reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
i jeszcze jedno,okropnie to zabrzmi -okropnie ale najgorszy scenariusz się mi sprawdza, nie może mnie odrzucic od ochydnych petów.
cierpię przeokropnie, zwariuje na pewno!!!
Wszystkim naokolo się łatwo mówi, juz nie palisz ,prawda???:> a ja cholera, ukrywam się gdzie mogę i podkurzam.Ochydna ze mnie przyszła matrona:angry::angry::angry::-Dma ktoś podobny problem(błagam niech ktoś ma):)))

Ja paliłam. Przestałam kiedy zobaczyłam II ale ciągnęło mnie straszliwie.
Teraz mnie nie ciągnie bo na myśl o wszystkim mnie muli. Myślę, że ciebie też odrzuci. Jeśli nie to chociaż ogranicz, lub na e-papierosa się przerzuć.
Trzymam kciuki!
 
Dziewczyny, E-papierosa polecam. Ja nie palę, ale pali W., już od ponad pół roku. Jest ZACHWYCONY, pali prawie najmocniejsze, liquid który równa się pięciu paczkom papierosów kosztuje 18 (!!!!) złotych. Są o tyle świetne, że mają samą nikotynę, bez substancji smolistych. Naprawdę naprawdę naprawdę warto wypróbować, nie szkodzi się dziecku aż tak :)
 
Kochane, mój e-papieros leży koło mnie od maja;)a teraz w ogole mi nie smakuje, odrzuca mnie od niego, od jedzenia, od wszystkiego tylko oczywiscie od tego smrodu zwyklych mnie nie odrzuca:((( jestem zalamana po prostu:(
 
i jeszcze jedno,okropnie to zabrzmi -okropnie ale najgorszy scenariusz się mi sprawdza, nie może mnie odrzucic od ochydnych petów.
cierpię przeokropnie, zwariuje na pewno!!!
Wszystkim naokolo się łatwo mówi, juz nie palisz ,prawda???:> a ja cholera, ukrywam się gdzie mogę i podkurzam.Ochydna ze mnie przyszła matrona:angry::angry::angry::-Dma ktoś podobny problem(błagam niech ktoś ma):)))

Ja się przyznam bez bicia ,że nie pale od poniedziałku, po wizycie u gina. Z Jankiem rzuciłam do 2 miesiąca ciąży i nie paliłam do jego pół roku i głupia ci....pod wpływem docinek wróciłam do tego gówna. Teraz rzuciłam szybko i obiecałam sobie ,że jak będę w ciąży to rzucę i nigdy więcej nie wrócę do tego. Szkoda kasy a przy trójeczce przyda się parę zł więcej :) Więcej bym napisał na temat ale to już ewentualnie jak utworzy się wątek zamknięty.
 
Zapominajka, nie śmierdzą! Powiem więcej - PACHNĄ! Ja uwielbiam, gdy W. kupuje liquid waniliowy albo cherry, wtedy pachnie w domu ciastem :D :-D
 
ja też rzucę;)) na pewno, tylko moja wola jest na tyle silna, że robi ze mną co chce;) ale postanowienie musi być!!!!musze mojego M.namowic zeby mi pomogl i sam rzucił:)
 
reklama
Paola, "moja wola jest na tyle silna, że robi ze mną co chce;)"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA jaki test, prawie się posikałam :-D
 
Do góry