reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
FLÃDRA, ja mam to samo..i tez wlasnie nad dkms plakalam w sobote w dd tvn.. I juz sie rejestrowalam, ale okazalo sie, ze tylko osoby mieszkajace na terenie Polski. Więc musze sobie znalezc szwedzki odpowiednik..
I pomalu gotowe prezenty mikolajowe, to trzy które juz mam poki co..



http://allegro.pl/posciel-my-little-pony-160x200-smycz-gratis-i2741326380.html
http://allegro.pl/wyprzedaz-sukienka-my-little-pony-3-4-lata-i2600431096.html
http://allegro.pl/sparkle-jednorozec-cudnie-spiewa-rozdzka-puzzle-tv-i2752994721.html
http://allegro.pl/maxi-cosi-quinny-5w1-wozek-dla-lalek-sklep-wroclaw-i2726301462.html


A Wy jak tam? Zaczelyscie juz?
 
Ostatnia edycja:
Aniaczek – gratuluję! Masz to za sobą – domyślam się że kamień z serca Ci spadł :)

Sambozakura, Agara, ja też mam masakryczny ból pleców :(

Citrus – ja też boję się przytyć w ciąży, ale na pewno to zrzucimy po porodzi. Myślę też o ćwiczeniach dla ciążówek :) Ale dopiero w 2 trymestrze

Sun7 – gratuluję! Też chciałabym mieć to już za sobą...

Kaja – co roku obiecuję sobie że kupię gwiazdkowe prezenty przez Internet i nigdy mi nie wychodzi. Dzięki za przypomnienie :) Zaraz zabieram się za listę prezentów!
 
Aniaczek – gratuluję! Masz to za sobą – domyślam się że kamień z serca Ci spadł :)

Sambozakura, Agara, ja też mam masakryczny ból pleców :(

Citrus – ja też boję się przytyć w ciąży, ale na pewno to zrzucimy po porodzi. Myślę też o ćwiczeniach dla ciążówek :) Ale dopiero w 2 trymestrze

Sun7 – gratuluję! Też chciałabym mieć to już za sobą...

Kaja – co roku obiecuję sobie że kupię gwiazdkowe prezenty przez Internet i nigdy mi nie wychodzi. Dzięki za przypomnienie :) Zaraz zabieram się za listę prezentów!

Wiesz co... Ja tak nie lubie chodzic po sklepach, ze jest to dla mnie katorga:-D.. Tylko internet. Nawet skarpetki przez internet:-D...
A teraz bedziemy na swieta w pl, wiec juz wszystko bedzie na miejscu jak przyjedziemy.. Jestem sklepowy leń..
 
hej, dziewczyny... mam chwilę dla siebie i wykorzystuję na forum:-D
spróbuję ponadrabiać... widze, ze na ostatniej stronie temat tycia i prezentów...

co do tycai - jakoś się zrzuci, byle potem utrzymać:baffled: ja po pierwszej ciąży zrzuciłam o 2 kilo więcej niż przytyłam i co z tego jak w ciagu 2,5 roku dorobiłam się tego z powrtoem - znaczy nie całych 12 kilo, ale kilka przybyło:( teraz będę twradsza, i jak skończe karmić to nie rzucę się od razu na zakazane produkty:-D to moze utrzymam wagę... ja jak karmiłam Zosie, to miałam ścisłą dietę, wiecjak po pół roku karmienia mogłam zjeść pizzę, to nic innego nie jadłam przez tydzień:-D przestałam karmić na polecenie lekarzy trzech (zgodne) i mam nadzieję, ze tym razem będzie lepiej - znaczy dziecięciu się uda i nie będzie alergikiem (choć ma na to "aż" 5 - 15 % szansy)

co do prezentów, to ja już też kombinuję i powoli zamawiam... natomiast nie mam pomysłu na prezent na urodziny dla Zosi... potem Mikołajki, potem Święta - za dobrze ma to dziecko pod koniec roku:-D

no nic, idę nadrabiać a w międzyczasie gotować...

