reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Elajar nie wiem czy działać. M.mi dzisiaj podcial skrzydla. Woli siedzieć tu i klepac bide niz zaryzykować i mieć chociaż cień szansy ze się powiedzie. Bo niby tu znajomi to będzie łatwiej. Tylko ja znam tyle ludzi co mają "znajomych" a i tak ***** z tego.

Trojeczka ma rewelacyjne zdjęcie. Do portfela i jak masz dola spojrzenie na nich i już wychodzi słońce.
 
reklama
Elajar...slodziaki...tylko calowac...
Ja ostatnio trace cos cierpliwosc, nie wiem czy to przemeczenue czy poprostu mam dosc ciaglego buczenia i jojczenia...to nawet nie placzy tylko takie jeczenue ze nue wiadomo o co chodzi i uszy wysiadaja...
 
Elajar mi sie zawsze marzylo takie stadko;) Fajne dzieciaczki.

Camel, to pewnie chwilowe zmeczenie materialu, kazdej sie to od czasu do czasu zdarza. A jak mowi, ze nie, to klamie. U nas ostatnio marudzenia prawie wcale, za to przylepa straszna. Jak nie wisiec na mnie, to tarmosic aie po podlodze. Ogolnie, matka najlepsza na wszystko.
 
Witam się porannie znad kawki . Moje dzieci o dziwo jeszcze spia ! ( młodzież odsypia fantastyczna noc, a córka ma na 13 do szkoły ) Nawet listonosz dzwoniacy domofonem ich nie obudził. A ja delektuje się spokojnym cichym porankiem ;)

Dziewczyny - robiła któraś z was torty w masie cukrowej ? My na majówkę jedziemy nad morze do moich rodziców. To od razu zrobimy tam roczek dla mojej rodziny. Z racji że to długi weekend gotowy tort muszę odebrać 30 kwietnia. A do 3 maja, do planowanej imprezy to on za świeży nie będzie. Zamówiłam więc gotowa masę cukrowa i inne ozdoby na wierzch. Tylko Kurcze trochę się obawiam, bo ciasta owszem piekę, ale z tą masa nie miałam nigdy nic wspólnego.
 
Witam się i ja.

U mnie noc super udana. Pobudka o 1.30 na cycka i spanie do 6.15. Trochę krótko, ale biorąc pod uwagę brak rewelacji nocnych, to i tak super;)

Leskowa, ja niestety Ci nie pomogę, bo ja zamawiam tort gotowy i mam tyle szczęścia, że zrobią mi go na świeżo właśnie na 4 maja, a na masie cukrowej się nie znam.

Plan mam dziś taki, że pojadę do mojego taty, ale przyszedł pan naprawiający nam drzwi balkonowe i guzdra się już ponad godzinę;)
 
Ja tez zamawiam u pani ktora sama robi domowe, pytalam ja o ta mase, to powiedziala ze to jie takie proste jak sie wydaje, do figurek kupuje sie inna mase, do pokrycia tortu inna. Do jednej trzeba mase vy polizyc do innych nie..ja zglupialam, ale kiefys zapewne sprobuje, np nw urodziny A. On sie nie obrazi jak nie wyjdxie...aa..i podobno trzeba jakies specjalne nsrzedzia przede wszystkim walek..bo do innych sie klei lub rwie...
 
Wiolonczela, nie chcę zapeszać, ale wygląda na to, że nasze życie znów się wywróci. Na razie czekam na sobotę, bo wtedy powinnam dostać okresu, jak nie będzie to w przyszłym tygodniu do lekarza. Ale kreski są dwie...

Uu, to gratuluję :-)
Fajnie będzie z taką małą różnicą wieku. Pierwszy rok przekichany, potem będzie coraz lepiej (chociaż nadal przekichane), hehe. A radę to na pewno dasz radę. Kto jak nie Ty ma dać radę. Matki to jednak taki twór, że zawsze dadzą sobie radę, raz z lepszym, raz z gorszym efektem, ale jednak dadzą. No i masz te 8mcy na "pogodzenie się" z losem :rofl2:


To która następna?

Ja to w ogóle muszę pomyśleć o zabezpieczeniu, bo ostatnio mąż nie był pewien czy zdążył wyjść. Z jednej strony wazektomia się kłania, z drugiej pytanie a co będzie jak będziemy chcieli mieć za te minimum 5 lat następne. Spirala? No właśnie nie jestem do tego przekonana. Gumki mamy, a nie używamy, haha :baffled:


Elajar, będzie dobrze Przesyłam fluidy.
Leskowa, również przesyłam lepsze fluidy.
 
Czesc Matki.

Tort tort...ja nie jestem zwolenniczka tortow. I zamierzam upiec sama. Coś na miare moich mozliwosci i zdolnosci. Licze ze beda juz "normalne" swieze truskawki to jedna warstwe walne truskawkowa druga jeszcze nie wiem jaką. Trzy biszkopty pobrzechtam na wierzch bitej smietany, posypie czymś, swieczka i heja. Nie będę sobie teraz dupy zawracać bo domyslam sie ze pozniej bedzie widziwianie ze z pilka, z samochodem strazakiem czy innym ben tenem ;) poza tym nie patrzeć tylko jeść ;) najlepiej to zrobie cos kokosowego bo tesciowa nie lubi :D

Co do potomstwa kolejnego. Wczoraj na popoludniowy spacerze poklocilam sie z m. bo ten rozmyslil się z wyjazdu. Musialabym zarabiac tyle zeby spalcac kredyt tam wynajac utrzymac nas i jeszcze zeby zostalo. Nosz kurrr. Podwyzki o 100% nikt mi nie da co? A na moje slowa ze tu tez nie bedzie fajnie bo w aptece praca zmianowa itp itd i i tak pod kreska to mi mowi ze bedziemy robic nadgodziny. A dziecko? U babc.Super. 12 h w robocie dzieckiem nie bedziemy widywac i to bedzie dobrze. Sory ze tak truje ale tak mnie to wszytko miezwi ze szalu dostaje. Nie lubię sie tak miotac. Aha i oczywiście wczesniej mowil ze mimo iz ja nie chcialam za nim do GB sie wyprowadzic ten teraz sie zgadza, a wczoraj to juz bylo argumentem anty. Bo ja wtedy nie chcialam. Kurnia ale chociaż sprobowalam. Robilam 3 miesiace na zmywaku po nocach. Dlaczego on teraz nie może? ? Aj tam. No a najlepsze ze wieczorem do mnie startuje bez zabezpieczenia i glupio pyta czy nie chcę rodzenstwa dla syna. Wiec mu powiedziałam NIE ;)
 
Cześć mamusie , u nas nocka trochę lepsza ,druga 2 z dołu wyszła ,mam nadzieję, że to było przyczyna płaczu.
Ewcia współczuje dylematów ,z tymi naszymi chłopami to nieraz ciężko się dogadać jak to Mdła mówi "patelnią go "
A właśnie co z nią??? dawno nic nie pisała .

Leskowa - ja robiłam tort z masy cukrowej na chrzest małej ,powiem tak nie jest to łatwa sprawa musisz bardzo dobrze ja rozwałkować i do figurek potrzebujesz specialny klej spożywczy bo inaczej wszystko będzie ruchome ,no efekt wizualny fajny ,ale ja wole tak jak Ewcia torty lekkie z świeżymi owocami np. truskawki, maliny, jeżyny ,borówki kupie jeszcze jakąś fajna jedynkę i sztuczne ognie aby jakiś efekt by.

Elajar - super dzieciaczki jak się patrzy to od razu się buzia śmieje :)
 
reklama
Do góry