reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Jak ja zawsze czekam na weekend z nadzieją, że sobie odpocznę i na nadziei się kończy. Ale zawsze to coś innego niż siedzenie w domu. Zawsze gdzieś się ruszymy, no i w końcu nie jestem sama.
 
reklama
witam kolejny raz...poszłam za waszym przykładem i..... i dałam młodemu dwie łyżeczki jabłka ze słoiczka...ale miał zdziwioną minę.... gluten bede dopiero wprowadzać pewnie końcem 5 miesiąca..więc na razie bez kaszek...ale warzywa i owoce jak najbardziej....jako oczywiście deserek.... a danie główne gorący cyc....

evi ...machnij sobie suwaczek...bo kurcze nie pamiętam ile ma twoje dziecię....
 
Camel - ale się ubawiłam myślałam, że napisałaś machnij sobie dzieciaka takie pierwsze wrażenie nie doczytując do końca zdania .
a o to mój suwaczek :


 
Dziewczyny, zarejestrujcie się na stronie fisher price. Wysyłają darmową grzechotkę :).
Wspólne Odkrywanie
Polecam, zabawka super! :-D

i ja tez :)

hejka

u nas dzien jak kazdy inny...no prawie...babcia zostala z maluchami, a ja z Ania jezdzilam po dokumenty do wypelnienia na zasilek rodzinny...kolejka masakryczna, ale jakos szybko poszlo

jutro z Ania wybieramy sie na zakupy....tatus zostanie z blizniakami, a w niedziele jedziemy na wioske do moich rodzicow

i tak powoli dzien za dniem, tydzien za tygodniem :)
 
Ostatnia edycja:
Hej kobitki.
Rysia- dzięki za cynk- już się zarejestrowałam.

My na wariackich papierach - ogarnąć małego, córkę wyszykować do szkoły i utrzymać jako tako chatę w ładzie.... Są chwile, że padam na pysk. Syn mi się na dodatek przestawił i w nocy co 2 godziny się budzi. Wcześniej mieliśmy tylko dwie pobudki w ciągu nocy....
 
Rysia - dołaczyłam do klubu przyjaciół FP. Dzięki za cynk.

Moje dziecię dziś cudownie grzeczne. Jeździliśmy za pieluchami do pływania bo okazuje się, że nie tak szybko je znaleźć. Nie płakał w samochodzie, nie płakał w sklepach. No w szoku byłam :szok:
Wieczory mamy teraz gorsze. Mocno marudzi, poplakuje i sam nie wie czego chce. Dziś polożyłam go na łózku tylko po to by zdjąc bluzkę i stanior do cyckowania to dostał taaakich spazmów, purpurowy był, bo wstrzymał oddech na dobre kilkanaście sekund, wymachiwał rękami, nogami. Jak się dorwał do cycka, pociągnął 3 razy i przysnął.
Chyba musimy go wcześniej kłaść. Nie wiem.

Jakaś oklapnięta jestem, podpieram się nosem. Czuję jakby mnie coś rozbierało...i nie, o nie to nie jest mój mąż ;-)
 
Halo, halo !!! jaka tu cisza .My dziś cały dzień na działce u teściów pogoda była piękna więc żal było siedzieć w domu .
 
reklama
Witam, my też cały dzień u teściów pod miastem. No, ale wcześniej zaliczyliśmy basen. Tzn. mąż z Maluchem się taplali, a ja nie mogłam wyjść z podziwu i pękałam z dumy jak na to patrzyłam:-D
 
Do góry