reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Siemanko!
Ale dziś naskrobałyście!

Nia wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń!

Feelfine bardzo mi się podoba to łóżko, jakbym miała dwójkę dzieci pewnie bym się nad taki zastanawiała. Zszokowałaś mnie z tymi położnymi, że już nie mają terminów, a to niby tyle jeszcze czasu. Ja na poród , jeżeli będzie przewidziany naturalny chce sobie opłacić sprawdzoną położną z którą rodziły moje przyjaciółki, ale mam zamiar do niej zadzwonić w 4-5 miesiącu.
Citrus czasami jak Cię czytam uśmiecham się sama do siebie, mnie też ,,dupa swędzi” ;) jak sobie pomyślę, że zaraz będę sobie smażyła placki ziemniaczane!!!
Idę powoli zrobić zdjęcie swojego brzuchola, którego jako tako nie widać.
 
Nia - wszystkiego naj naj :)

Ja po wizycie i usg - jak na razie wszystko super! Opisze wieczorkiem w odpowiednim miejscu co i jak bo teraz tak na szybko z telefonu pisze ;)
 
reklama
26.10 i tym razem nie popuszczę nie wyjdę bez zdjęcia, bo nie mam żadnego! moja Gin mówiła spokojnie spokojnie jeszcze dużo ich będzie i co, Wy co chwile wstawiacie a ja nie mam ani jednego!
 
Do góry