reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Cześć dziwczyny,

Przepraszam, że nie odzywałam się tak długo ale padałam na twarz. :szok: Co popróbowałam Was poczytać (swoją drogą to macie szalone tempo:-D) to oczy mi się zamykały i odpływałąm...
Mam nadzieję, że u wszystkich wszystko dobrze a fasolki nadal rosną :tak: jeżeli są jakieś nowe koleżanki majóweczki to witam wszystkich serdecznie:-)

Dziś dopadło mnie przerażenie. Wieczorem bolały mnie trochę plecy a rano ciągnął brzuch. W ogóle dzisiaj był chyba najgorszy dzień ... poszłam do łazienki a tam ku mojemu przerażeniu czerwono-różowe skrzeplinki w śluzie :szok: Mało się nie udusiłam z przerażenia... Zadzwoniłam do mojej dr (akurat dziś przyjmowała) i poszłam na wizytę. Obejrzała wszystko dobrze i stwierdziła, że z fasolem wszystko OK, a mi zrobił się jakiś malutki krwiaczek przy ujściu macicy, prawdopodobnie pęknięte naczynko, i to dlatego te skrzeplinki.
Niestety dostałam 2 tygodnie zwolnienia i jestem przerażona :szok:!!! Nie planowałam jeszcze mówić w pracy o moim szczęściu... chciałam to zrobić w połowie października jak juz minie 12 tydzień. Tydzień temu dostałam przedłużenie umowy i teraz może pomyślą, że ja już wiedziałam, nie przyznałam się i tak ciągle będę teraz na zwolenienia latać. A ja wcale nie mam zamiaru. Jeśli zdrowie mi pozwoli to i do końca mogę chodzić !!!
:zawstydzona/y:
Co prawda może martwie się na zapas, bo pracuję tam już długo ponad 5 lat, zawsze jestem chwalona itd. ale w tym roku już kilka ciąż u nas w firmie było, niektóre dziewczyny już nawet urodziły i tu do tego wszystkiego ja... a matko co to będzie, jak ja mam z szefem gadać... po kodzie na zwolnieniu na bank będzie wiedział że jestem w ciąży... fuck :wściekła/y:
 
reklama
ALG ale z tego co mi sie obilo o uszy na nowych drukach zwolnien nie ma juz kodow

I nie martw sie jesli tak dlugo pracujesz to mysle ze pracodawca bedzie wyrozumialy, zreszta jak bedziesz sie dobrze czuc i wszystko bedzie w porzadku to bedziesz przeciez mogla chodzic do pracy. Wszystko zalezy od stanu zdrowia twojego i maluszka. Narazie nie mysl za duzo by sie nie stresowac niepotrzebnie
 
Ostatnia edycja:
Kochane,bardzo mi przykro,ale moja firma budowlana nawaliła :-( I przylazła wredna @...Niestety...równe 5 min temu...Nie sądzę,aby to było plamienie,aczkolwiek dziwne,że mnie brzuch nie boli.Ale cóż...może na czerwiec się uda.:tak: Życzę wam spokojnych 9 miesięcy i równie spokojnego porodu,a pozostałym z nas,którym się nie udało,życzę,abyśmy się spotkały wszystkie na czerwcówkach.;-) Smutna jestem,ale.. trudno. Nic nie poradzę,nie teraz,to za chwilę. Oczywiście będę do was zaglądać. Buziaczki dla was i dla waszych fasolek.;-)
 
Czesc dziewczyny!!!
Ja dzisiaj mam kondycyjny doł:( Wszystkie mozliwe objawy:/ I wogole nastroj marny:/
Co tu sie u nas dzialo??

Nie mam sil przegladac tylu stron:/

karotka00 kurcze!! Serio @? :(

ALG dobrze ze wszystkou Was ok. Al sie pewnie strachu najadłas:/
 
Dzien dobry z rana ja wczoraj 6 km zrobilam biegajac po urzedach i wieczorem wypilam mleko i spalam :-D.
Alg-twoj szef napewno zrozumie wiec bez paniki
Emalia-ogladalam ten filmik swietny
Karota-nie nie nie !!!!!! wredna @ ale mam nadzieje ze zobaczymy cie szczesliwa na czerwcu
:tak: i nie mysl nie mysl o tym !!!!
 
Witam z rana przy kawce :))
karotka szkoda ze malpiszon przylazl, trzymam kciuki za to bys zostala czerwcowka. Moja ginekolog zawsze mowi by byc pozytywnej mysli, no ale jednoczesnie nie nakrecac sie i nie myslec za duzo, im mniej sie mysli, czyta czy pisze o ciazy tym lepiej.
 
Zgadzam sie z biedroneczka ja od grudnia ciagle sortowalam te strony myslalam przy owu o tym i @ wracala tego miesiaca jak posuchalam malych dzieci to mi sie odechcialo :-D ,a tu masz ciaza wszystko na odwrot:-) nie chcesz masz . chcesz nie masz .:tak:
 
reklama
Wytrzeszczam oczy i co widzę? Kinga na stronie głównej udziela się w maju 2013 myślę sobie - zajrzę.
Gratuluje skarbie! no i kolejna znajoma majóweczka. I Tobie życzę spokojnych, szczęśliwych 9 m-cy, a w maju zdrowego bobaska. Buziaczki dla Filipka.
 
Do góry