reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

perelka - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!:-):-):-)
... ile zapłaciłaś za krem? ... mam nadzieje że jest tańszy niż mustella, bo chciałabym go używać na stałe :tak:
 
reklama
Biedroneczka- Zrobilam sobie taki sam suwak chyba nie bedziesz zla sa super co prawda jak wpisalam date porodu bo z miesiaczki wychodzi mi na 6 maja to teraz bym miala 6 tydzien ale zostalam przy tym co test mi pokazal :tak: teraz gin okresli reszte .
 
Kinga nie zla nie jestem, mi sie podobaja te suwaczki ze wzgledu na to ze pokazuja jak wygladaja te nasze fasolinki na poszczegolnym etapie
perelka rowniez wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

No i wygonilam meza ze smieciami i po popcorn do sklepu hehehehe. a wlasnie koncze robic sos pomidorowy do sloiczkow na zime, pieknie pachnie mi w kuchni
 
hej dziewczyny.pisałam u Was jakies 2 tyg temu,niestety dostałam okresik i wyszly nici z majówkowania. od paru dni jednak wielki ból głowy,straszne zawroty ,mdlosci-chciałam isc już do lekarza bo miałam czarne mysli(o tetniakch,guzach).dzisiaj jak jechałam samochodem to musielismy zatrzymywac się co 3 min bo było mi tak słabo że jie moglam wytrzymać. no i godzinke temu zrobiłam moj ostatni tescior. i wyszła blada ale różowa kreska.nie rozumiem już nic z tego... może sie udało jednak ,co myslicie? miałyscie takie objawy?:)Pozdrawiam:)i przepraszam że tak marudze
 
mouse - jak na test robiony wieczorem to dobrze że kreseczke widac, rano pewnie będzie ciemniejsza, @ była mocna? ... może to tylko było lekkie plamienie od zagnieżdżenia:-)
 
Lorelain okres wystapił troszke za szybko(jakies 3-4 dni) w 25 dniu cyklu a zazwyczaj mam 28-31. wolno sie rozkrecał ale pozniej już był bardzo mocny-normalny
 
perelka - jak dla mnie to on pachnie, ale tak ładnie, a cena super przystępna, jak wykończę mustellę to się przerzucę na ten pharmaceris :tak:

mouse
- kurcze no to faktycznie dziwne, może zob sobie bete i zobacz czy przyrasta. Lekarz na usg to i tak nic by nie zobaczył tak szybko więc trzeba czekać.
 
Kinga nie zla nie jestem, mi sie podobaja te suwaczki ze wzgledu na to ze pokazuja jak wygladaja te nasze fasolinki na poszczegolnym etapie
perelka rowniez wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

No i wygonilam meza ze smieciami i po popcorn do sklepu hehehehe. a wlasnie koncze robic sos pomidorowy do sloiczkow na zime, pieknie pachnie mi w kuchni
To tez mi sie wlasnie spodobalo jak nasza fasolinka wyglada:-)
Mouse-zrob bete :tak:
Ok ja uciekam na film i spac dobranoc kochane:-):-)
 
reklama
Do góry