reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Cześć dziewczy jestem tu nowa :) szukalam jakiegos forum dla przyszlych mamusiek i trafiłam tutaj :) ja jestem w 4 tyg i 6 dniu, miałam juz jedna wizyte u lekarza, przepisał mi duphaston na usg jeszcze niewiele było widac bo to bardzo wczesna ciąża :)

Witaj! Spokojnych 9 miesięcy!

Biedroneczko ja sobie objawów nie zazdroszczę. Aktualnie mój organizm przyjmuje TYLKO owoce w małych ilościach. Nawet woda ble. Płakać mi się chce, bo jednocześnie jestem głodna i jest mi niedobrze. A do tego jest mi słabo i mam wrażenie gorączki albo zimna. Osiągnęłam jakieś apogeum odczuwanie przeciwności.

Cytryna ODWAGI!!! Mamusia Cię nie zbije przecież ;-)
 
Tłumaczę to sobie, W. jest przerażony moim smutkiem i widzę, jak strasznie go to boli, że ja się miotam. Mam takie fale uczuć :-(
 
Zapominajka a miałas juz pierwsza wizyte u lekarza?

Citrus to widze jestesmy na tym samym etapie ciąży 4 tydz 6 dzien :) byłas juz u lekarza?
 
Zapominajka - z Igorkiem też miałaś takie straszne mdłości? ... ja tam miałam jak Ty teraz w ciąży z Mateuszem, nie mogłam nawet wody pić. Miałam wrażenie że zwymiotuje mózg i płuca. No jakaś masakra więc bardzo Ci współczuję. Teraz mnie cały czas muli, ale nie tak żeby latać do ubikacji więc jeszczenie jest tak źle.

Citrus - dla czego tak bardzo boisz się powiedzieć mamie? ... przecież nie masz 15 lat. Jeśli teraz już jesteś samodzielna to ja tego nie kapuje :sorry:
 
jak tamw iadomosci na froncie? @ jeszcze nie przylazła? ... mam nadzieje że nie bo nic nie pisałaś to może jednak się udało :tak::tak:;-)

hey hey :) moja @ byla i juz poszla :-D pisalam jakis czas temu :p Wiec moze czerwcowe bejbi bedzie :)



Eh od czwartku kisne u rodzicow V. sa wspaniali naprawde ciesze sie ze ich poznalam... V sie romantyczny zrobil poszedl na pole gdzie krowy sai przyniusl mi kwiatki :-D takie wyrwane jeszcze z ziemia :-D ale licza sie checi co nie ? :p

Ide was nadrabiac!!!1
 
Hej dziewczynki :-)

Wlasnie wrocilam do domu po calym dniu u rodzicow, pozniej dziadkow... Czuje sie nijako... Piersi przestaly mnie bolec, brzuch hmmmm pobolewa raz za chwile juz nie, ale na szczescie @ nie przyszla i mam nadzieje, ze juz nie przyjdzie... Chodze nerwowa, na eM to juz dzisiaj chyba struny glosowe zdarlam, biedny unika mnie jak ognia ;) Zastanawiam sie kiedy znowu testowac , moze jutro rano czy czekac do wtorku ? Brak pomyslu, czuje sie jakby ktos mnie przezul i wyplul.:-(


Citrusku, czemu tak bardzo boisz sie powiedziec mamie o ciazy i boisz sie jej reakcji ?
 
reklama
Citrus nie boj sie... Ja sie teraz staram na czerwiec i tez sie boje jakbym miala powiedziec o tym rodzica... ale ty jestes samodzielna dostalas prace masz kochajacego faceta z ktorym mieszkasz.... wiec o co chodzi? Nawet jak sie obrazi czy cos to jej przjedzie po krotkim czasie nie martw sie kochana tylko mow :) Albo poczekaj do 12tygodnia i wtedy powiedz...

Ja gadalam z moim i bedziemy sie starac na czerwiec i wtedy by mi 12tydzien wypadl okolo Bozego Narodzenia :-D ale by moi rodzice mieli prezent :-D

Ogolnie to gadalismy sobie , bo ja jeszcze studjuje, ale sie nie boje ciazy i studiow.... z kasa u nas cieko nie jest, niedlugo sie przeprowadzamy do apartamentu i bedziemi mniej bulic za wynajem a moj dostal jeszcze jakis dodatek to juz wogole.... wiec sie nie martwie i nie boje :) i powiem wam ze nawet sie nie nakrecam ze "to musi byc moj cykl"... co ma byc to bedzie, przytulamy sie jak mamy ochote co prawda do owulki jeszcze jakies 5-6 dni ale co mi tam :-) trzymajcie kciuki :)


Ja trzymam kciuki za te kobietki co im sie nie udalo :) spotkamy sie w czerwcówkach :)
 
Do góry