reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Nadrobiłam troszkę prasowania, bo uzbierała się na prawdę wielka sterta!

Dziewczyny mieliśmy lecieć w styczniu na wczasy gdzieś np na Wyspy Kanaryjskie, ale mam troszkę obawy i zastanawiam się w ramach zamiennika nad jakimś dłuższym weekendem w Polsce, może coś polecicie?
 
Ja też dziewczynki jestem na -2 kg... ale lekarz mówi, że jest w porządku, bo synuś przybiera na wadzę :tak:... a myślę, że prędzej czy później i tak waga ruszy do przodu... :-)


Wy tu mówicie o seksie... o tym, że nie wytrzymacie kilka dni... A co ja mam powiedzieć, jak mój mąż boi się ze mną kochać ze względu na ciążę....:sorry: Ciągle powtarza, że boi się, że zrobi Franusiowi krzywdę... lub nie daj Bóg coś się stanie np. zacznę krwawić... A nawet moja P. gin mówiła mu, że nie ma przeciwwskazań, a gdyby było później jakieś krwawienie to zaprzestać i tyle.... Ale muszę powiedzieć, że dzisiaj mi powiedział, że może wieczorkiem spróbuje się przemóc :-)
 
Aniaczek mężczyźni też ciążę przeżywają na swój własny sposób... I ja troszkę rozumiem mojego męża... bo półtora roku się staraliśmy... więc chcemy jak najlepiej dla tej małej istotki... No ale nie ukrywam, że brakuje mi seksu... :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki! :D
fajny temat poruszylyscie - my tez duzo rzadziej sie kochamy odkąd w ciąży jestem. Ale jakoś godzę się z tym :) Nie wim co bym zrobila gdyby jakos zaszkodzila mojemu synkowi. Coraz czesciej daje o sobie znac i juz moj A moze go poczuc jak reke polozy na brzuchu :)

Ale mi sie jutro nie chce isc do pracy!!!!! A lekarz namawial mnie na zwolnienie do konca stycznia to odmowilam :/

Umowilismy sie dzisiaj sporą ekipą do pizzerii... Jakos ostatnio ciagle mam na pizze ochote a przed ciaza pizza mogla dla mnie nie istniec...
 
Seks w ciąży (jeśli nie ma przeciwwskazań) jest jak najbardziej bezpieczny. Dziecku nie można zrobić krzywdy, a orgazm mamy odczuwa jako miłe kołysanie.
Skąd nadal te przesądy?:-)
 
reklama
Citrus hahahah Ty to mnie zawsze rozwalisz! :-D:-D:-D

Ostatnio jakoś się tak schodziło, że nie długo po sexie albo mnie coś bolało, albo brzuch twardniał i mój mąż oczywiście zaczął gadać, że teraz to trzeba mnie, bo "znów" się coś stanie...Ale ja nie daję za wygraną :-p
 
Do góry