reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Odnośnie aerobicu w ciąży to mi się wydaje, że Zumba faktycznie zbyt intensywna, ja przed ciążą chodziłam, super zabawa można się pośmiać, potańczyć. Dziś byłam na fitnesie dla ciężaróweczek, całkiem przyjemnie było tylko wszystkie kobitki już w takiej zaawansowanej ciąży i taka ja, ale chyba lepiej zacząć wcześniej niż później, zwłaszcza, że ja taka nierozciągliwa.

Nanu dołanczam się &&&&&
 
reklama
Citrus to ty w pon świetujesz a ja w czwartek za tydzien hihihi :) i tez urodzinowo...

Ja dzis byłam u gin po zwolnienie, mam do 12 listopada poki co.... potem zeznania składałam w pewnej sprawie i zlądowałam w domu ok 15,30. wiec na obiad ryz z cynamonem i teraz mnie bedzie meczyć i pewnie w porcelanie wyląduje....
 
Cześć dziewczynki :-)

Obiecałam brzuszek ;-) - oto i on:

11t2d ciaży 16.10.12.jpg
 
Ostatnia edycja:
Witam sie dzis skorzystalam z udanego spacerku i z corka bylam u dentysty az mi ciarki przeszly nie przepadam za nimi ale mus to mus . Misiak z. Ktorej czesci Zielonej jestes ?jak mozna wiedziec ?
 
Citrus racja zadzwonilam tam i dowiedzialam sie ze maja fajny fitnes dla ciezarnych, moze sie zapisze :))

Jestem wymeczona i cala zaryczana. Wlasnie przez prawie godzine moje dziecko plakalo, a prawie wrecz ryczalo, a ja razem z nim. Nie wiem co bylo przyczyna, caly dzien byla marudna, moze czworki jej ida i dlatego, albo to przez to ze dzis pierwszy raz jadla kapusniaku troche i rozbolal ja po tym brzuch no juz nie wiedzialam o co chodzi. Dalam jej syrop nurofen w syropie, probowalam jakos uspokoic, wkoncu zasnela. Takiego wieczoru to ja nigdy nie mialam. Ehh jestem cala wypluta, jeszcze te ciezarne hormony i nadal rycze a juz sama nie wiem czemu, bo moje dziecie juz slodko spi ehh
 
Kinga.. całe zycie mieszkałam na osiedlu przyjaźni, w okolicach wylotu na krosno odrzanskie, a teraz mieszkam 0.5km od zielonej w Przylepie :).... ale z chęcią uciekłabym w Twoje "obecne " strony.... szukamy mozliwosci wyjazdu własnie do Niemiec....

biedroneczko... ja rycze całymi dniami bez powodu, ale przejsc z córcią ci wspołczuje, wiem jak to jest byc bezsilnym....
 
reklama
mysiak no wlasnie ta bezsilnosc jest najgorsza i jak nie wiesz co malenstwu moze dolegac bo jeszce nie potrafi ci powiedziec ehh
No ale wlasnie wypilam herbatke z cytrynka i sie uspokilam, nerwy opadly uff, mala spi spokojnie w pokoju obok. Ja pewnie wezme ksiazke do poduszki i poczytam sobie

A ta cala sytuacja z meczem mnie rozbawia hehehehe. Ciekawe co zadecyduja
 
Do góry