reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Perełko a byłaś już u gina? Bo z tego co wiem, to w podobnych do twojego przypadkach podaje się jakieś leki i spokojnie dzidziusie się rodzą, ale nie znam szczegolow
 
reklama
Powiem Wam ze lepiej jak ma sie objawy bo sie pewniejszym jest chociaz mozna miec a ciaza moze sie eni rozwijac dzisiaj jestem jak osa wszystko mnie denerwuje.... wiem objawy moga przyjsc dopiero po 6 tygodniu w 8 roznie jest ale czlowiek i tak ma obawy i tak chyba pozostanie...

Oj nie pisz tak bo ja w sumie żadnych objawów nie mam i właśnie tak się obawiam, co z ciążą :-(. Nie mogę wytrzymac do wizyty u gina.
 
Emilia mam pytanko. z tego co widze pierwsza corke urodzilas w wieku 20 lat?? bo ja teraz w tym wieku jestem i chcialam spytac jak rodzina zareagowala na ciaze?

Tragedii wielkiej nie było, aczkolwiek ja byłam w ostatniej klasie liceum i to było w sumie najgorsze. Ale córkę urodziłam w lipcu więc spokojnie ukończyłam. A Ola jako pierwsza wnuczka do dziś jest oczkiem w głowie. Będzie dobrze. Trzymam kciuki.
 
Tragedii wielkiej nie było, aczkolwiek ja byłam w ostatniej klasie liceum i to było w sumie najgorsze. Ale córkę urodziłam w lipcu więc spokojnie ukończyłam. A Ola jako pierwsza wnuczka do dziś jest oczkiem w głowie. Będzie dobrze. Trzymam kciuki.
Ja jestem na 2 roku studiow. z kazdym dniem coraz mniej sie boje... co ma byc tp bedzie. juz chce wtorek.... a @ dalej nie ma :)
 
perelka86 ty sie nam tu kochana nie dołuj! Ja czasami mam dni ,że gdybym osobiscie testow nie robila i dwoch kresek nie widziała to bym nie uwierzyla ze w ciązy jestem;D Zero objawowo. Natomiast sa dni (takie jak dzis) ze kazdym milimetrem ciała mego ciąże tą czuje:baffled:

emalia82 fajnie ze kolejna osoba wskoczyła nam na maj:D

-Lorelain- no ja jestem ciekawa ile mi na wadze skoczy w trakcie ciązy:D życie pokaze;D

Lady_M prosze Cie kochana. Ja wczoraj objawow nie mialam.dzisiaj mam na calej lini. Kto wie jutro może znowu bede latac jak gdyby nigdy nic. Pozytywnie dziewczyny ja Was prosze!!!

pam_x_pam i juz @ nie bedzie:D
 
Usg bede miala 7 wrzesnia...a chyba wazne jest to czy sa mocne bole czy nie taki mi sie wydaje

Zapoimnajka biore luteine 2x1
 
zapominajka to tak jak u mnie, męża nie ma i wymyślam co chwile inną zabawę dla Małego. Min malowaliśmy już farbkami i upiekliśmy torcik czekoladowy, byłam koniem a mój księciunio siedział w swojej karocy zrobionej z wielkiego koca :-) itd itp :-D Same pewnie wiecie ze wyobraźnia mamy nie zna granic :-D

citrus to czekam na te przepisy! Uwielbiam probować czegoś nowego. I widzę ze testujemy razem :-) Bo ja wtorek/środa planuję. Miałam dzisiaj ale jeszcze się wstrzymam... I jak będziemy zafasolkowane to zrobimy tutaj wątek kulinarny sasasa
 
reklama
Nooo, ja też mam nadzieję,że fasolka już się u mnie fasolkuje,ale ja testuję najpóźniej z was,więc zobaczymy ;-) Właśnie zjadłam pysznego kurczaczka i piję soczek marchewkowy,taki wyciskany,uwielbiaaaam....Miodzio.
W każdym razie myślałam,że do tego czwartku terminu @ jakoś mi zleci,ale jednak dłuży się i będzie pewnie jeszcze gorzej :no: Aczkolwiek w poniedziałek kurs,więc te 4 godziny jakoś miną i nie będę myślała o ciąży :-D
 
Do góry