reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Rozpierdzielacie mnie na łopatki tymi waszymi wymiotami :D Współczuję, ale też trochę zazdroszczę, bo w ogóle mnie nie muli, właśnie zjadłam nawet pół bajaderki, banana, śliwki i kanapki z owczym serem :-D
Oglądam "Masterchef" na TVN i płakać mi się chce, bo moja ukochana sarnina z jałowcem i rozmarynem przy daniach tam pokazywanych wydaje się być gównianym jedzeniem :sorry:
 
reklama
Skoro juz mowa o pomidorach............ Nigdy za nimi nie przepadałam,unikałam ich,i nie jadałam.......... natomiast teraz to jedna z niewielu rzeczy ktore mi smakują:D
 
Skoro juz mowa o pomidorach............ Nigdy za nimi nie przepadałam,unikałam ich,i nie jadałam.......... natomiast teraz to jedna z niewielu rzeczy ktore mi smakują:D
To warzywniaki na nas zarobia :-D:-D:-D, a w citrusanie tez dobre jedzonko maja cytrusek nie wolaj wilka z lasu mnie tez muli ale nie rzygam:-D:-D
Biedroneczka piszesz dzialka z pomidorami to jak zabraknie w warzywniakach to zamawiamy ,swieza dostawa:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Trochę Wam zazdroszczę. Jeśli kiedykolwiek będę narzekać na wymioty, przypomnijcie mi te słowa :laugh2:

Jadłyście kiedyś pomidory tygrysie? Jejku, jakie słodziutkie... :sorry: Nigdy ich nie widziałam, a wczoraj na rynku po 3 złote kupiłam półkilogramowy pojemniczek. Boże, taniej niż pomidorki cherry <3
 
Ostatnia edycja:
Ja uwielbiam pomidory malinowe, zawsze mam ich kilka krzaczkow a w ttym roku wyjatkowo obrodzily, a z zrobilam paste/sos pomidorowy z bazylia i czosnkiem w sloiczki na zime, pychaa mowie wam:tak:
 
ja obowiązkowo zawsze robię sobie gruszki na zime. Jeszcze na działce są twarde,ale juz psychicznie jestem nastawiona :-p:-p:-p:-p...uwielbiam połączenie gruszki z orzechami jaaaaaaaaami
 
reklama
Emaila - u mnie przy poronieniu w 6tc krwawienie trwalo ok tygodnia, potem pare dni plamienia. Nie bylo to bardzo silne krwawienie, taka przedluzona i bardziej intensywna miesiaczka, czasami krwawilam mniej, czasami bardziej. Trzymaj sie kochana, jestem myslami z toba.

U mnie OKm cycuszki jak dwa glazym, dzisiaj strasznie mnie mulilo. Nie plamie ale martwi mnie ten bol krzyza ktory ciagnie albo na noge albo posladki. Nad ranem umiejscowil sie gdzies gleboko w posladku i dlugo nie moglam znalezc wygodnej pozycji. Zapytam o te bole lekarza, nigdy takich nie mialam, a przy poronieniu bol promieniowal na brzuch, wiec dziwne to dziwne

Pozdrawiam wszystkie majoweczki
 
Do góry