reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
hej dziewczyny,

rany, ale mam sajgon w robocie...

co do aborcji - mój wybór i moje sumienie i moje z tym życie po...

Zapominajko, a dlaczego mimo dobrych wyników usg z pomiarami genetycznymi chcesz robić Pappa? i czy to nie powinno być robione w tym samym dniu? nie wiem, tak mi powiedzieli, ze mam przyjsć, pobiora krew i zrobia USG w tym samym dniu, wyniki po tygodniu gdzieś? no i ja mam za darmo, wiec nie wiem ile kosztują...

rany, macie jakiś pomysł na zaparcia, bo juz mnie męczą:wściekła/y: a wiecej błonnika i jogurtów nie jestem w stanie przyjąć:no: suszonych owoców nie znoszę, poza tym zaraz mam katar i łzawe oczy na sam zapach "suszek" z ciepłą wodą...

w przyszłą sobotę mam wesele kuzynki i oczywiście zero "kreacji"... skńczy się tym, ze pójdę w spodniach:baffled: ale i tak mi tak brzuchol wywaliło, ze chyba nie zapne się w nic na górze... wiec ide dziś na spacerek po sklepach, moze rozruszam te chol... jelita;-) moze trafię coś ....
 
Kora pappa tak na wszelki wypadek. W pierwszej ciąży też robiłam i też w innym terminie miałam usg genetyczne i krew. Nie pamiętam dlaczego tak.

Mysiak zdrówka dla córci!
 
A ja w pracy (kichnięcie), napiszę więc parę słów (znów kichnięcie). Dostałam zielone światło dla zrobienia wszystkich wykładów w tym semestrze. Oznacza to więc, że od stycznia na uczelni będę tylko na dwóch zajęciach w tygodniu. Cudnie, akurat wtedy, gdy będę przypominać słonicę :-D (kichnięcie) Tylko to oznacza, że jutro muszę jechać na ósmą na (kichnięcie) wykład...
 
reklama
Do góry