reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Witam juz w zasadzie poludniowo :-D
Skorzystalam dzis z ladnej pogody i wybralam sie na dluzszy spacerek z mala, mimo kataru nas obu :tak:, swietnie nam swierze powietrze zrobilo, mala odrazu po rozebraniu z plaszcza poleciala do lozka i wolala by ja tam wsadzic, a teraz spi smacznie, a ja odpoczywam.
Powiem wam ze czasami brakuje mi takiej typowej pracy np na 8 h ide gdzies i sie wylaczam, siedzenie w domu z dzieckiem i praca w wiekszosci w domu jest meczaca na dluzsza mete, ale coz samemu sie chcialo, chyba pracujac na etat nie zdecydowalabym sie na wychowawczy 3 letni poprostu nie wytrzymalabym, kocham swoje dziecko, ale wlasnie taka bezczynnosc brak rozwoju i zamkniecie tylko na mala by mnie chyba uwstecznialo, oczywiscie nie mam nic do tych kobiet ktore tak robia, poprostu mowie jak ja mam i jak ja to czuje. Ja uwielbiam sie rozwijac, doksztalcac miec ten czas tez taki "tylko dla siebie, chwile oddechu", nie lubie jak np zaraz inne matki mnie za to linczuja bo przeciez mozna sie poswiecic dla dziecka i zostac w domu z nim, bo co to 3 lata w skali calego mojego zycia, ze jeszce zdaze sie napracowac itp. No to sobie pogadalam hehehe

Z dnia na dzien fasolka coraz wiecej "szaleje i dokazuje" mi w brzuchu, coraz mocniej ja czuje szczegolnie jakis czas po posilku :-D:-D
 
Biedroneczko znam ten ból pracy w domu...
Ale właściwie mnie to pasuje, ja się w pracy biurowej dusiłam. I siedzenie na tyłku przez 8h, 5 dni w tygodniu było dla mnie jak kara.

SUper, że maluszki tak dokazują. Mój ufolek taż czasem fajnie się wierci. Ale najbardziej czuję go wieczorem, kiedy się kładę.
 
Zapominajka to juz nawet nie o typowa biurowa prace chodzi, bo ja wczesniej pracowalam w przychodniach itp z pacjentami i czasami tego mi brakuje, choc nie zaluje decyzji podjecia sie wlasnego biznesu. Tylko fakt czas zimowy u mnie narazie troche jest "zastojowy", choc czekam na skompletowanie lamp i jak sie uda rusze ze studio niebawem, to wtedy pewnie bedzie juz inaczej:tak:, narazie mam poprostu takie chwile zmeczenia siedzeniem w domu przez 24h z mala, dobrze ze odskocznia sa szkolenia, wypady z mezem, male zlecenia z koncertow czy ewentualnie te chwile relaksu z ksiazka.
 
Oj ja dziś typowo, kotlety z cycków dla chłopaków, z ziemniakami i surówką.
Jutro pewnie im to samo zaserwuję :-D co by za dobrze nie mieli.

Zastanawiam się nad jakimś fajnym czymś do jedzenia na czwartek. Bo mężowy ma urodziny. Może macie jakieś proste i smaczne przepisy?
 
ja mam dzis ogórkową z koperkiem.. takmi sie chcialo, ze nie ma bata, musiała byc z koperkiem....
jest pyszna:)

ja zaraz musze isc po córcie do przedszkola...a tak mi sie nie cce, znow godzinny spacer i tak dwa razy dziennie :)
 
Hej dziewczyny!
Ja tez mam dzisiaj ogorkowa z koperkiem.A zachcialo mi sie kaszy.Zaraz sobie zrobie z warzywami.Dziecko je makaron z pesto ale mnie jakos nie zacheca.Mam nadzieje,ze kasza sie dla odmiany dzisiaj utrzyma :tak:

Zapominajka nie wiem co lubi maz Twoj.Mojemu wystarcza krewetki z czoskiem z bagietka i dobre wino.Swietna sprawa bo szybko i latwo.I wszyscy szczesliwi!Mi na urodziny malzonek tez robi krewetki hahahaha :-D
 
reklama
Do góry