reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

To nie jest zle co do ogrodu to fakt rewelacja :tak:
Nie przepadam za usg dopochwowym ,a w 10 juz normalnie jest przez powloki brzuszne i z tym usg tu przesadzaja :tak: zobacze jak widze gina to chce uciekac :-D



Ja calkiem jak do szpitala wchodze to dostaje telepawek hehe i blada sie robie... Dlatego unikam jak moge :) Za tym USG to ja tez nie przepadam i ciesze sie z jednej strony, ze bede miala dopiero na poczatku 3 miesiaca jak juz wszystko bedzie widac :)
 
reklama
O, ja jestem z tych witaminowych. Łykam kwas foliowy, magnez z witaminą B6 i witaminę C na uszczelnienie naczyń krwionośnych i tak profilaktycznie, żeby mnie choróbsko żadne nie złapało jesienią ;-)

Ja tam nigdy nic nie lykam, chyba ze jestem w takim stanie w jakim jestem, wiec folik i witaminki dla ciezarowek, zeby dzidzi dobrze sie rozwijalo :)
 
mamolinka - biorę femibion, w tym jest kwas foliowy więc juz nie trzeba :)

Kinga - hihi chyba bys nie wytrzymała bez usg do 12 więdząc że można je mieć w każdej chwili :-D:-D:-D ... ale poczekaj jeszcze moze chociaż tydzień to będzie coś widać :tak:
 
Witam
polozylam moje dziecie spac i teraz moge na spokojnie nadrobic, bo wczesniej wpadlam tylko liste uzupelnic, ale moje dziecko jest teraz na etapie "mama wisze Ci u nogi i nic nie pozwole zrobic":-D
Zaraz ponadrabiam zaleglosci, ehh padam dzis z sil
 
A ja spadam oglądać "Sons of Anarchy" (polecam!!!!!!!!!) i zjadać popcorn :-p A niech tam sobie pozwolę raz :sorry2:
 
mamolinka - biorę femibion, w tym jest kwas foliowy więc juz nie trzeba :)

Kinga - hihi chyba bys nie wytrzymała bez usg do 12 więdząc że można je mieć w każdej chwili :-D:-D:-D ... ale poczekaj jeszcze moze chociaż tydzień to będzie coś widać :tak:
Mi to nie robi roznicy czy teraz czy w 12 chodz teraz jak tam ta kruszynka nie wyksztalcona jeszcze to chodzi mi po glowie zaczekaj :tak:
Mamolinka-to ja sie tak czuje jak wchodze do gina blada i :szok: hihi
Cytrusek-ja tez polykam femibion 1 plus magnez jak npisala lori w tych witaminach jest kwas foliowy ja jeszcze 1 tabletke dolaczam kwasu foliowego
 
młody sie kąpie i się drze żeby mu kot nie wskakiwał do wanny :-D:-D:-D

ja biore rano 1 tabletke femibionu i po jednej tabletce luteiny dopochwowej rano i wieczorem. Przed spaniem smaruje sobie jeszcze brzuszek kremem na rostępy. W tej chwili testuje próbke kremu pharmaceris, gdyby ktos sie nad nim zastnawiał to polecam. Konsystencja bardzo fajna. Firma dobra to powinien być skuteczny.

Dzisiaj prawie cały dzień bolał mnie brzuch jak na @ ... na prawde mnie to martwi.
Zastnawiam się kiedy powiedzieć szeowi że jestem w ciąży.
 
witam dzisiaj ciezaroweczki te wyczekawiane plusika:)

Noelle ty ranny ptaszku;)super ze zakupy sie udaly:)

Iownka niech bedzie bordowa w koncu:)

mavika witaj:)

citrus objawy jeszcze moga przyjsc;)zabawne te szczeniaczki lubie pieski:)mama jeszcze sie bedzie cieszyla zobaczysz:)

mamolinka nie mysl o cp tez tak myslalam ale obeszlo sie na strachu...strasznie sie ciesze z Twojego plusika:)

feelis chyba niektorym jest wskazane nocne jedzenie wiem cos o tym...

Lori wlasnie dzisiaj w aptece kupilam ten krem:D i probke mialam dla dzidzi do mycia:)

A ja dzisiaj obchodze 2 rocznice slubu:)

W nocy dostalam strasznych wzdec araz przyszly skurcze jelit i wc masakra ale w nocy jadlam kromki z pomidorm majonez i sos czosnkowy chyba mi to nie posluzylo
 
reklama
Co do witamin ginekolog mowil zeby poki co nie brala nic oprocz foliku ale ja biore jeszcze magnez linocomplex zawiera omega 3 i 6

Lori mnie tez dzisiaj cos pobolewal byle do wizyty za tydzien bede miala:)
 
Do góry