reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mamolineczka (pięknie się Twój nick odmienia, a ja nawet do W. mówię przekęcając jego nazwisko umyślnie na wszelkie możliwe sposoby :-D

sharpnowaja, gracias! :tak:

Kinga
, nie chcę wilka, jutro muszę w bibliotece posiedzieć kilka godzin, zresztą ja nie mam czasu na rzyganie, bo, cholera, książki się same nie czytają a magisterka nie napisze samopiszącą klawiaturą, a muszę mieć COŚ za trzy tygodnie, bo mnie promotor przebierzmuje :-D


Bożżżż... moja Dzidzia jeszcze nie ma rączek ani nóżek ani oczek, a już na pewno wie, że jej matka jest pieprznięta w mózg :-D Ale to chyba dobrze, nie chcę być Matką Polką Wózkową...

Tutaj artykuł o rzeczonych:

Matka Polka Wózkowa - Dzieci.pl



Citrusku wymiekam przy Tobie hehe :) Moj eM przed chwila dowiedzial sie o dzidzi ... :) Oszalal hehe cieszy sie niesamowicie juz planuje przeprowadzke do wiekszego domu z ogrodkiem, wieksze auto ;) A pierwsza osoba, ktorej sie pochwalil byla jego papuga hahaha :-D W ogole jego mina bezcenna ! Polozylam test na talerzu a drugim przykrylam i powiedzialam, ze obiad na stole...
 
reklama
mamolinka - serdeczne gratulacje !!! ... ps. twój suwaczek pokazuje o tydzien do przodu (wiem bo sama chciałam podobny ;) ), nie wiem czy to przesunięcie uwzględniałaś, pisze tylko to bo gdybys była na wizycie w 6 tygodniu a na prawde w 5 żebys sie nie przestraszyła że nie ma jeszcze serduszka. To tylko suwaczek źle liczy :-p:-p:-p


wszystkich cieplutko pozdrawiam a ja ide sobie podgrzać obiadek :-)
 
mamolinka - serdeczne gratulacje !!! ... ps. twój suwaczek pokazuje o tydzien do przodu (wiem bo sama chciałam podobny ;) ), nie wiem czy to przesunięcie uwzględniałaś, pisze tylko to bo gdybys była na wizycie w 6 tygodniu a na prawde w 5 żebys sie nie przestraszyła że nie ma jeszcze serduszka. To tylko suwaczek źle liczy :-p:-p:-p


wszystkich cieplutko pozdrawiam a ja ide sobie podgrzać obiadek :-)


Dziekuje Kochana :* MOze i tak,ale jak porownywalam ten suwaczek z tym co Ty masz to byla roznica jednego dnia... A wizyte mam dopiero 18 pazdziernika USG a 19 u poloznej... Bedzie wtedy jakos juz 9tyg i 3 dni, wiec serduszko juz bedzie widac :) A dzisiaj nawet jak dzwonilam do poloznej umowic sie na wizyte to tez mowila, ze 4 tydz.
 
Ostatnia edycja:
mamlonika - kurcze blade odpisałam Ci a nie ma mojego posta :confused::confused::confused:

not o jeszcze raz ;)
mi wychodzi na twim suwaczku stanowczo o jeden tydzień do przodu, a szkoda bo one są bardzo ładne ale odkąd pamiętam to mają właśnie takie przesunięcie. Z podpisu jest u ciebie 5 tydzien a nie 4 ;-) ... mi by wychodził prawie 9 :-p ... w prawdzie nie obraziłabym się :-D ... super że masz juz wyznaczoną datę :) będzie wszystko ładnie widać jak na dłoni :tak: ... teraz jeszcze tylko jakoś dotrwać do tej wizyty bo mi się strasznie dłuuuuuży :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
mamlonika - kurcze blade odpisałam Ci a nie ma mojego posta :confused::confused::confused:

not o jeszcze raz ;)
mi wychodzi na twim suwaczku stanowczo o jeden tydzień do przodu, a szkoda bo one są bardzo ładne ale odkąd pamiętam to mają właśnie takie przesunięcie. Z podpisu jest u ciebie 5 tydzien a nie 4 ;-) ... mi by wychodził prawie 9 :-p ... w prawdzie nie obraziłabym się :-D ... super że masz juz wyznaczoną datę :) będzie wszystko ładnie widać jak na dłoni :tak: ... teraz jeszcze tylko jakoś dotrwać do tej wizyty bo mi się strasznie dłuuuuuży :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:


