reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Jejkuśku, emalia, nie masz z kim zostawić dziecka pewnie, co? :/ Ale kicha. Może trzeba byłoby wziąć je ze sobą i jechać do szpitala, tam by się pewnie ktoś nim zajał, a Ty będziesz pod opieką i dowiesz się, o co chodzi? Głupia sytuacja strasznie :/
 
mamolinka kochanie a cóż się stało? jakaś kłótnia? tzn przepraszam,jeśli nie chcesz o tym pisać,ale ja zazwyczaj mam taki sobie humor po kłótni z P.:sorry: Ale chętnie ci wyślę trochę pozytywnych fluidków. :-D Jak już wcześniej wspomniałam,jeśli w tym cyklu się nie udało,co pewnie będzie dużym rozczarowaniem,to zamierzam się oddać nauce,czyli robić te wszystkie testy i wydrapywać oczy komisji przyjmującej na zawód |:położna :-) Mam jakiś przypływ energii,bo mam nowy cel,oczywiście,że baaaardzo chcę drugiego maluszka,marzę o rodzeństwie dla Sary,ale jeśli się nie uda...:sorry: Pewnie będę mieć doła,ale ze starań nie zrezygnuję!!
 
Karotka nie kochana, zadna klotnia tylko dopada mnie stras przed dniem testowania najwczesniej w czwartek, ale licze sie z tym, ze moze nie wyjsc... Ja tez mam teraz w cholere nauki za 2 miesiace mam obrone fiu fiu porazka... I narazie koncze z nauka, moze za rok albo 2 pojde dalej sie kszatlcic, ale na chwile obecna mam dosc. Hmm.... polozna super :) Ja wybralam finanse i administracje czego teraz bardzo zaluje :/ Zawsze slyszalam ( nawet od Holandrow), ze po tych studiach bede mogla wybierac w pracy... Taak chyba 10 lat temu... Ostatnio patrzylam z ciekawosci oferty pracy wszedzie wymagaja 3-5 lat dowiadczenia haha smieszne ciekawe skad je wziasc skoro kazdy odrazu chce profesjonalistow. Tobie napewno sie uda, tak jak wczesniej juz pisalas, masz glowe do jezykow, wiec kurs zdasz napewno celujaco !!! A pozniej juz reszta potoczy sie sama :)
 
Pam, kochana moja, ani się obejrzysz i sama zobaczysz dwie kreseczki na teście!
Nam to chyba Bóg dopomógł, bo to jest wręcz niemożliwością, bym zaszła w ciążę w pierwszym cyklu starań! Obłęd po prostu... :szok:

mamolinka! Nie mogę się doczekać dobrych wiadomości od Ciebie! :)
 
Ostatnia edycja:
Noelle wspolczuje tak wczesnego wstawania ja to chyba bym nie dala rady:)

Aga witaj:)ugoszcz sie;)

citrus sssssssssssuuuuuuuuuuuuupppppppppperrrrrrrrrrrrrr:D::D
Ja tez mysle jak to bedzie finansowo ale jakos rade trzeba bedzie dac..

Emalia wydaje mi sie ze musisz isc do gina jakos skombinuj dla malego opieke...

karotka zaraz wszystkich pozytywna energia:)
 
reklama
Pam, kochana moja, ani się obejrzysz i sama zobaczysz dwie kreseczki na teście!
Nam to chyba Bóg dopomógł, bo to jest wręcz niemożliwością, bym zaszła w ciążę w pierwszym cyklu starań! Obłęd po prostu... :szok:

mamolinka! Nie mogę się doczekać dobrych wiadomości od Ciebie! :)

Dziekuje Kochana ! Ja narazie ciesze sie Twoim szczesciem i reszty majoweczek :) Ja mam przeczucie, ze na swoje kreseczki musze jeszcze poczekac kolejny miesiac :) A co do finansow tez sie martwilam jak to bedzie bo wszedzie tylko slychac, ze dziecko to ogromny wydatek... Jednak z prespektywy czasu, mysle ze nie jest tak zle. Na poczatku wiadomo, cala wyprawka wozek, lozeczko, ubranka to da sie odczuc na kieszeni, ale pozniej juz tylko pampersy,jezeli karmi sie piersia... W sumie tez nie moge tego dokladnie porownac, bo ja mieszkam w Holandii a to troche inne realia niz w PL.
 
Ostatnia edycja:
Do góry