reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

reklama
haah Citrus mój oczywiście przed nurkowaniem nie ma oporów, a nawet pewnie twierdzi, że jest wskazane, zresztą inne pieszczoty obustronne mu pasuja :) tylko przed byzkankiem że uszkodzi synka.
 
U nas to samo,wszelkie inne pieszczoty OK,ale samo wejscie we mnie napawa S lekiem i rzadko sie zdarza...

Co do sytuacji to dzis jest jak aniol,pomaga,przytula,rozmawia,caly czas ze mna-pecet wylaczony... teraz kawke do serniczka robi:)
Sam przyznal ze przestal to chyba kontrolowac i ze dziekuje ze go naprostowalam...


A co do jedzenia jeszcze to bulgogi wyszly genialne!

IMAG1653.jpgIMAG1654.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hahaa, Zapomninajka, ale się uśmiałam :p Dziewczyny jutro mam USG połówkowe, proszę o trzymanie kciuków :happy: i żeby bąbelek pokazał co ma między nóżkami ! Nie widziałam maluszka 7 tyg :( Ale czuję ruchy od około 2 tyg, kopania, przemieszczania, i kołysania, i już wiem , że po ciąży będzie mi tego bardzo brakować...
 
hej laseczki...musiałam was trochę nadrobić.... i teraz już sama nie wiem co której dolega.... szczerze to myślałam że tylko ja czuje się jak słonica i wszystko mnie boli...spać w nocy nie mogę bo leże tylko na polecanym lewym boku i jakoś boję się spać na prawym.... a wy spicie czy tylko lewy??? wszystko mi w nocy cierpnie od leżenia w jednej pozycji...i się nie wysypiam...boje się co będzie potem....

sex...mmmmm..... kurcze u mnie też ostatnio posucha bo małż się obawia..ale jak to citrus powiedziała zajrzałam do rozporka i o dziwo poszalely my...

ja jakoś też sie martwie bo w sumie nie wiem czy ten nasz Jaśko się rusza czy nie...niby czuje czasem coś dziwnego..ale nie jestem jeszcze pewna czy to właśnie to...na szczęście w czwartek do dowcipnego się wybieramy to trochę podejrzymy gagadka.... bo dziś przez to miałam jakiś płaczliwy dzień pełen obaw..i na dodatek bania mnie boli.... może jutro będzie lepszy dzień...

Kiedy kupujecie łóżeczka i wózki..bo ja nie wiem kiedy mam się za to zabrać..?

Nanu nie martw się chyba każdy chłop jak się w coś wczuje to nic do niego nie dochodzi..mój z kolei jak pójdzie do piwnicy majsterkować tak nie wie kiedy ma wrócić....
 
Czarnulka kciuki zaciśniete!

Camel
co do wózka to jakoś pod koniec ciąży, ale cały czas oglądam, a łóżeczko już stoi, bo dostałam w prezencie...
 
reklama
ja właśnie planuje wózek zakupić końcem lutego...i nie wiem czy to nie za wcześnie...ale boje się że jak mi bęben urośnie to ciężko mi będzie łazić i wybierać... bo już teraz połażę trochę to mnie miednica i krocze nawala....
 
Do góry