reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

ja też już zjadłam kolacyjkę :-) ... teraz wyglądam tak :baffled:


martwie się bo boli mnie brzuch jak na @ :-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rodzice mi dzidzi z rąk wyrywać nie będą, bo mieszkamy na dwóch różnych końcach Polandii :-D Dzięki dziewczyny za miłe słowa! Przejadam Wasze zdrowie kanapkami z owczym serem i wędzonką cielęcą <3

Wcinaj Wcinaj :-D Na Zdrowie! :-D

Ja sie musze pochwalic ze od 3 dni nie plae :tak: i zakupilam kwas foliowy bede brala od owulki :-)
 
Lorelain, mnie brzuch jak na @ boli ze 3 razy dziennie, codziennie :sorry: Już się te nasze niuńki rozpychają... siłą woli :-D
 
Noelle wspolczuje mnie do poludnia lekko meczyly teraz przeszlo tobie tez tego zycze:)

majowka witaj gosc sie:)

citrus za mnie przez przypadek to zrobil szwagier m troche sie wkurzylam ale tata jeszcze nie wei tylko mama:)

Lori wspolczuje ja poki co dwa razy wymiotowalam ale to moze jeszcz eprzyjsc moja kolezanka w 8 tygodniu dopiero tak solidnie wymiotowala moja mama znowu raz tylko przy mnie i tak to jej nic nie bylo moze ja to odziedzicze chaialabym;)

Lady ja sie tez tak dlugo staralam zanim zaszlam duzo przeszlam ech jedni szybciej zachodza drudzy musza czekac

Zapominajka trzymaj sie dzielnie w koncu to minie zobaczysz
A na mnie czeka jedzonko ale z grila normalnie slinka cieknie bo ostatnio to jsc nie moglam jem poki moge:)
 
Oglądam z W. "Mam Talent" i umieram z zazdrości, bo on popija Warkę, a ja nie mogę. Boże, jak nie byłam w ciąży, to piwo piłam raz na miesiąc i to z colą, a teraz gdy nie mogę, to mam ochotę :-D
 
Citrus - ja mam podobnie, właściwie alkoholu nie lubie, piwa to nie cierpie a teraz mam ogromną ochotę ... chociaż karmi popijam a wypiłabym jakiegoś redsika:sorry::sorry::sorry:
 
Zapominajka widze funkcjonujemy podobnie,czyli prawie wcale:/ Ja to toleruje wode i biszkopt:/ i...hmmm...chipsy solone:eek: zwariowac mozna. Mąz gotuje,smazy,dusi na parze....lodowka pelna różnorodnych dan a ja nawet do kuchni wejsc nie moge:crazy:

Wogole zacząl mnie pobolewac brzuch:/ Ide sie polozyc.Do jutra dziewczyny
 
reklama
Gonia09- nie martw się , ja miałam dokładnie tak samo, za pierwszym razem jak poszłam do gin wg ostatniej miesiaczki mialam tez 6 tydz i nic nie bylo widać postraszyli, poczekałam tydzień i już w macicy dziura się zrobiła;)) nie ma co sie martwić a odczekać swoje w nerwach trzeba...ale jak później cieszy:DD
 
Do góry