trzymajcie sie zdrowo i cieplutko:)
 
aha, a co do reakcji chłopa na wieloryba w okolicy - po pierwsze ma go na co dzień;-) a po drugie on na szczęście z tych co mawiają: kości zostały rzucone - rzekła mąż rzucając swą chudą żonę" - to chyba jakiś niedokładny cytat (citrus, wiem, wiem, coś takiego jak niedokłądny cytat nie istnieje;-)) albo parafraza Sztaudyngiera, ale pewna nie jestem...

nie powiem, by takie podejscie było motywujące do odchudzania, z drugiej strony... jakoś mi z tym dobrze, ze mnie nie męczy ze mam schudnąć
 
Witam, kurcze 3 dni mnie nie bylo i tyle nadrabiania, no nic zasiadam przy herbatce i czytam co u was, pewnie jak dojade do konca zapomne co mialam odpisac hehehehe:-D

Kochane przypominam ze aktualizuje liste majowek i czekam na dane wg schematu:tak:.

Ja niestety mialam pracowity weekend a wczoraj jeszcze zajmowalam sie obrobka fotek, ehh dzis stwierdzilam ze robie sobie "dzien wolny", tzn w przenosni, bo wiem ze czeka robota, ale troche odpoczynku mi sie przyda, bo ciagle siedzenie przy komputerze meczy mi juz wzrok. Choc sprawilam sobie nowe okulary i jest o niebo lepiej.
 
Czesto sie zabieram za pisanie ale mam wrazenie,ze powtarzam sie bez przerwy i cale moje wypowiedzi prowadza do bleee...

Ale jak piszecie o wadze!Ja jestem plaska prawie jak przed ciaza.A z bioder to mi nawet zeszlo.Za to blada i mizerna jakas :baffled:.Jak bede miala kupowac kurtke to pewnie na szmatach albo e-bay.Nie ma mowy zebym placila majatku za kurtke na jden sezon :no: A ile przytyjemy-nie zakladam.Myslalam,ze bede juz wieksza.Ponoc w drugiej ciazy szybciej brzuszek rosnie.A tu nic...Pewnie nadrobie :-)

A Prezentami zawsze zaczynam sie zajmowac juz w pazdzierniku.Bo Mikolaj,urodziny Malizny i Swieta.
(Wspomne tylko,ze Malizna jest z 23.12 i spedzilysmy swieta w polskim szpitalu.Nie polecam...Brak personelu.I karp w galarecie w opakowaniu w ksztalcie ryby...ale jest co wspominac :-D)
I zakupy tylko przez internet!Nieznosze lazenia po sklepach.Mecze sie.Wole na spacer do lasu :-D Tez jestem zakupowym leniem i dobrze mi z tym.
 
Czesto sie zabieram za pisanie ale mam wrazenie,ze powtarzam sie bez przerwy i cale moje wypowiedzi prowadza do bleee...

Ale jak piszecie o wadze!Ja jestem plaska prawie jak przed ciaza.A z bioder to mi nawet zeszlo.Za to blada i mizerna jakas :baffled:.Jak bede miala kupowac kurtke to pewnie na szmatach albo e-bay.Nie ma mowy zebym placila majatku za kurtke na jden sezon :no: A ile przytyjemy-nie zakladam.Myslalam,ze bede juz wieksza.Ponoc w drugiej ciazy szybciej brzuszek rosnie.A tu nic...Pewnie nadrobie :-)

A Prezentami zawsze zaczynam sie zajmowac juz w pazdzierniku.Bo Mikolaj,urodziny Malizny i Swieta.
(Wspomne tylko,ze Malizna jest z 23.12 i spedzilysmy swieta w polskim szpitalu.Nie polecam...Brak personelu.I karp w galarecie w opakowaniu w ksztalcie ryby...ale jest co wspominac :-D)
I zakupy tylko przez internet!Nieznosze lazenia po sklepach.Mecze sie.Wole na spacer do lasu :-D Tez jestem zakupowym leniem i dobrze mi z tym.

Moja Marysia tez jest z 23 grudnia. Jakby poczekala dwie godz to by byla 24... I 24 o 11 rano wypuscili nas do domu, ale ze szwedzkiego szpitala:-D..
 
reklama
Boże, jak dobrze, że nie muszę kupować prezentów :-D Za to ja właśnie dostałam jeden... listonosz przyniósł mi HARPER's BAZAAR POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
 
Do góry