reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Butterfly - zagłosowalam;-)

Zapominajka - u mnie zawsze wygrywa to co włoskie i pomidorowe. Może lasagne?:-) albo jak mąż łasuch to golonka i kufel piwa!!

Mysiak
- oj tak ogórkowa mhm... jak ja kocham takie domowe obiadki.. u nas dziś rosół i mielone:tak:


Ja coś czułam ruchy a teraz nie czuje. Pewnie się pomyliłam i to były jakieś gazy:-) w koncu jest trochę za wcześnie jeszcze...
 
reklama
A ja polecam, może nie na obiad, na kolacje. Pomidorki kroimy w ósemki, polewamy sosem czosnkowym (najlepiej własnej roboty, chyba, że znacie dobre kupowane) i posypujemy startym żółtym serem. Do tego bagietki czosnkowe i oczywiście wino :-)
 
Dziewczyny ale macie dobrze z taką pracą w domu, a czym się zajmujecie o ile można zapytać?

Ja w domu to może za dużo powiedziane. Ale mam taką pracę, że nie muszę jeździć do biura i siedzieć. Prawie wszystko mogę załatwić zdalnie. A potem zostaje tylko bieganie po obiektach i z klientami.

Zapominajka nawet nie wiesz jak bardzo mu wspolczuje...

On sobie chyba też współczuje.

Dzięki za pomysły dziewczyny :tak:
 
Cześć kochane moje !!!

Pokazuję się tylko na chwilę, bo nadal nie mogę siedzieć przy monitorze przez to moje zapalenie spojówek.
Wiem, że Nanulka przekazała Wam wiadomość dlaczego mnie tak dlugo nie ma. BARDZO JEJ DZIĘKUJE :*

Niestety po chwilowej poprawie moje oczy pogorszyly swoj stan na tyle, ze zmuszona bylam przyjąć antybiotyk i 2 rodzaje maści na oczy. Pani dr miala nadzieję, że uda się delikatnymi lekami ale niestety wirus (prawdopodobnie ospy) który mnie zaatakował bardzo walczy. Obecne leki mają mi pomóc w ciągu tygodnia więc ozbaczymy co będzie dalej.

W czwartek idę do Pani Dr zobaczyć mojego kochanego maluszka. Mam nadzieję, że jest zdrowiuśki i leki nie będa miały najmniejszego wplywu na niego.

Pozdrawiam Was serdecznie. Trzymajcie się zdrowo. Odezwę się jak tylko będe mogła.
Buziaki dla Was wszystkich !!!
 
reklama
Alg walcz z paskudztwem!Mam nadzieje,ze za tydzien bedziesz jak nowonarodzona!

Citrus Kwestia Smaku to moja ulubiona strona kulinarna :tak: Niektore pomysly sa kapitalne.I mnostwo niskokalorycznych,pysznych potraw.Takze podpisuje sie-tam mozna znalezc inspiracje.I to dla kazdego cos pysznego!

Mam dzisiaj fenomenalny dzien.Nie dosc ze dialog z porcelana trwa nieprzerwanie od 7:30 rano,boli mnie glowa tak,ze ledwie patrze na oczy to jeszcze spalilam ta cholerna kasze z warzywami bo akurat ktos zadzwonil a ja oczywiscie zapomnialam i na koniec rozjechal mi sie zupelnie komputer i musialam go reanimowac ...:dry: Jutro MUSI byc lepiej.:-D Przeciez nie moze byc inaczej!
 
Do góry