reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapominajka - w UK profilaktyka jest, jezeli straci sie 3 ciaze. Z corka w ciazy bylam zaliczona do high risk pregnancy i mialam USG co miesiac + dodatkowe konsultacje. Z tym ze opieka jes zupelnie inna niz w PL, tutaj jak bylam w ciazy to ani razu podwozia ginekolog mi nie sprawdzil a wymaz pobrala pielegniarka na kozetce he. Ja sie juz przyzwyczailam ze tutaj jest poprostu inaczej. Plus ze nie musze martwic sie o pieniadze bo wszystko jest za free, minus - ile lez wylalam bo przy pierwszych poronieniach nikt sie nie zainteresowal i nie pomogl.
 
reklama
Hejka dziewczyny:-) Trochę mi się zaspało i muszę w biegu jeść kanapkę i pić herbatkę,żeby zdążyć na kurs,ale z drugiej strony,jak się spóźnię,również nic się nie stanie.:-D:-D
Pogoda okropna,zimno,szaro....no jesień jak nic :no:
Ktoś tu pytał,czy można Karmi w ciąży: oczywiście,że można, to ma w sobie tyle alkoholu,co może 2 jabłka,więc nie przesadzajmy. ;-) Bardzo żałuję,że tego tutaj nie ma,bo baaardzo lubię,no ale cóż...Jak się nie ma co się lubi....:-D:-D
lena ja słyszałam właśnie,że oni w UK robią tak,że do 12tc pozostawiają wszystko "w rękach natury",dopiero potem coś działają. Może według nich ta metoda jest logiczna,dla mnie niekoniecznie ,i to z wielu powodów. W Polsce jest jak jest,ale przynajmniej starają się coś zrobić nawet na początku ciąży...:no:
emalia nie denerwuj się...:* Będzie dobrze.
No i super,że wątek przeniesiony.:-D Ładnie naskrobane tych postów :szok:,a tu jeszcze niektóre nawet nie testowały. To dowodzi wyłącznie tego,iż jest nam tu ze sobą dobrze.
Ok,kochane,zmykam na kurs,odezwę się później. Buziole.:*
 
Hej. Kurna już sama nie wiem czy mi nie poleciała. Wczoraj po tych lekkich brązowych plamieniach miałam lekkie krwawienie ( na papierze było tyle co by tak jedna mała żyłeczka się wylała) i do teraz nic, tylko takie brązowe mi leci z tymi serowatymi upławami. Żadna z Was tak nigdy nie miała? Jak do 15- nie bedę krwawić to na 16 jadę do ginki.
 

karotka00
co slychac kochana?? ksiązke polecam:D Stoi takowa u mnie na pólce :D Świetna jest,dwa razy przeczytana przeze mnie:D

emalia82 co sie dzieje??

czesc pozostalym:D Dziewczyny sorry nie jestem w chwili obecnej nadrobic co sie u nas na BB działo . Ledwo żywa jestem:/ Mdłosci i wymioty osiegnęły apogeum:crazy: do tego zawroty glowy.....:crazy: praktycznie nie jestem w stanie glowy od poduszki oderwac a i wtedy jest zle......


pam_x_pam kochana tak mi przykro ...............:no:
 
Witajcie babeczki;
ja znowu jak zabita spałam.

Emilia ja plamiłam, ale na brązowo. Bez krwi. Idź do gina bez względu na to co ci leci. Na pewno nie zaszkodzi! Trzymam kciuki.

Ja dopijam herbatkę i zmykam na betę.
 
Witam niesmialo dolaczam do grona majowek, termin wg kalkulatora 12.05, dzisiejszy test z moczu pozytywny (jeju jak sie ciesze). Podczytywalam was przez kilka ostatnich dni ale nie wlaczalam sie w dyskusje bo nie chcialam sobie robic zbytniej nadzieji i sie nakrecac, staramy sie od od 4 miesiecy i nie chcialam sie rozczarowac jak ostatnio. Mamy juz jedna pocieche, ktora niedawno skonczyla rok :)). Gratuluje wszystkim pozytywnych testow i przesylam dla testujacych wkrotce pozytywne fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Biedroneczka witamy :) rozgosc sie ....


Witam sie porannie :)

Troszke zaspalam dzisiaj, nawet mlodej do zlobka nie zaprowadzilam, dodatkowy dzien z mamusia w domku :) I ledwo zyje od rana :/ Nie wyspalam sie i wszystko mnie boli :( Najchetniej przelezalabym caly dzien w lozku, ale niestety nie da sie:(

Zapominajka daj znac jak wrocisz z bety

Testuje moze ktoras dzisiaj ??

Ja uciekam do kuchni robic obiadek i sprzatac, wieczorem rozpoczecie roku na uczelni ... W miedzy czasie jak bede miala chwile wolnego wpadne doczytac troszke :)

MIlego dnia Kochane :-)
 
reklama
Do góry