reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej Dziewczyny ;)

U mnie dalej do du** :-( Umowilam sie na wizyte do lekarza na 14:40... Przeszperalam caly internet w poszukiwanu informacji, i sie tylko strachu najadlam... Ciaze pozamaciczne itd :-( W NL nie robia BETY, ale moze uprosze lekarza zeby mi zrobil krew... Oki uciekam sie ubierac i jade. Jak wroce do domu to sie odezwe...

Trzymajcie kciuki za pozytywne wiadomosci:-( Cholera ta sie boje :-:)-:)-(
 
reklama
Hej mamuski!
ja wczoraj w pracy skapitulowałam. zaczeło sie od porannych uscisków porcelany a pozniej caly dzien mdłosci. Do tego w pracy wrócił mi kaszel i wskoncu wyladowałam na zwolnieniu z kodem B:D do konca tyg.
mamolinka bedzie dobrze. Czekam na wiesci i trzymam kciuki.
citrus:bedzie dobrze. Ja na twoim mscu nie odzywałabym sie do rodzicow az mnie nie przeprosza. Jeszcze zrozumieja swoj duzy błąd.
zapominajka:na pewno bedzie dobrze, nie nakrecaj sie negatywnie. Ja tez czekam jak na szpilkach do pt, mam nadzieje ze dzidzia sie pojawi. Bedzie dobrze!!
 
Najszczesliwsza na swiecie !!!!!! ;)) Dziekuje, za kciuki i za to, ze jestescie !!!!!

Bede mamusia po raz drugi !!!!

Zrobilam wlasnie test ciazowy i wyszedl pozytywny... Musze teraz zadzwonic do lekarza i odwolac wizyte a w to miejsce zadzwonic i umowic wizyte u poloznej .... Radosc to az mnie rozpiera !!!! zaraz zrobie zdjecie i wkleje ;)

 
Najszczesliwsza na swiecie !!!!!! ;)) Dziekuje, za kciuki i za to, ze jestescie !!!!!

Bede mamusia po raz drugi !!!!

Zrobilam wlasnie test ciazowy i wyszedl pozytywny... Musze teraz zadzwonic do lekarza i odwolac wizyte a w to miejsce zadzwonic i umowic wizyte u poloznej .... Radosc to az mnie rozpiera !!!! zaraz zrobie zdjecie i wkleje ;)


Gratuluje z całego serca!!!!!!!!!!!! Jupi!!!!!!!! Strasznie się cieszę:tak:
 
mamolinka GRATULACJE

Ehh nie mialam wczoraj czasu by wpasc tu na dluzej, ja cierpliwie musze czekac do wizyty w poniedzialek 17.09, ehh juz sie doczekac nie moge i rownoczesnie stresuje czy wszystko w porzadku.

Emalia
jak sie czujesz??
 
reklama
Biedroneczko, Mamolinko- Psychicznie nie jest źle, tylko mam stres przed jutrem czy ginka stwierdzi ,żę samo poszło i zabieg nie potrzebny. Fizycznie, jestem jakaś rozbita, taka jakby rozchwiana ( może hormony) . Generalnie nic mnie nie boli, ale w głowie mam lekkie halo ( jakby zawroty, ćmienie). Jutro będzie wszystko jasne, chyba ,że każe mi przyjechać dopiero w piątek,.:sorry2:
 
Do góry