reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej mamuśki;) Nie wiem jak u Was ale u mnie objawów już zupełnie zerooo!!mniej niż zero:)
Jeszcze wczoraj mnie odrzucało od miesa, nie chciało mi się słodkości-dziś zjadłam ogrom wafli orzechowych i mnóstwo gołąbków-takich bez kapusty:) Nic mnie nie boli, nie muli, czuję się nieswojo-tzn nie tak jak powinnam w ciąży;D chyba jutro polecę do Pani doktor;))-pewnie mnie wyśmieję ale cóż-z dylematami powinno się biegać.

A Wy jak???
Ps.moje cycki dalej ani rusz:(((:)angry::-D
 
reklama
Jak ten czas leci dopiero ja zaczynałam tak jak wy tysiąc wątpliwości a już jestem na końcówce powodzenia dziewczynki spokojnej ciązy bez szaleństw i dobrych samopoczuciach by jak najmniej było u was problemu i wątpliwości , abyście wszystkie dotrwały do samego końca i pamiętajcie że jeśli pojawią sie problemy to nie zawsze kończy się to żle :) i ważna informacja która mi tym razem spędzała sen z powiek objawy ciązy piersi powinny boleć ??????? nie nie koniecznie mnie tym razem wcale nie bolały i strasznie mnie to martwiło :) tak więc jesli któras będzie czasem je czuć a czasem nie to niech nie wpada w panike :) każdą ciąże inaczej się przechodzi Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
paola890411 ja mam podobnie do Ciebie, zero wymiotów, mdłości itd. Piersi też się nie kwapią do rośnięcia ( niestety :) ale chyba jeszcze wszystko przed nami :)
A powiedziałyście już w pracy o ciąży? Jak zareagowali? Czy czekacie do końca 3 msc?
Pozdrawiam wszytskie majóweczki 2013 :)

 
Wiiki nie nie czekam już powiedziałam,tylko ja miałam ten plus, że powiedziałam w tym samym czasie kiedy rodzicom-bo pracuje w ich firmie;) pójdę na l4 chyba szybko bo jezdze w dlugie trasy do klientów, a w aucie to już cięzko mi usiedziec parę godzin....ale spokojnie, wiem to na przykładzie naszych pracownic-że im wczesniej tym lepiej-wszystko da się wtedy poukładać przed odejsciem na macierz/l4:)
 
Część dziewczyny
Dzisiaj test pokazał II piekne grube kreseczki na teście - nadal w to nie wierze :-)
W przyszłym tygodniu ide do lekarza wiec mam nadzieje ze potwierdzi i bede mogła z Wami pisać jako prawdziwa majoweczka :-)
 
witaj sun7, gratulacje!!!! my też walczyliśmy o iskierkę długo, od marca zeszłego roku! spokojnej ciąży! i aklimatyzuj sie na majóweczkach:)
 
Cześć dziewczyny! Oficjalnie mogę się do Was dołączyć!! Dziś test pokazał 2 kreseczki!! Podpatrywałam Was i cicho liczyłam, że dołączę do Waszego grona :) i oto jestem :)
 
anade kolezanko z forum "staranka os stycznia 2012" WITAJ!!!!!!! Ogromne gratulacje!!!!!!!!

Sun7 Ciebie kochana tez witam i gratuluje!!!!!

paola890411 a ile to tygodni u Ciebie kochana? bo suwaczka nie masz i sie nie orientuje?? Ja tez na poczatku objawow zadnych nie mialam oprocz przeogromnej sennosci. Bedzie juz z tydzien gdy z checia komus podaruje te objawy!!:D Chetna??;D

wiikki ja w pracy powiedzialam wczesnie to jest jakos w 6 tygodniu ze względu na to ,ze pracuje w szpitalu i praca nie łatwa,w dodatku ma sie do czynienie z materialem potencjalnie zakaźnym itd Zareagowali bardzo milo:D


A ja dziewczeta jutro w koncu na wizyte!!! Tak więc o 11 trzymajcie kciuki!! Oby wszystko było dobrze!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Zafasolowane! :-D

Ooooo jaaaa, ale pogoda z tylka :eek: Miałam jechać do uniwersyteckiej pognębić się trochę moimi Żydami, ale wygląda na to, że chyba sobie daruję... Mam zresztą do przeczytania kilka książek, więc może czas najwyższy, by nadrobić. I z powodu deszczu podzielę się z Wami znów (musi Was to wkurzać :D), tym razem...

[video=youtube;DKbPUzhWeeI]http://www.youtube.com/watch?v=DKbPUzhWeeI[/video]
 
Do góry