reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ej no babu, wiem, że mówiłaś, ale zupełnie później nie zwracałam na to uwagi, aż nasze posty pojawiły się jeden nad drugim.

I tak, tak, mój chłop ma w ogóle specyficzne poczucie humoru, dla niektórych niezrozumiałe, dla innych nazbyt zuchwałe, ale ja uwielbiam. My sobie z kamiennymi twarzami potrafimy powiedzieć coś śmiesznego i dopiero po chwili wyć jak prosiaki. I czasami mam wrażenie, że to ja jestem starsza od niego, a nie na odwrót, ale kocham. Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym żyć z kimś w zbliżonym do mnie wieku, chyba bym "ogupła" :-D
 
reklama
Ej no babu, wiem, że mówiłaś, ale zupełnie później nie zwracałam na to uwagi, aż nasze posty pojawiły się jeden nad drugim.

I tak, tak, mój chłop ma w ogóle specyficzne poczucie humoru, dla niektórych niezrozumiałe, dla innych nazbyt zuchwałe, ale ja uwielbiam. My sobie z kamiennymi twarzami potrafimy powiedzieć coś śmiesznego i dopiero po chwili wyć jak prosiaki. I czasami mam wrażenie, że to ja jestem starsza od niego, a nie na odwrót, ale kocham. Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym żyć z kimś w zbliżonym do mnie wieku, chyba bym "ogupła" :-D

super, super..i fajnie, ze dal Ci szanse bycia mama, to swiadczy cudnie..
bo wiekszosc mysle, facetow tzw " z przeszloscia"( chociaz to takie drobnomieszczanskie, takie "przyworskie"..) , ktorzy maja juz dorosle dzieci, raczej nie chce juz brnac w tym kierunku...przywrocil mi chlop wiare w ludzi:-)


a pisze," takie przyworskie"...bo mam taka kolezanke, jest chirurgiem, pracuje w szwecji..i jej kula u nogi jest to pochodzenie:-D...nikomu sie nie przyznaje, ze pochodzi z tego swojego przyworska, wszystkim mowi ze jest "z warszawy_":szok::-D...

i jest to tak zalosne, takie: co ludzie powiedza, co ludzie pomysla, bleeeeeeeee

i my tak w swoim gronie troche sie z tego smiejemy:-D
lecz coz..sa ludzie i ludziska;-)

troche zakrecilam, w kazdym razie chodzi mi o to, ze faceci sa raczej wygodni, a przyworskie jest to, ze mlodsza partnerka i owszem, duma,profit...ale bez zbytnich poswiecen, bo w koncu wygodnie juz maja , swoje juz przezyli...

wiec szacun dla Twojego W i tak trzymac:-D


a moje dziecko to mnie rozwala normalnie, mowi do jakies babcinki co ja ciastkiem chciala poczestowac: nie widzisz , ze mam rece zajete..:szok:..dzisiaj narysowala sie z czarnymi wlosami i taka zdziwiona:no jak to kto, to ja, bylam u fryzjera...no powala mnie na beton:-D..

bylismy latem w zamosciu i siedzimy w knajpie na dworze, godz 22 jemy cos ze znajomymi..podchodzi jakis pijaczek i zaczyna prosic " na chleb" a czuc woda od niego na kilometr..no i nikt nie jest glupi, moj S mowi, ze chetnie mu zakupi kolacje, a on swoje...ze na chleb, ale sam go kupi itd..co juz nas dosc zirytowalo..
na co Marian widzac, ze nie odpuszcza mowi tak: a cym ty bedzies jadl ten chleb jak mas tylko dwa zeby:szok:
facetowi rece opadly,mi tez i wszystkim ludziom dookola:-D
 
Ostatnia edycja:
Ale sie usmialam dziewczyny :-DKaja jak bym byla tym dziadkiem to bym powiedziala ze woda sobie pomocze :-D,a teksty 3-4-5 latkow sa zajeb.......:-Dznam to .
Moja corka kiedys wieczorem mowi do mojego m.
-tato ,tato wynies mnie do pokoju chce spac
- m zero reakcji
-no tato !!!
-m co?
-no dobra sama sie wyniose :-D:-D


Fiolkowa- ja tez robilam zupke pieczarkowa i super wyszla :tak:
 
Ale sie usmialam dziewczyny :-DKaja jak bym byla tym dziadkiem to bym powiedziala ze woda sobie pomocze :-D,a teksty 3-4-5 latkow sa zajeb.......:-Dznam to .
Moja corka kiedys wieczorem mowi do mojego m.
-tato ,tato wynies mnie do pokoju chce spac
- m zero reakcji
-no tato !!!
-m co?
-no dobra sama sie wyniose :-D:-D


Fiolkowa- ja tez robilam zupke pieczarkowa i super wyszla :tak:



hahahahahahahahahahahaaa:-D wywalaja z bamboszy te nasze potomki:-D
 
Genialne te teksty waszych pociech! :D

Dziendoberek! Pierwszy z trzech pracujacych dni w tym tyg czas zaczac... ja juz w drodze do pracy,kciuki zaciskam za wizytujace! Czekam na wiesci:)))
 
k.a.j.a
niezle!! A ja zaczęłam sie rozczulac nad soba ,ze -1 a ja musze do warsztatu samochod odebrac:zawstydzona/y:
Dziewczyny miłego dnia!!! Do "uslyszenia" wieczorem!!

trzymam kciuki za wizyty!!
 
MINUS TRZYNAŚCIE, hahahahahahahhahahaha, no dupę urywa, nie ma co :-D
Kajucha, oboje musieliśmy chyba dojrzeć do myśli o dziecku, choć W. już na początku naszej znajomości (gdy nie byliśmy razem) wspominał, że marzy mu się córeczka. Długo właściwie wstrzymywało nas wiele problemów, ale na dobrą sprawę nie młodniejemy. Poza tym W. nie jest facetem, którego nobilitowałby fakt, że ma młodszą kobietę :))) Tyle, ile on w życiu przeżył i co robił, to by pięciu obdzielił, młoda kobieta akurat jest średnią ekstrawagancją jak na niego :cool2:

A, te Wasze dzieciaki mają cudowne teksty :-)

Spimpam do dentysty, wracam za godzinę, ciał!
 
reklama
Haloo dziewczyny zimno dziś że się z łóżka wyjść nie chciało a co dopiero zacząć cokolwiek w domu :)

Teksty dzieciaków są rewelacyjne wiem bo siostra ma 4 letnią dziewczynkę i ona czasem jak coś powie to nie wiadomo skąd ona to bierze i skąd zna takie słowa :)

Citrus piszesz o różnicy wieku więc ile jest miedzy wami jeśli to nie tajemnica ;) miedzy mną a moim jest 11 nie odczuwam tego :) a do tego obdarzono go rewelacyjnymi genami bo jak go poznałam to myślałam że jest moze góra 2 lata starszy hahaha :)
 
Do góry