrobic,obiad zrobiony,czekam na meza:D
 
Noelle jak dla mnie to czas do wizyt stoi w miejscu.
Masz jakąś szansę pospać sobie w nocy, czy biegasz do pacjentki do pacjentki?
 
Zapominajka nie mam takiej mozliwosci. Biegam od inkubatora do inkubatora. Na wczesniakach i noworodkach pracuje obecnie. ?Mi zleciał ten czas. Moze z nadmiaru pracy w pracy;D
 
Dziewczyny ja bede trzecia panikara czlowiek za duzo slyszy potem sie martwi...

Dzisiaj czuje sie jak wrak nudnosci na maksa wczoraj kolacja poszla do porcelany a dzisiaj wizyta jak ja dojade:(:(:no:

karotka przykro mi ale zycze ci zeby nastepny cykl byl owocny..

Odpisze reszcie potem nawet nie mam sily obiadu robi co moj M zje to nie wiem albo przezywam wizyte i dodatkowo objawy sie nasilaja matko..
 
Emalia, odebrałam, ale się spóźniłam, jak widać, bo poradziłaś sobie sama :-p

He he. Byłaś juz na tej poczcie?:laugh2::laugh2::laugh2:

Dzięki;-)

Emalia pewnie masz rację. Obawiam się, że ze względu na stratę będę w ogóle największą panikarą na wątku...
Mam do wizyty 5 dni i cichą nadzieję, że mnie lekarz uspokoi na kilka dni :zawstydzona/y:

Ja z natury jestem histeryczną panikarą. Będziemy się wspierały na wzajem :) A do wizyty szybko zleci. Ja mam jeszcze całe 10dni. Już od dziś mocno zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Emalia Kochana jutro Was poinformuje co moj tescik pokazal hehe moze jutro przescigne Noelle i pierwszy post bedzie moj ;) Bo pewnie spac nie bede mogla ....

Zapominajka nie martw sie na zapas, bo napewno wszystko bedzie dobrze :-)

To ja zostawię włączonego kompa na noc i jak będę szła nad ranem siku, to będę odświerzać strone. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

mamolinka90 hehehe...kochana mysle ze przescigniesz mnie jutro;D Gdyz ja dzisiaj do pracy na noc ide. Wiec w domu bede o 9(??) i nie wiem czy bede dysponowac taka porcja sily by zajrzec na BB.

Zapominajka jesli ty jestes najwieksza panikarna na naszym forum,to ja zajmuje drugie miejsce. Eh....ja mam wizyte za 6 dni. I oby lekarz nie powiedzial czegos co mogloby mi dac do myslenia:confused2: bo Was wtedy wykoncze marudeniem i panika;D A swoja droga zleciał ten czas do naszego wizytowania:D

Emalia jak tam???:D

Ja dziewczyny juz troche lepiej. Nawet pojechalam zakupy zrobic,obiad zrobiony,czekam na meza:D

Kochana. zdaję mi się ,że jest lekko lepiej. Nie chce przed wcześnie się cieszyć , ale mam nadzieję ,że jż tak zosstanie :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry