reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

witam niedzielnie :)

Chmurka ja siarę też mam i gdzieś od miesiąca mi leci, jest to dość uciążliwe, zwłaszcza, że zostawia ona spore plamy na piżamie, no a w dzień bez wkładek laktacyjnych się nie ruszam. Już w sumie do tego przywykłam, po porodzie będzie bardziej ciekło :)

Citrus ja też mam globulki,wiem co czujesz na dodatek strasznie nie lubie kiedy następnego dnia wszytsko ścieka okropieństwo ale jeszcze tydzień się przemęcze.

Jeszcze mój szanowny się rozchorował wiec wszytsko na mojej głowie przez weekend, a teraz robię obiadek gulasz wołowy z kaszą gryczaną i czerwoną gotowaną kapuchą mniam.

Zapominajka
coś wspominałaś o porodzie w domu, teraz chyba staje się to coraz modniejsze bo co chwilę gdzieś słyszę ze ktoś tak planuje rodzić. Ja jednak bym się nie odważyła, ale moze kiedyś przejdzie to do codzienności. A Ty chciałabyś tak urodzić swoją dzidzię?
 
reklama
Mnie też krocze boli, czasem nawet bardzo, zwłaszcza po kupie:confused2:
Piersi urosły może pół nr, bo mieszczę się w stare staniki, ale są niesamowicie twarde i bolące...

nanulika oj, nieciekawa historia, współczuję:no: Sama kiedyś miałam hopla na punkcie gier na facebooku:zawstydzona/y: Grałam w jakieś bzdety o sianiu, podlewaniu, zbieraniu i wierz mi, byłam normalnie uzależniona:sorry: Na szczęście mi przeszło właśnie po jakiejś małej awanturze.
Może Twoje słowa też dotrą we właściwe miejsce, bo jednak granie o 4 rano to przesada:eek:
 
....a zaliczylam dzisiaj atak paniki,bo uswiadomilam sobie ,że mała od wczoraj sie nie rusza!!! A zawsze aktywna jest aż do przegiecia praktycznie caly dzień. Zdazylam sie oczywiscie powyc,zeschizowac na calego... i w planach wybierac sie do szpitala. Moj mąz młoda obudzil w 5 minut:biggrin2::biggrin2::biggrin2: cos tam pogadal do niej,postukał i teraz daje czadu:-D:tak: Córeczka tatusia normalnie....a ja jak tukalam ,pukalam i nawijalam do olewka :confused2:


Dzisiaj mam ochote na nalesniki na slodko....ide wiec do kuchni ....:*
 
nanu fakktycznie nie za fajna sytuacja. mam podobną tylko o skutkach pozytywnych- mój jest pracoholikiem, normalnie od wszystjiego ucieka w pracę! ma swój garaż i tam wciąż siedzi. pozytyw mojej leżącej ciąży że ma więcej obowiązków w domu (moich) i czasem już mu się nie chce więc kładzie się obok mnie.wczoraj miał takiego lenia więc był cudny dzień! strasznie lubię takie chwile bo jak byłam na chodzie, czasem wcale się nie widzieliśmy- praca, dom obiad i garaż do późna, fakt że zawsze coś tam zrobi, łóżko, jakąś wiatę, półeczki ale żebym ja tyle w kuchni siedziała!!!
ale pewnie też bym nie zdzierżyła siedzenia po nocach! mam nadzieję że dotarły do niego twoje słowa! powodzenia w walce z nałogiem:)
 
Noelle no to jak u mnie, też się chyba mała przyzwyczaiła, że on co dzień przykłada ucho i wtedy go kopie, albo jak poczuje coś zimnego (np zimna reka, poduszka itp)

Nanulika, no to teraz zrozumie i będzie do rany przyłóż, oby na długo! niech się chłop stara lepiej, bo będzie miał z nami do czynienia! Naszą tu ciężaróweczkę stresować! No!
 
nanulika oj też bym się wkurzyla. !!! Zdecydowanie do 4 rano to przesada... I co teraz pewnie śpi?

nie, sprząta łazienkę...

od rana prawie nosi mnie na rękach, no i do kompa jeszcze nawet nie podszedł...
może coś skumał!

Mój też jak coś skroi to potem podpisuję się na wszystkie sposoby hehe nawet sam zapyta czy ci masaż zrobić, bo tak to nie bardzo chętny do masażu... :D
 
reklama
Kitka, w razie remontu służę chłopem mym, bo on w tym robi od lat i dopasowuje całą robotę do różnych wariantów finansowych ;-)

Miałam odpisać każdej z Was, i Nanulice (chłopa ustaw do pionu! Mój nocami ogląda NARUTO, gdy dostaje migreny, a ja dostaję szału! :crazy:) i wszystkim innym, ale idę coś zjeść :-D
 
Do góry