reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam Was :)
Dziewczyny powiedzcie mi jak sobie radzicie z bólem głowy?? Bo mnie poprostu zaraz tą głowę rozsadzi, najbardziej boli mnie tuż nad brwiami, chyba zatoki a boje się brać jakichkolwiek tabletek :dry:
 
reklama
Kaja jak dla mnie te wózki odpadają, bo jeden malec strasznie nisko by siedział.Jakoś tak...

Dzięki dziewczyny za info w sprawie serducha. Ja się już zaczęłam martwić, bo z Iggym tego nie miałam.
A teraz wali jak oszalałe.

Goplany limonkowej i mnie nie kuś!!!

ale w tym baby jogger nie jest tak nisko, tylko w tym mima...tez wlasnie myslalam ze to dziwnie..ale to wszystko inne to takie wielkie kolumbryny, ze ja tym nigdzie nie wjade:dry:

Mysiak ty nikniesz w oczach.Ja caly czas za Ciebie kciuki zeby Ci odpuscilo.Mi niestety nie przeszlo.Jak czytalam,ze Ci po wizycie w szpitalu przeszlo to liczylam,ze juz odpusci...5 kg na minusie?!:szok: Ja zrzucilam na poczatku.Ale znalazlam metody na utrzymanie posilku.Po sniadaniu na godzinke spac :) obiado-kolacja to juz najczesciej bez sensacji.A jak gorszy dzien no to juz trudno...Chociaz czasem w nocy nadrabiam ;-)

W pierwszej ciazy...hihi!Szkoda tylko,ze teraz tak sie nie da jak maly czlowiek po domu biega!Jak ona byla w brzuchu to mysmy po domu biegale.No pieeekne czasy po prostu :-D Z orgazmami nie mam problemu.Za to pozniej mnie krocze pobolewa.Czasem.Cale szczescie moj maz zostal wyedukowany na wstepie,ze jak nie ma przeciwwskazan to mozna wszystko...na co ma baba w ciazy ochote :-D

Obcy w brzuchu juz calkiem spory-zaraz w wizytowniku wpisze wymiary.I ruchy czuje coraz wyrazniejsze,silniejsze.Chociaz niezbyt czeste.Ale przeciez jeszcze nas skopia.Ciekawa jestem relacji Kaji w tej dziedzinie :-)

Kaja a bedziesz robila maluchom zdjecia w 3d? Ciekawa jestem jak sie bliznieta prezentuja w takim dokladnym podgladzie.Wiem...glupie.Ale co zrobic?:confused: blondynka w koncu...


ale w jakiej Skarbie, w sprawie seksu czy brzucha:-D?
no wlasnie sobie pomyslalam, ze zrobimy jak bedziemy za miesiac w polsce..
miedzy innymi dlatego, ze moj S nie byl tu ze mna na usg , bo on raczej rzadko bywa w domu ze wzgledu na prace, firma dziala wlasciwie na terenie calej szwecji ..no i Marysie bym wziela wtedy tez..

Witam Was :)
Dziewczyny powiedzcie mi jak sobie radzicie z bólem głowy?? Bo mnie poprostu zaraz tą głowę rozsadzi, najbardziej boli mnie tuż nad brwiami, chyba zatoki a boje się brać jakichkolwiek tabletek :dry:

ja tak jak Zapominajka, nie radze sobie, ciskam sie , nic wiecej:-D



sprawdzilam sobie wsrod mam z gorzowa, na jakims forum gdzie to usg no i jest taka pryw przychodnia, 3d i 4d w tej samej cenie, 180 zlotych, nazywa sie hipokrates i pewnie tam trafimy..
ja myslalam , ze 4 d jest duzo drozsze..
 
Ostatnia edycja:
a ja dziewczyny cierpie na depresję silną :no:
chyba może brać apap.
ja z bólem głowy sobie nie radzę , jestem wtedy wyłączona z życia.
ja tylko czasem wymiotuje, jak mi coś nie podpasuje.
ale chyba oszałałam chce kupić psa :-)
 
bole glowy rowniez mam, na nie bez konsultacji z lekarzem tylko paracetamol, ewentualnie biore poduszki gorace- nie mam pojecia jak sie to nazywa fachowo- takie z mojego syna wypelnione pestkami wisni ktore podgrzewa sie w mikroweli i przykladam cieple do skroni, lub gdzie boli, pomaga ale... na chwile, podobniez lampy na podczerwien tez na zatoki dobre, ale nie probowalam, chco gdzies w piwnicy mam, trzeba przezyc byle do maja :) pozniej inne bole glowy przyjda :)

male dziecko, niemowle i szczeniak- lub nowy pies- to jak dla mnie byloby zbyt wiele :) ja jak dziecie bedzie chcialo maksymalnie na rybki sie zgodze ;)
 
Kaja 4d masz mniej wyraźne, bo to filmik jest, a 3d to zdjęcia i one wyraźniejsze. Zadzwoń tam do tej przychodni, bo u nas są terminy długie.

Framama dlaczego masz depresję? Może to tylko pogoda.
A pieska jakiego chcecie?
 
reklama
zapominajka bo ja się jeszcze w domu rodzicom nie przyznałam ,jakoś nie było okazji ,a bywamy tam sporadycznie :no:
chyba z racji Frani alergii wchodzi w grę tylko york;-)
 
Do góry