reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ja jestem na 2 roku studiow. z kazdym dniem coraz mniej sie boje... co ma byc tp bedzie. juz chce wtorek.... a @ dalej nie ma :)

I oby kochana już @ nie przyszła. A rodzina sie nie stresuj. Jesteś dorosła, a oni bedą szczęśliwi z wnusia :tak:

Usg bede miala 7 wrzesnia...a chyba wazne jest to czy sa mocne bole czy nie taki mi sie wydaje

Zapoimnajka biore luteine 2x1

Te kilka dni szybko zleci. Na pewno będzie ok. Majówki bedą szczęśliwym miesiąCEM, ZDROWYCH I SLICZNYCH BOBASKÓW :)
Nooo, ja też mam nadzieję,że fasolka już się u mnie fasolkuje,ale ja testuję najpóźniej z was,więc zobaczymy ;-) Właśnie zjadłam pysznego kurczaczka i piję soczek marchewkowy,taki wyciskany,uwielbiaaaam....Miodzio.
W każdym razie myślałam,że do tego czwartku terminu @ jakoś mi zleci,ale jednak dłuży się i będzie pewnie jeszcze gorzej :no: Aczkolwiek w poniedziałek kurs,więc te 4 godziny jakoś miną i nie będę myślała o ciąży :-D

TRZYMAM KCIUKASKI ZA DWIE KRESECZKI.

Jak patrze na bety robione w 29 dc i maja po 300 cos albo 400 to mnie trzepie ja mialam tylko 102 czemu nie ma jednego wyznacznika

Każda ciąża jest inna , i beta przyrasta indywidualnie do każdej kobiety. Nie stresuj się. Na pewno wszystko jest dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
perelko nie denerwuj sie. ja pamietam ze moja mama w ciazy z batem miala niska bete. taki sikany test jej wyszedl dopiero 1,5 tygodnia po spodziewanej @. wiec kazda kobietka ma inaczej. bedzie dobrze
 
Niezła "przyszła mamusia"... Od razu w łeb, to by zaczęła myśleć logicznie... :|

Citrusek zebym nie byla z moim M pewnie i bym sie odezwala, ale oczywiscie zaraz bym pewnie ze swoim bym sie poklocila, ze jak zwykle mam za duzo do powiedzenia i powinnam sie nie mieszac..... Ale wspolczuje temu dziecku takiej mamusi... No chyba, ze jednak najdzie ja jeszcze matczyna milosc....
 
Citrusek zebym nie byla z moim M pewnie i bym sie odezwala, ale oczywiscie zaraz bym pewnie ze swoim bym sie poklocila, ze jak zwykle mam za duzo do powiedzenia i powinnam sie nie mieszac..... Ale wspolczuje temu dziecku takiej mamusi... No chyba, ze jednak najdzie ja jeszcze matczyna milosc....

Mamolinka, u mnie to by się pewnie W. odezwał i sam od góry do dołu kobietę zjechał. Uczulony jest na głupotę i potrafi opierdzielić na środku ulicy kogoś, kto np. szarpie dziecko, albo się na nie wydziera. Słuszna reakcja, trzeba reagować na takie zachowania, a ja mam za mało odwagi :dry:
 
Mamolinka, u mnie to by się pewnie W. odezwał i sam od góry do dołu kobietę zjechał. Uczulony jest na głupotę i potrafi opierdzielić na środku ulicy kogoś, kto np. szarpie dziecko, albo się na nie wydziera. Słuszna reakcja, trzeba reagować na takie zachowania, a ja mam za mało odwagi :dry:


Hehe to u nas odwrotnie , moj M jest bardziej cichy i opanowany to ja jestem ta narwana z niewyparzona buzia :)
Ja wychodze z takiej zasady, ze dziecko samo na swiat sie nie prosi, skoro decydujesz sie na seks badz swiadom jego konsekwencji
 
reklama
pam a jak u Ciebie ?
U mnie dobrze :-D @ dalej brak, duzo siusiam i nawet jak sie podetre to krwi brak tylko duzo sluzu. i cos mnie rozpycha od srodka co normalne dla moich @ nie jest. normalnie dzien czy dwa przed @ krwawie delikatnie z odbytu i po siusianiu jest tez troszke krwi. i do tego ostre bole jajnikow i podbrzusza jakby ktos mnie dzgal. tym razem tego wszystkiego brak. i mojego apetytu na tluste rzeczy tez :-) wiec sie pomalu znowu nakrecam :-)
 
Do góry