reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

WItam z rana,

Hmm... chyba moja @ nadchodzi wilkimi krokami , w nocy obudzil mnie bol brzucha i tak dalej sie utrzymuje , a i jeszcze piersi zaczynaja mnie bolec :(

Emailia ja tez mam problemy ze snem.

Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć kochane,
znowu wczoraj po tych zamułach padłam i spałam do momentu kiedy mnie Iguś nie obudził tekstem "wstawaj leniu" :eek:

Wiem, wszystkie macie rację;)) zawsze mnie oburzało, jak słyszałam , że ktoś w ciąży palił....i wmawiam sobie wszystko co złe....od jutra będę łupać słonecznik:) i rzuć gumę....i... nie wiem co jeszcze ale kurzyć nie będę:))) dzięki:DDD

Dasz radę! Spróbuj chociaż stopniowo ograniczyć :tak::tak:
Trzymam kciuki!

Emalia od rana całkiem dobrze. Zaczyna mnie mulić po południu.

Miłego dnia!
 
Hej dziewczyny!
sporo się nie odzywałam ale zdecydowalismy się w koncu pojechac nad morze na urlop. Cieszę się ze darowalismy sobie Włochy, bo nie przezyłabym tak długiej drogi. Wczoraj byłam u gina i sie poryczałam:( Wg ost @ wczoraj był 6 tydz, tyle, ze mam nieregularne@ a zarodka nie widac... tylko pecherzyk.Beta ładnie rośnie.Mam nadzieje ze poprostu ciaza jest mloda.Kolejne usg w pt, na ktorym juz powinno byc cos widac. Jak nie to max czekanie do 2 tyg...;( zwariuje do tego czasu. Do tego cały czas mi niedobrze:(

Co do spania również się mecze.
mamolinka mam nadzieje ze @nie przyjdzie!
 
witam się weekendowo :-)

wymiotować mi się chce od samego rana to mam wspaniały humor :happy::happy::happy::baffled:

ja juz po sniadaniu, lece robić włosy i jade do koleżanki co ma dwóch małych chłopaków. Mati juz tu krzyczy i się doczekać nie może :tak:

mamolinka - puki nie ma @ jest nadzieja, a wręcz przeciwnie, jak Cię juz boli brzuch to może to jest ten dzień kiedy powinna być @ a jej właśnie nie ma. Mnie brzuch bolał jak na okres pare dni a potem ból przeszedł. W każdej ciąży tak miałam.

Zapominajka - Iggy jest dobry :laugh2::laugh2::laugh2:

emalia - ja tak kupowałam sobie w drugiej ciąży, potem jak poroniłam to było mi strasznie przykro patrząc na te rzeczy więc teraz są głeboko schowane, a ja mam plan kupować coś dopiero po pierwszym trymestrze. Tak samo jak nic nie mówię jeszcze synkowi. Wtedy powiedziałam jakoś w 10 tc i później całe przedszkole wiedziało, a że brzuch mi rósł szybko to później jak już byłam po szpitalu bez brzucha to się mnie "Panie" pytały czy ja już urodziłam. I to jeszcze przy dziecku, a temu znowu się przypominało :confused2:


gonia - jak beta ładnie rośnie to ja bym była dobrej myśli, może ten cykl akurat był inny niż poprzednie i faktycznie ciąża jest młodsza. Lekarz miał dobry aparat do USG?
 
Ostatnia edycja:
Ja Iggiemu powiem, rodzinie też po 12 tygodniu dopiero. Poprzednio się pospieszyłam i musiałam odkręcać za dużo.

Gonia super, że urlop udany! Nie zamartwiaj się ginem. Może ciąża młoda i dlatego nic jeszcze nie widział.
Ważne, że betka rośnie, bo to znak, że fasolka też.

Mamolinka trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła!
 
Nanana cześć Śpiochy! Ja już po porannych zakupach (Boże, kupiłam ser owczy!! <serduszka>), na obiad będzie gulasz wołowo-cielęcy, mniam. Spadam na dalszą część zakupów, może trochę szmat znajdę, to mi się humor polepszy :-D


Zapominajka, "wstawaj leniu" - hahahahahahahah :laugh2:
 
HEJKA KOCHANE.

Jestem zmęczona. Zasnęłam sporo po 2-ej ,a o 8-ej już Jasiek wstał. Jakoś podrzemałam do 10-ej ale od rana mnie już głowa boli.
Mamilinka- mam nadziję ,że jednak małpa nie przyjdzie.:no:
Zapominajka-życzę dnia bez zamółków :tak:
Gonia- jak betka ładnie przyrasta to na bank jest ok. Zobaczysz na następnym USG już śliczną fasolcie.
Lerelain- Troche Ci współczuje poranaka, ale wiem ,że cieszysz się ,że masz objawy;-)
Ja już kupiłam smoczk ana etapie planowań, obcinaczki mi dała siostra kiedyś, a teraz jak zobaczyłam w katalogu te pierdółki to nie mogłam sie powstrzymać.:-D
Zapominajka- ja już powiedziałam. No cóż co ma być to będzie. Od wczoraj pojawia mi się bezbarwny, przezroczysty sluz:laugh2:
 
Zrobiłam test (niecierpliwuch jestem) 6 dni przed okresem - druga kreska widoczna pod światło, ale ja ją widzę :)
To chyba dobry znak. Spróbuję we wtorek, a potem w dzień okresu - CIERPLIWOSCI!
 
manolinka akysz @ nie chcemy cie...wredoto przyjdz za 9 miesiecy;)

gonia ja bylam wczoraj w 6 tydzien i 4 dni i bylo ledwo widac malutenki zarodek wiec sadze ze u ciebie za wczesnie jeszcze.Super ze odpoczelas nad morzem uwielbiam je:)

Lori moze rzezywiscie dla dziecka to za wczesnie na mowienie...

Iownka zeby ta kreska ciemniala:)

emalia oby caly czas taki byl ten sluz:)
 
reklama
Iwonka trzymam kciuki za ciemniejącą kreskę.

A mnie zmuliło i przysnęłam. Nie mam siły zabrać się za sprzątanie...
 
Do góry