reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Citrus​ muszę spróbować zatem tej czekolady bo uwielbiam takie orzeźwiające smaki.

Za mną chodzi jakaś sałatka owocowa, ale taka nie za słodka.

Rozwalił mi się zupełnie klawisz alt prawy, dostaje szalu już wcześniej działał do d... ale teraz już padł zupełnie :-(
 
reklama
Framama nie boj sie nic!Dasz rade.Nie ma co sie martwic na zapas.Zaburzenia snu i stres na pewno nie dzialaja dobrze na "przebojowosc".Bedzie dobrze.

Tylko na kilka miesiecy organizm staje na glowie.Pozniej swiat staje na glowie.I my stajemy na glowie zeby nie zwariowac :-D Wiec dziewczyny-relax.Jakby nie bylo to tylko cisza przed burza :-D hehehe...takoptymistycznie.

Citrus czytaj.Czytaj duuuzo i podnos czytelnictwo w kraju.Dasz rade :-) Kompozycja z lekkich,latwych i pzyjemnych ksiazek.Najlepiej nie za dlugich!I sukces murowany.Trzymamy kciuki!
 
mdła dziękuję kochana :-D
ja chcę bardzo , myślę ,że dobra organizacja i wszystko poukładam.
ja nie śpię ,a wlaściwie z przerwami w nocy od wrzesnia.

ja też troszkę czytam co mi w rączki wpadnie , ze 3-4 książki miesięcznie. ale nie są to jakieś ambitne pozycje jak np. Pan Tadeusz ;-)
 
a my obiecalismy Marysi ze jak urodza sie dzieci to kupimy jej psa..
i bedzie to labrador, ale to juz nasz wybor..
wiec bedzie dom z ogrodkiem, troje dzieci i pies...FRAMAMA, kto da rade jak nie my:-D

ja mam labradorkę :) Uwielbia dzieci i dzieci ją :) Ciekawe jak zareaguje na naszą dzidzię....
 
Dzien dobry

Framama- maltanczyki rowniez maja wlos i sa dla alergikow kiedys myslalam o kupnie takiego sa slodkie
 
a my obiecalismy Marysi ze jak urodza sie dzieci to kupimy jej psa..
i bedzie to labrador, ale to juz nasz wybor..
wiec bedzie dom z ogrodkiem, troje dzieci i pies...FRAMAMA, kto da rade jak nie my:-D

ja mam labradorkę :) Uwielbia dzieci i dzieci ją :) Ciekawe jak zareaguje na naszą dzidzię....

No własnie, miedzy innymi dlatego.. A poza tym, sā tak piękne...:-)


WSTAWAC, RAZ, DWA, RAZ, DWA:D

DD z pracy:-)
 
Witamsię i w tym wątku. Zapominajko nie jestem z Poznania ale jak sądze Ty masz niedaleko temu pisałam o tym serwisie, ja tam wysyłałam spacerówkę jak mi się regulacja złamała. ja z okolic Żywca.
frammama nic się nie martw to napewno minie, nie martw się o dziecko ono sobie śpi niezależnie od Ciebie, po porodzie przy dwójce będziesz spała na stojąco, a teraz proponuje Ci zakupic L 72 mnie to w pierwszej ciąży serio pomagało, lekarz pozwolił to pić, to takie kropelki, trenning autogenny sobie zrób to też fajnie odrywa myśli i uspokaja
 
reklama
Do góry