reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
witam :)
Niawszystkiego najlepszego

Sun piekny babel :))

Zapominajka tez mam nadzieje ze na genetycznym mi lekarz wydrukuje jakies zdjatka, w tamtej ciazy chyba wiecej na poczatku mialam zdjatek

Ehh jakis mam dzis spiacy dzionek nie wiem czy to przez ta jesienno-mglista aure czy jak
 
Ja nie spie..... wczoraj miałam mega wieczór z muszlą porcelanową.... przez prawie 3h nie wychodziłam z toalety....miałam apogeum rzmow z niedzwiedziem... az zawroty głowy mnie dorwały i ledwie zasnełam... dzis troszku lepiej, ale dalej mega mdli....

Do tego śniło mi sie ze zeby mi wypadły, jedynka i dwojka .... umnie zawsze jak snia zie zebole to ktoś "odhodzi" no i mam stresa....
 
Cześć dziewczyny weekendowo :)
Nia wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń.
Sun piękny ten Twój 3 cm. olbrzym :-)
Mysiek spokojnie podobno w ciąży ma się przedziwne sny, ja też je miewam ale grunt to się nie przejmować nimi.
Jak ja Wam dziewczyny zazdroszcze, że macie zdjęcia swoich groszków, ja swojego widziałam 2 tyg temu i już bym chciała go zobaczyć, ale to dopiero na badaniach genetycznych 26.10 już się nie mogę doczekać......
U mnie pogoda paskudna od rana pochmurno i zimno tylko 5 st. Ja wczoraj dobrze się czułam i pozwoliłam sobie na lekkie porządki, układam w szafach, przeglądam ubrania zimowe i letnie, pozbywam się ubrań trochę za małych:) coby zrobić miejsce na te w ciąży i po.
Wczoraj wreszcie wyszliśmy z M. na spotkanie z koleżanką co przyleciała z Włoch, super sprawa spotkać się wreszcie w większym gronie znajomych i zdrowo pośmiać. Nigdzie nie byliśmy od kilku tygodni tak jak zaczęły się moje perypetie z za niskim progesteronem. Dziś za to nic mi się nie chce, mama obiecała zrobić gołąbki na obiad, więc dziś poleniu****ę troszkę :biggrin2:
Miłego weekendu :biggrin2:
 
Czesc dziewczyny, chciałabym sie przyłączyć.Jestem w 10. Tygodniu a termin na 14 maja. Trafilam na to forum szukając zrozumienia u osób, które tez cieżko przechodzą te pierwsze miesiące. Mnie cały czas mdli i mogłabym spać po kilkanaście godzin. Zazwyczaj zupełnie nie mam siły zajmować sie domem, z wielkim podziwem czytam o tym jak gotujecie, pieczecie, na grzyby jezdzicie. Ja tylko do pracy i padam. Czasem mam wrażenie,ze mąż ma żal o to do mnie, ale po prostu narazie fizycznie nie daje rady.
A, i niech Was nick nie zwiedzie- nie jestem pierwszym mężczyzna w ciąży tylko miałam pustkę w głowie, a ciekawski George to ulubiona bajka moich dzieciaków:-)
 
Hehe, dobre George;-)..witaj!

Mi tez sie nic nie chce, mam lenia na maksa i najchetniej nie wylazilabym z łozka.. I wsciekam sie, ze musze to robic zeby np jak dzis przyjsc do pracy.. Lecz cóż, życie..
 
reklama
Do góry