reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kurcze ja też zaczynam się martwic, bo dziś rano na papierze miałam pełno żółtego śluzu, a zawsze był biały albo przeźroczysty, miała tak któraś z Was ? Czytałam trochę na google, to niby że tak może być, ale może to też być jakaś infekcja i dlatego się martwię :(

Nanulika trzymam kciuki żeby wszytko dobrze się skończyło
 
reklama
czernulka19 - ja tak miałam w poprzedniej ciąży, i teraz też: śluz gęsty, raz biały, raz żółty - nigdy to gina nie martwiło :tak: ewentualnie pytał o jakieś objawy infakcji, pieczenie itd, ale że nic nie było, to uznawał to za normę.
 
Nanu, Rybeńko, na pewno nic złego się nie dzieje, tylko spokojnie :)

Dziewczyny, 1,5 h spędziłam na wydziale. Ale dobrze, że pojechałam, bo okazało się, że mam wyższą średnią, niż myślałam. Fajnie byłoby dostać naukowe, zawsze to 200 zł do przodu co miesiąc, w dodatku za nic :)
 
CItrus nie takie znowu "za nic" bo na pewno się napracowałaś na tą średnią, swoją drogą gratulacje :)
Mi w zeszłym roku też naukowe (tyle, że 450 zł) przeszło koło nosa bo nie zaliczyłam ostatniego egzaminu, facet wymyślił taki test, że na roku z 300 osób zdało 50 :) i nawet moja średnia 4,65 - już z tą 2 nic nie dała :(
 
Zapominajka
Poki co nie dotarl lekarz,mial byc miedzy 10 a 12... trudno,jak nie dojedzie to olac,jestem w domu do 14:40 - potem jade do gin...
 
Hej kobietki;)

Nie bylo mnie, ale was czytam codziennie;))

Nanu - nie stresuj sie, ale koniecznie napisz co powiedzial lekarz:tak: mi tez sie 2 razy na papierze pojawil taki lekko rozowo-brazowy sluz. Ale gin powiedzial ze to nic takiego;)

Co do L4 w ciazy - jezeli ktos czuje sie na silach, lubi swoja prace to czemu ma do niej nie chodzic. Ale z kolei moim zdaniem, ciaza to taki czas kiedy powinnysmy szczegolnie o siebie zadbac, wiec kiedy korzystac z tego ze mozemy posiedziec w domu jak nie teraz? Ja malo w zyciu bylam na L4, daaawno juz z niego nie korzystalam wiec cos mi sie od tego kretynskiego ZUS-u chyba nalezy;]:tak:


A u mnie samopoczucie chyba zaczyna sie poprawiac:-D Juz mam mniejsze mdlosci i jakos funkcjonuje w miare;) Chociaz jeszcze z jedzeniem ciezko... Ale brzusio rosnie:-) Jutro ide porobic badania, a w czwrtek ogladac moja dzidzie:-)
 
reklama
Byla pani doktor,poogladala,opukala,osluchala,wypytala.... stwierdzila ze to najprawdopodobniej zapalenie korzonkow. Mam lezec,grzac sie,w razie boli smarowac mascia i lykac paracetamol. L4 do konca tygodnia...
 
Do góry