reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
citrus właśnie to mi się w twoich wypowiedziach bardzo podoba :-) Ja mam podobnie,tylko,że na co dzień,w rozmowach z ludźmi itp,na forum czasem zażartuję,ale w sumie nie wiem dlaczego nie częściej..:sorry2: Jeszcze w szkole byłam znana jako "śmieszka"..może troszkę tego humoru straciłam przez pewien okres w moim życiu,ale właśnie sobie przypomniałam,że spotkałam takie bliźniaczki,które chodziły ze mną do szkoły, już parę lat później,Sara już była na świecie,ja generalnie w depresji,ledwo żyłam i jakimś cudem udawało mi się zachować ten mój humor i ironię z całej sytuacji...Usłyszałam wtedy,że super,że pomimo problemów ja nadal pozostałam "Tą wesołą i pokręconą" :-) ajjjj...ależ chaotycznie też się rozpisałam :-)
pam no pewnie,że na bejbi,a jakże inaczej? ;-) Ja tam się cieszę,że mnie na mordce nie wysypało.. A jak przyjdzie moja tzw. gastrofaza (czyli jem wszystko co w zasięgu ręki),to będę się zastanawiać czy to objaw zbliżającej się @,czy może ciąży...
Aa,no i ostatnio pytam moją Sarę czy wolałaby na rodzeństwo chłopczyka czy dziewczynkę,odpowiedziała z baaardzo poważną miną,że chyba dziewczynkę...Ale jak wyjdzie chłopczyk,to najwyżej dziewczynkę sobie nową kupimy :-D:-D:-D
 
Pam, 44 :) Razem OSIEM :-D (i żeby była jasność, gdy się poznaliśmy, oboje byliśmy samotni :-p)

karotka, trzeba być jajcarskim. Spinanie tyłka jest smutne, a życie jest zbyt krótkie i zbyt trudne, żeby jeszcze odmawać sobie powodów do śmiechu :-p
 
Pam, 44 :) Razem OSIEM :-D (i żeby była jasność, gdy się poznaliśmy, oboje byliśmy samotni :-p) karotka, trzeba być jajcarskim. Spinanie tyłka jest smutne, a życie jest zbyt krótkie i zbyt trudne, żeby jeszcze odmawać sobie powodów do śmiechu :-p
Citrus nie mialam zamiaru nic insynulowac. pozatym nie "wygladasz" mi na taka co moglaby rozbic czyjs zwiazek. pytalam z ciekawosci
 
Hah, dla mnie zdrada jest czymś, co zasługuje na siekierę w głowę, więc nigdy bym do tego ręki nie przyłożyła :-p My się poznaliśmy przez internet i chyba tylko cud sprawił, że teraz jesteśmy razem. Przeżyliśmy wspólnie wiele smutnych i tragicznych zdarzeń, było wiele ciężkich chwil. Ja po prostu wolę od razu uprzedzać, żeby któraś z Was nie pomyślała o mnie czegoś złego. Dużo jest ludzi, którzy myślą, że taki związek to albo kobieca pazerność na kasę (a żyjemy skromnie, nie stać nas na rozrzutność), albo męski skok w bok (W. jest rozwiedziony od kilkunastu lat). Nic z tych rzeczy :)
 
citrus święte słowa,nic dodać,nic ująć ,masz całkowitą rację...kłaniam się do nóżek. :blink:
emalia no pewnie,że tak :-) Im nas więcej,tym lepiej i weselej :-D Napisz coś o sobie,czy już zafsolkowałaś,czy dopiero może czekasz na 2 kreseczki..nooo,ogólnie coś napisz :-D
A ja czekam na mojego lubego,pojechał do sklepu i go już godzinę nie ma,a ja bym tu chciała coś ciepłego zjeść :-D I jeszcze klucze mi zabrał,bo gdzieś zapodział swoje...:sorry2:Czasem czuję się,jakbym miała w domu dwójkę dzieci,a nie jedno..
 
reklama
Dziewczyny ...............znowu padłam i przespałam z dwie godziny!! Śpioch sie ze mnie zrobil taki ze szok:szok: Wstalam,obiadek już czekał.Zjadłam i nawet żyje:d

Emalia napisz cos o sobie!!Witaj!!
 
Do góry