reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Hej dziewczyny,

Ja wlasnie wczlapalam sie do domu ;) Hihi dzisiaj lenia mam, ze szok... Najpierw do 13 lezalam w lozku ogladalam filmy, a pozniej pojechalismy do moim rodzicow i tam tez przesiedzialam na du**e nic nie robiac :D

Wrednej @ dalej nie ma, mam nadzieje, ze jutro nie przyjdzie, ale mam zamiar rano zrobic tescik :-)


Emailia Kochana nie potrafie obrac mysli w slowa jak mi bardzo przykro, lacze sie z Toba w tym bolu :-( Mocno tule... Myslami jestem z Toba
 
Cytrynka- dzięki wielkie. Już powoli się uspokajam. Najważniejsze żeby samo sie oczyściło i będziemy się strać od nowa. Urodziłam dwoje zdrowych dzieci więc widocznie ta ciążą musiał być słaba lub chora i Bozia zdecydowała w ten sposób. Będzie dobrze. Ba nie ma innej opcji. Trzymam za Was wszystkie kciuki.

Możę z Pam, Karotką , Paulinką będziemy razem się cieszyć i z innymi dziewczynkami, którym tym razem się nie powiodło.
 
emalia82 :* kochana :*

-Lorelain- a jak Cie boli na @?mocno? A moze tylko ćmi ? Bo mnie na @ to strasznie boli,generanie miesiaczki okropnie bolesne miewalam.
A tak sobie mysle ze ty ten brzuszek masz naprawde spory,moze masz tam te blizniaki??:D
 
Cytrynka- dzięki wielkie. Już powoli się uspokajam. Najważniejsze żeby samo sie oczyściło i będziemy się strać od nowa. Urodziłam dwoje zdrowych dzieci więc widocznie ta ciążą musiał być słaba lub chora i Bozia zdecydowała w ten sposób. Będzie dobrze. Ba nie ma innej opcji. Trzymam za Was wszystkie kciuki.Możę z Pam, Karotką , Paulinką będziemy razem się cieszyć i z innymi dziewczynkami, którym tym razem się nie powiodło.
Kochana bedzie dobrze zobaczysz. a jesli nie to trzymam kciuki za czerwcowke kochana... ale jestem pewna ze jeszcze nic straconego :tak:
 
reklama
Do góry