reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapominajka dziekuje za kciuki. @ dalej nie ma, ale jezeli ma przyjsc to oby jak najszybciej bo tak zle od paru dni to ja sie nigdy nie czulam :/ Nie dosc, ze 2 dzien tak bez przerwy boli mnie brzuch to i jeszcze cos kregoslup.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Podczytywałam Was dziewczyny cały dzień w pracy dzielnie, co by mi dzień szybciej mijał.
Ciągle w oczekiwaniu na testowanie i termin @...
Niepokój jakby trochę zmalał, a może to cisza przed burzą.
Nie piszę więcej, bo padam z nóg i czekam na powrót do domu mojej Emilki, która zrobi szturm :tak:
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, to bardzo dla mnie ważne i bardzo podnosi mnie na duchu :-D Ktoś pytał, ile mam lat i czym się zajmuję, że taka afera - mam 24 lata i mieszkam o 600 km od moich rodziców, na przeciwnym, niż oni, końcu Polski. Kończę studia magisterskie, zaczynam za parę dni pracę, od czasu do czasu dorabiam pisaniem artykułów. A największy problem dla moich rodziców to fakt, że W. jest starszy ode mnie o dwie dekady. Jakoś tylko pomijają fakt, że jesteśmy ze sobą już ponad 3 lata, a od 2 lat mieszkamy ze sobą i że jestem szczęśliwsza i mam większe poczucie bezpieczeństwa, niż kiedykolwiek w całym moim życiu. Oczywiście moje szczęście jest nieważne. Dla rodziców najlepiej byłoby, żebym była szczęśliwa, ale nie po mojemu, tylko według ich widzimisię.
 
ja się melduję po pracy eeeeh ciężki dzien miałam...nogi z d ... mi wychodzą :confused2:

citrus - no ale powiedziałaś, to przynajmniej masz to juz z głowy, reszta się jakoś poukłada :tak:
 
Citrus zobaczysz za kilka miesięcy jak wszystko ci się przewartościuje. Twoi rodzice martwią się i być może okazują to właśnie w taki sposób. Niby życie się zmienia i różnica wieku nikogo nie dziwi, ale mimo wszystko oni by pewnie woleli, żebyś wybrała sobie np Brytyjskiego następcę tronu a nie jakiegoś tam gościa, który nie dość, że korony nie ma to jeszcze jest starszy.

Ja też padam z nóg. Zaczynam panikować przed wizytą. Paraliżuje mnie myśl, że może być puste jajo albo coś nie tak. POMOCY!!!
 
Pam co fakt to fakt, ostatnio tu jest tak spokojnie i cicho ;)

Zapominajka nie panikuj na zas ;) Bo napewno wszystko dobrze jest ! Masz piekne objawy, ze malutki czlowieczek sie rozwija w Tobie.

Citrusku odczekaj jeszcze pare dni i porozmawiaj z mama na spokojnie jak juz pierwsze emocje opadna, wyjasnij jej wszystko i postaraj sie rozwiac jej obawy. Moze nawet niech W z nia porozmawia. Warto wszystko wyprobowac... A i tak wszystko sie ulozy !

Ja dalej swoje lozko oblegam... Podbrzusze mi chyba rozsadzi jak chodze w szczegolnisci do tego bol krzyza masakra, nigdy takich objawow nadchodzacej @ nie mialam i to juz drugi dzien:-( Jutro jak bedzie tak samo dzownie do lekarza i umowie sie na wizyte. Tylko, zeby to jakies korzonki sie nie okazaly albo cos gorszego :-(
 
Zapominajka - masz tak silne objawy że fasolka na pewno się ładnie rozwija, ja się boje panicznie bo czuję się stanowczo za dobrze :dry:
 
reklama
Do góry