reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Syneczki3-Dzieki taka patrze na twoj suwak i juz blisko rozwiazania :tak: ten czas leci ja zwariowany
Citrus-zaraz kukne na ten konkurs
Zapominajka-mnie tez cos dzis w nocy lamalo ale wtedy jak mam lenia i mi sie nie chce wstac np. 4.00 siusiu
:tak:,a ta ogorkowa narobilas mi smka tez wkoncu musze sobie zrobic .
ja-guska-bedzie ok:-)
Mamolinka-Czasami sny sie sprawdzaja :tak::tak: dlaczego nie testujesz np.dzis?ile masz do terminu @


Kinga ja mam termin @ na poniedzialek 10-09.... W sumie mialam testowac w poniedzialek lub czwartek, ale zastanawiam sie nad jutrem... Bo wczoraj Lorelain podpowiedziala mi, ze mozna testowac 12 dni po owu bo wtedy dochodzi do zagniezdzenia, a u mnie akurat jutro jest 12 dzien.... Mam nadzieje, ze moj sen sie spelni... Hihi w sumie jak bylam mala mialam pare proroczych snow ;) Tylko najgorsze, ze nie mam zadnych objawow zwiastujacych ciaze, wiec nawet za bardzo sie nie nastawiam... Mam jeszcze czerwiec przed soba. A maj i czerwiec to moje upragnione miesiace na bobasa .... W maju moj eM sie urodzil a w czerwcu cora, wiec moze na ktorys miesiac sie zalapie...
 
reklama
A wiecie co? Tak z perspektywy czasu (hoho, jak to brzmi, aż dwóch tygodni) to po prostu CZUŁAM, że jestem w ciąży. Z jednej strony nie chciałam się nastawiać, ale z drugiej cały mój organizm krzyczał, że coś się dzieje, zwłaszcza to jak się czułam, jak odczuwałam brzuch, jak temperatura mi się podniosła itp.
Może wynika to z faktu, że się starałam o dziecko, bo może gdybym zaliczyła wpadkę, to bym tego nie odczuwała w taki sposób i myślała, że na @? No ale kurza stopa, naprawdę ciążę da się wyczuć. :szok:
 
Zapominajka, czytalam, ze nie zawsze na poczatku ciazy kobieta ma objawy.Ale jak pomysle o pierwszej ciazy, bolace piersi o 3 rozmiary wieksze ( z tymi piersiami to juz mam nadzieje, ze wieksze nie urosna), sennosc, mdlosci, zachcianki i zgaga a teraz nic .... Staram sie za bardzo nie nakrecac to dopiero pierwsze podejscie ;) Z cora za pierwszym razem zaszlam ale to byl odrazu pierwszy cykl po wyjeciu spirali i udalo sie , teraz moze potrzebujemy troche czasu i cierpliwosci... Jutro rano dam znac jak tesciorek wyszedl ;) Hihi najwyzej jak wyjdzie neg.to w poniedzialek jeszcze jeden zrobie :) I bede tak robic,az w koncu zobacze II krechy :-D Dziekuje, za kciuki :*
 
Zapominajka, czytalam, ze nie zawsze na poczatku ciazy kobieta ma objawy.Ale jak pomysle o pierwszej ciazy, bolace piersi o 3 rozmiary wieksze ( z tymi piersiami to juz mam nadzieje, ze wieksze nie urosna), sennosc, mdlosci, zachcianki i zgaga a teraz nic .... Staram sie za bardzo nie nakrecac to dopiero pierwsze podejscie ;) Z cora za pierwszym razem zaszlam ale to byl odrazu pierwszy cykl po wyjeciu spirali i udalo sie , teraz moze potrzebujemy troche czasu i cierpliwosci... Jutro rano dam znac jak tesciorek wyszedl ;) Hihi najwyzej jak wyjdzie neg.to w poniedzialek jeszcze jeden zrobie :) I bede tak robic,az w koncu zobacze II krechy :-D Dziekuje, za kciuki :*
Ja mam piersi nawt przed @ obrzmiale to wykluczylam ze moge byc w ciazy ale z 6 dni przed@ bolala mnie miednica nie moglam nawet lezec na prawym czy na lewym boku :tak: i to dalo mi do myslenia .
 
Mnie tez przewaznie przed @ bola piersi, a teraz nic ... Czasami czuje tylkko lekki i chwilowy bol podbrzusza i ani cienia nadzieji wiecej... Uciekam do garow :) Milego dnia
 
Ja myślę, że to bardzo indywidualne;

w pierwszej ciąży dopiero po ok tygodniu po terminie @ zaczęłąm mieć objawy
w drugiej wiedziałam że jestem kilka dni przed @, bolały mnie piersi, miałam dużo mlecznego śluzu i przeczucie,
teraz byłam zaskoczona, bo objawów i podejrzeń nie miałam żadnych.
 
Ja myślę, że to bardzo indywidualne;

w pierwszej ciąży dopiero po ok tygodniu po terminie @ zaczęłąm mieć objawy
w drugiej wiedziałam że jestem kilka dni przed @, bolały mnie piersi, miałam dużo mlecznego śluzu i przeczucie,
teraz byłam zaskoczona, bo objawów i podejrzeń nie miałam żadnych.
Tak tak zapomnialam o tym sluzie przed @ zawsze mialam sucho
 
reklama
Witam i ja z łóżka.
Dzisiaj jest troszku lepiej. Wczoraj było tylko lekko brązowego ( już zadnych krwawień) dzisiaj też spoko. Oby Dupek zaczął działać:) Nawet troszkę lepszy humor mam.

Citrynka- wysłałam ci PW:biggrin2:
Zapominajka- wydaję mi się ,że jesteśmy w chwili obecnej na takimetapie ciąży ,że aż za bardzo wsłu****emy się w swoje ciała. Taki urok nas mamusiek :) Będzie ok.
Mamolinka- nie trzymaj nas w niepewności? Na pewno będą 2 krechy :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja-guska- trzymam kciuki za wynik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Miłego dzionka :)
 
Do góry