reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Bożeeee, a ja już myślę, co kupić W. pod choinkę. Właściwie od dwóch lat kupuję mu zawsze jakąś dobrą whisky, ale w tym roku... Ech, gdyby Def Leppard albo AC/DC miał koncert w Polsce, nie miałabym problemu z wyborem prezentu :-D

A tak w ogóle, to pożądam...

Zobacz załącznik 511813 <3


Zapominajka, Lego... <3 Jakie? :D

Bodziak boski. W h&M wczoraj widziałam z Roling Stonsami chyba. Czarne bodziaki. Z tym jęzorem :-D
Ale pożałowałam 49 zł :dry:

A lego kupiłam takie z dinozaurem

LEGO DINO 5882 ZASADZKA CELOFYZA - DINOZAURY (2720269649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i takie któreg teraz nie widzę
auto z przyczepą kempingową.
Teraz myślę co jeszcze poza lego małemu dokupić
 
reklama
Nia no to mnie przestraszylas.Ja w prawdzie bylam juz tu w klinice w zwiazku z zapaleniem wyrostka i bylam mile zaskoczona.Doswiadczenia z Polski mam tez drastyczne...Moja Malizne zarazili bakteria i lezalam 2 tygodnie z wenflonem w glowce noworodka i pierwszej kuracji antybiotykowej.4 osoby w sali max.2-osobowej i w dodatku "wspollokatorki" nie zgadzaly sie na wietrzenie bo zima.I zimne powietrze wpadnie na sale...O porodzie wspominac nie bede ale zaraz po na swoja boska sale czekalam na korytarzu.Moze wspomne tylko,ze na 17 porodow tej nocy byly tylko 2 polozne na porodowce i 1 lekarz.Bo Swieta-wiadomo...:baffled: Wiec nastawiam sie jednak,ze tym razem bedzie lepiej.

Ja rozumiem stwierdzenie ze czesc kobiet sie zapuszcza.Chociaz wydaje mi sie ze nie czekaja z tym do ciazy.To kwestia "usidlenia"faceta i poczucia,ze juz mozna...Ale sama sie zapuszczam.Wczoraj nie zmienilam pidzamy praktycznie caly dzien.Boje sie,ze jak to dalej tak pojdzie to jednak skoncze w szpitalu... :-( Chociaz na razie wyniki ok.Waga rosnie chociaz po mnie nie widac.Jadam tylko wieczorami.A wczoraj nawet to sie nie sprawdzilo.I naprawde nawet nie mysle o makijazu.A czesze sie tak zeby w razie ataku nie lecialy mi wlosy na twarz.Zeby ich nie ozdobic dodatkowo.
 
Mdła, czym innym faktyczny brak siły na cokolwiek z powodu fizycznej niemożności, a czym innym zwykłe lenistwo :) To co piszę, trzeba czasami brać w cudzysłów, bo wiadomo, że zawsze są wyjątki. Od wszystkiego ;-)
 
Wiem,wiem :-D Tylko sie przypominam.Bo sa przypadki,ze ciazy nie trzeba.Czasem nawet i slubu.Wystarczylo,ze "mlodzi" razem zamieszkali i piekna nimfa przeobrazila sie w demona kapciowego w dresach z napisem love na tylku i innych stylowych dodatkach.Ja nie odebralam personalnie.Nie martw sie.Nie trzeba jak z jajkiem.Raczej ciezko mnie "urazic"...
 
Ostatnia edycja:
Wkurza mnie, że nie zawsze słowo pisane oddaje żart. Coś, co piszę żartobliwie (lub którakolwiek z Was zresztą), może być odebrane jako atak, bo nie można dodać gestów, nie można modulować głosem, ani robić min. Ale ja jestem jajcarą, więc niech to wszyscy zapamiętają, zamiast się rzucać z pazurami. Na wszelki wypadek wspominam :-D:-D:-D
 
reklama
Wkurza mnie, że nie zawsze słowo pisane oddaje żart. Coś, co piszę żartobliwie (lub którakolwiek z Was zresztą), może być odebrane jako atak, bo nie można dodać gestów, nie można modulować głosem, ani robić min. Ale ja jestem jajcarą, więc niech to wszyscy zapamiętają, zamiast się rzucać z pazurami. Na wszelki wypadek wspominam :-D:-D:-D

Żółta, ja np pamiętam, wyluzuj pośladki:-D..

Kurcze, w mojej pracy czlowiek sie moze cofnąc w rozwoju, pracując z takā ekipą jak nasza:-D..

Mamy wizytacjē policji, poupychali po pokojach maryche a zaraz wkroczą psy i będą szukać w ramach szkolenia..
Szefowa hotelu ,a wlasciwie kilku, dyrektor na całą północ szwecji: "a na jak długo wychodzi policjant zanim wkroczą psy:rolleyes:......"hahahaha:D
 
Do góry