Oj tam oj tam mniejsza o to ;) I tak dokladnie dowiem sie dopiero,ktory tydzien na USG, a do tego jeszcze 5 tyg :( Choler tak dlugo, ale najwazniejsze ze doczekalam pozytywnego testu :)

Lori bierzesz jakies witaminki ? Bo ja dzisiaj zamowilam fembion natal classic, mam nadzieje ze jutro juz bedzie... Bralam go w I ciazy i musze powiedziec, ze spisal sie na medal... I zastanawiam sie czy jak bede brala witaminki musze dodatkowo dalej brac folik?
 
Citrus rozwalilas mnie również :)


Mamolinka jeśli w składzie mają kwas foliowy conajmniej 400 mg to wystarczy. Ja czekam z braniem jakichkolwiek medykamentów do wizyty. Na razie tylko duphaston i kwas foliowy.
 
Mamolineczka (pięknie się Twój nick odmienia, a ja nawet do W. mówię przekęcając jego nazwisko umyślnie na wszelkie możliwe sposoby :-D

sharpnowaja, gracias! :tak:

Kinga
, nie chcę wilka, jutro muszę w bibliotece posiedzieć kilka godzin, zresztą ja nie mam czasu na rzyganie, bo, cholera, książki się same nie czytają a magisterka nie napisze samopiszącą klawiaturą, a muszę mieć COŚ za trzy tygodnie, bo mnie promotor przebierzmuje :-D


Bożżżż... moja Dzidzia jeszcze nie ma rączek ani nóżek ani oczek, a już na pewno wie, że jej matka jest pieprznięta w mózg :-D Ale to chyba dobrze, nie chcę być Matką Polką Wózkową...

Tutaj artykuł o rzeczonych:

Matka Polka Wózkowa - Dzieci.pl
Nie no ja tez wymiekam ty jestes udana:-D .No to wysylam tego wilka do diabla:-D
Mamolinka-Ja juz tez sama patrze na te duze samochody mieszkanie to juz mamy duze wiec wszyscy sie zmieszcza :-)
A ja mam wizyte za 2 dni i zaczynam sie bac serio nie chce mi sie isc moze poczekam i oleje ten termin sama niewiem ?? moze poczekam do 10 lub 12 tygodnia hmmm
 
Nie no ja tez wymiekam ty jestes udana
:-D .No to wysylam tego wilka do diabla:-D
Mamolinka-Ja juz tez sama patrze na te duze samochody mieszkanie to juz mamy duze wiec wszyscy sie zmieszcza :-)
A ja mam wizyte za 2 dni i zaczynam sie bac serio nie chce mi sie isc moze poczekam i oleje ten termin sama niewiem ?? moze poczekam do 10 lub 12 tygodnia hmmm

My planujemy kupic domek wolnostojacy ewentualnie jakiegos blizniaka czy cos... Teraz tez dalibysmy rade bo mamy 3 sypialnie + salon ale mi sie marzy ogrod, zeby dzieci mialy troche swiezego powietrza nie wychodzac z domu...
Nie panikuj , wiesz ile ja bym dala, zeby isc juz do lekarza, a musze jeszcze 5 tyg czekac ! Wszystko bedzie dobrze, nie ma innej opcji :-)
 
My planujemy kupic domek wolnostojacy ewentualnie jakiegos blizniaka czy cos... Teraz tez dalibysmy rade bo mamy 3 sypialnie + salon ale mi sie marzy ogrod, zeby dzieci mialy troche swiezego powietrza nie wychodzac z domu...
Nie panikuj , wiesz ile ja bym dala, zeby isc juz do lekarza, a musze jeszcze 5 tyg czekac ! Wszystko bedzie dobrze, nie ma innej opcji :-)
To nie jest zle co do ogrodu to fakt rewelacja :tak:
Nie przepadam za usg dopochwowym ,a w 10 juz normalnie jest przez powloki brzuszne i z tym usg tu przesadzaja :tak: zobacze jak widze gina to chce uciekac :-D
 
reklama
O, ja jestem z tych witaminowych. Łykam kwas foliowy, magnez z witaminą B6 i witaminę C na uszczelnienie naczyń krwionośnych i tak profilaktycznie, żeby mnie choróbsko żadne nie złapało jesienią ;-)
 
Do góry