reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

No mnie tez dzis len straszliwy ogarnal i napisalam do pracy, ze dzis pracuje z domu :) Teraz siedze w pizamce, jem sniadanie pije kawke i zastanawiam sie czy sie powinnam do pracy zabierac.
 
reklama
Dzień dobry;

O, co do psów jeszcze... Mój jest z tych "latających" :-D

[video=youtube;9vR7EY51jzU]http://www.youtube.com/watch?v=9vR7EY51jzU&feature=plcp[/video]

Jesteś bezlitosna. Zamiast podać ten głupi patyk, to ty psa latać uczysz ;-)

A coś chyba dzisiaj jest w powietrzu, bo ja dziś nie miałam siły oczu otworzyć i najchętniej znowu bym je zamknęła.

Wczoraj próbowałam maluszka stetoskopem podsłuchać, ale niestety mi się nie udało :-(
 
Zapominajka, ja wiem, jak to wygląda, ale ten gamoń dostaje szału za każdym razem, gdy widzi drzewo ze stosunkowo niskimi gałęziami. Patyk w pysku to nie to samo :-D

U nas choroba w domu :baffled: W. smarka i kaszle, a mnie zaraz znowu wylezie opryszczka... :szok:
 
Heheheh Citrus wiem, moja czasem to samo robi ;-)

A co do choróbska, to niestety nie pomogę. Sama toczę nierówną walkę :dry:

Powinnam pracę dyplomową mieć już napisaną, a nawet nie zaczęłam jeszcze :baffled:, wszystko jest nie tak...
 
Ale akcja;) Przewijam sobie stronkę i przeglądam posty, no i między nimi był też ten mój z USG ;) A mój mąż zerkając na laptopa: "O patrz, jak nasz!"- a ja na to: " bo to jest nasz" ;P hehehe, ależ się uśmiałam ;P:-D
 
Aisha dobre :-D.

Mój wczoraj wieczorem :-Dzaczął mi nawijać, czy o imieniu porozmawiamy. Z Iggym były boje okrutne :-D
Na co ja mu mówię, że dla chłopca wybrał już i jest ok, a dla dziewczynki też mam wybrane. Pogadał pod nosem, że znowu akcje będą itp. Zapytał jakie to imiona. Powiedziałam mu. Nastała cisza :-D
A dzisiaj rano mi powiedział, że są śliczne i nie ma zastrzeżeń :tak:

Ciekawe, kiedy zacznie marudzić ;-)
 
A mi od kilku dni się wydawało że coś mi po brzuchu jeździ :) a dziś jestem już pewna że to dzidziol:-) normalnie tak się wierci, suuuuuper uczucie:)
 
reklama
Do góry