reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Ja znowu przytulam porcelanę :-(
Na myśl o jutrzejszym dniu chce mi się płakać. Jeśli będzie tak, jak to się zapowiada to nawet nie będę miała kiedy usiąść...

Emalia przytulam i bądź dzielna!
 
Witam
Alescie naprodukowaly stronek, kiedy ja to nadrobie, jakos ciezkomi byc na bierzaco szczegolnie jak taka ladna pogoda

Emalia
tule mocno, bedzie dobrze ale wiem co czujesz :-(
Zapominajka ehh wspolczuje Ci tych mdlosci bidulo

My dzis caly dzien w plenerze taka swietna pogoda. Jak poloze mala spac to jeszce sie odezwe, narazie zmykam kapac to moje slonce :tak:
 
Dziewczyny napisałyście tyle, że nie mam siły czytać :(

U mnie już plamien nie ma ale od czasu do czasu jeszcze brzuch mnie pobolewa.
Wczoraj odkryłam, że słodkie w diecie mojej istnieć przestaje, bo po kremówce miałam strasznie poważne przesłuchanie w porcelanie... Co więcej nie smakują mi moje ulubone wafelki w czekoladzie i lody cafelate :-(
Za to w dowolnych ilościach mogę jeść pomidora z cebulką, kiszone ogórki, wszystko do dobrze posolone i dobrze kwaśne :-D śmiać mi się z tego chce bo przecież na takie smaki za wcześnie :-p
Oczywiście standardowo jeść nie mogę rano tak do 11 bo po prostu mi nie dobrze. Nie to że wymiotuję, ale od wszystkiego mnie odpycha... tylko wody mogę się napić :eek:

Mam nadzieję, że u wszystkich Was jest dobrze, że odpoczywacie w każdej chwili w której możecie i dbacie o siebie i fasolki. Do jutra :*
 
Wpadam sie przywitac u mnie tez ok ale te wzdecia :wściekła/y: mam ich dosc .
Witam tez nowe przyszle mamusie:-)
Alg-Pomidorki z cebulka pycha sama wczoraj cala miske zjadlam :tak: i serem tartym na gorze .
 
reklama
hehe to ja widze że my juz tak zbiorowo chyba pożeramy te pomidory :) ... z młodym w ciąży jadłam tylko biały ser, a teraz pomidory ze szczypiorkiem :-p:-p:-p
 
Do góry