reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Laru28 świetna opowieść, przeczytałam na głos aby mąż słyszał. Bardzo nam się spodobała, pośmialiśmy się troszeczke. Fajnie
 
reklama
Witam
Wpadam zakomunikowac ze zyje:-D:-D, brakowalo mi ostatnio czasu na wszystko.
Zaczynam powoli myslec jak urzadzic (przemeblowac) pokoj malej, tak by przygotowac go do kolejnej pociechy. Stanelo na tym ze musimy wyniesc stamtad rozkladana kanape bo na ta chwile jest zbedna a pozwli zrobic miejsce dla lozeczka i np dodatkowej komody. Przerazilam sie ostatnio iloscia zabawek malej i jak sobie pomyslalam ze do tego dojdzie jszcze mata, lezaczek itp to naprawde musze to jakos inaczej zorganizowac. Tylko meza musze zmobilizowac by zabral sie za to teraz a nie jak bede w szpitalu, bo on zawsze twierdzi ze na wszystko ma czas.

Co do jedzonka to my dzis zapiekanke makaronowa z warzywami i mozarella wcinalismy pychotaaaa

No to moze uda mi sie nadrobic coscie naskrobaly;-):-D
 
Nie spie, smarkanie mi nie daje.. katar mega meczy i mam nadzieje ze nic wiecej sie nie wykluje... najwazniejsze ze nie ma goraczki....

Kitka nie martw soie kochana, u mnie cały czas -6,5kg wiec spokojnie... nadrobimy poźniej..ja tam i tak słusznej wagi jestem wiec mi to nie przeszkadza, duzo schudłam a brzuszek urósł...
 
citrus wytrzymasz! ja mam czasową niemożność od 3 miesięcy i jeszcze 4- do końca... to dopiero masakra, macanko zostaje...
gin mówi tak: nie głaskać brzucha bo skurcze można wywołać, nie ruszać brodawek bo skurcze, o dole już nie wspomne... najgorsze to z całego tego leżenia!!!!!!!!!!Dobrze że M wyrozumiały ale czasem już włazi na mnie!
 
reklama
biedronka ja też przemeblowanie muszę zrobić i też ciężko męża zagonić :tak:
a od wczoraj zauważyłam siarę :szok: wieczorem parę kropli na koszuli nocnej i od razu mokro się zrobiło i rano tak samo:szok: jakoś wszystko szybko w tej ciąży, brzuch jak w 7, biodra bolą, łydki bolą, przekręcać się z boku na bok to jak słonica...eh....a na sex to siły nie mam przez ten brzuch chyba i bolące biodra i najczęściej mała się uaktywnia wieczorem to się delektuję kopniakami.......
 
Do góry