reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapominajka powiem ci ze tez nie chce mi sie sprzata lenia totalnego mam a w dodatku zjadlam mleko z kuleczkami i cos sie zaczyna dziac odpukac zeby lepiej nie bo cos jesc musze...
 
reklama
Iownka:

Życzę Ci z całego serca maluszka:-)

Ja to w ogóle nie mam na nic siły. Spać mi się chce. Mdli mnie często. Mam ochotę tylko na nabiał (w tym mleko z kuleczkami:D ),kawę i słodkie.. A na słone tak mnie odrzuca...Ogórka bym do buz w życiu nie wzięła.
 
Ostatnia edycja:
Ja Guska a ty nie możesz zadzwonić?
Zadzwoniłam, ale po wynik i tak musiałam pójść :) Ciążą się potwierdziła :tak::-)

edit:
zrobiłam sobie zdjęcie brzuszka, za miesiąc zrobie kolejne i bede porównywać ;)

Super brzuch i rzeczywiście już taki wydęty :)

Zrobiłam test (niecierpliwuch jestem) 6 dni przed okresem - druga kreska widoczna pod światło, ale ja ją widzę :)
To chyba dobry znak. Spróbuję we wtorek, a potem w dzień okresu - CIERPLIWOSCI!
Trzymam kciuki, żeby kreska była coraz grubsza! :)

Ale mi się właśnie spać zachciało, a tu obiad trzeba gotować :szok:
 
Witam
Iowka zycze ciemnienia kresek oby byly coraz grubsze:tak:
ja_guska no to super wiesci
Ewusia ja w pierwszej ciazy mialam strasznego smaka na ogorki i wogole, a najzabawniejsze ze mowia ze to niby na chlopaka, a tu zonk bo byla dziewczynka hehehehe:-D:-D, teraz nie mam narazie okreslonych smakow.
Lorelain rzeczywiscie brzusio Ci juz wychodzi u mnie jeszce nie widac, ale kto wie, narazie to tylko jak sie objem to mi zoladek wychodzi z zeber :-D
Zapominajka sil zycze, troche ci zazdroszcze tego mulenia bo przynajmniej wiadomo ze fasolinka sie odzywa, a u mnie nic rzadnych objawow ciazowych poza brakiem @

Na chwile dzis u nas wyszlo sloneczko wykorzystalam to i skoczylam z malenstwem na sesje zdjeciowa, sprzet w dlon i bylo bardzo przyjemnie, potem dzialeczka i wlasnie zajadam swieze wloskie orzeszki mniam :tak:
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłam test (niecierpliwuch jestem) 6 dni przed okresem - druga kreska widoczna pod światło, ale ja ją widzę :)
To chyba dobry znak. Spróbuję we wtorek, a potem w dzień okresu - CIERPLIWOSCI!

ŁAAAAAAAAAAAA!!!!! superowo!!!! Gratki kochana i żebyście zdrowo przebrnęli przez te pozostałe 8 miesięcy :)

Iwonka trzymam kciuki za ciemniejącą kreskę.

A mnie zmuliło i przysnęłam. Nie mam siły zabrać się za sprzątanie...

Ja jakaś niedrąbana dzisiaj jestem. I cholernie mi sie we łbie kotłuje :(

Zapominajka powiem ci ze tez nie chce mi sie sprzata lenia totalnego mam a w dodatku zjadlam mleko z kuleczkami i cos sie zaczyna dziac odpukac zeby lepiej nie bo cos jesc musze...

Ja przez to leżenie , to już w ogóle mam lenia strasznego. :)

Iownka:

Życzę Ci z całego serca maluszka:-)

Ja to w ogóle nie mam na nic siły. Spać mi się chce. Mdli mnie często. Mam ochotę tylko na nabiał (w tym mleko z kuleczkami:D ),kawę i słodkie.. A na słone tak mnie odrzuca...Ogórka bym do buz w życiu nie wzięła.

Ja teraz też nie mam ochoty na ogórki ani kapuste. Z Jasiem , to tesciowa latała mi po warzywniakach bo mi sie chciało ogórki i kapuste ale z beczki :)
Zadzwoniłam, ale po wynik i tak musiałam pójść :) Ciążą się potwierdziła :tak::-)

:szok:

Gratulacje serduszko. Rośnijcie zdrowo !!!!!!!!!!!! :)
 
-Lorelain-nie no ty masz juz taka pileczke w miejscu brzuszka:D Slodko:DJa niestety zupelnie płaski brzuszek mam. chcialbym juz jakas kraglosc:D

Dziewczyny ja za pare dni kolejna wizyte mam.doczekac sie nie moge:D Teraz na spokojnie popatrze na kruszyne Ostatnio mnie zdziwil fakt ze serduszko juz bylo widac:D a wtedy to bylo jakos 5tyg i 4dni. Wiec teraz nastawia sie na szczegolowe wyniki. Obym sie nie przeliczyla:D

Caly dzien umieram wrecz,mdlosci,wymioty:/

Ledwo zyje:/
 
Cześć dziewczy jestem tu nowa :) szukalam jakiegos forum dla przyszlych mamusiek i trafiłam tutaj :) ja jestem w 4 tyg i 6 dniu, miałam juz jedna wizyte u lekarza, przepisał mi duphaston na usg jeszcze niewiele było widac bo to bardzo wczesna ciąża :)
 
reklama
Gratulacje Nowe Mamy!



Ja chyba padnę :baffled: Przymierzam się, by powiedzieć mamie o ciąży. Dziś już 4 razy pytała, a ja ani razu nie powiedziałam "TAK". Ręce mi się trzęsą, będzie wojna :-( Momentami mam wątpliwości, czy dobrze zrobiłam. Moje żylaki, moi rodzice... Boże :-(
 
Do góry