reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
co do malowania włosów, to na pewno pomaluję, bo niedługo czeka nas ślub więc wypadałoby jakoś wyglądać, ale to jeszcze troche czasu i będzie to koniec I trymestru, a są różne farby, delikatne, bez amoniaku więc myślę ,że nic strasznego się nie wydarzy.
co do piekła to być może i ja się kwalifikuję:) i rosołków używam, frytki wcinam, i teraz jak nigdy smakuję mi cola, więc tak raz na dzień sobie wypijam pól szklaneczki :) oczywiście jestem zdania ,że trzeba teraz wyjątkowo na siebie uważać, na to co się je co piję, co się robi,ale w granicach rozsądku:) nie popadam w paranoję, staram się racjonalnie dbać o tą kropeczkę naszą:)
To moja pierwsza ciąża i nie powiem ,ze na początku nie było wariacji ,ale po rozmowach z lekarzem próbuję studzić szaleństwo :) Gorzej z tatusiem, bo On ma fioła na naszym punkcie, nawet jak mówię ,że mamy nie najlepszy dzień to on już by do lekarza wysyłał:)
a właśnie, nie najlepszy dzień, dzisiaj jakoś nam nie tak jak trzeba, jesteśmy zmęczeni, mdli nas nie miłosiernie, i tylko spać, spać,spać...
z jutro nas czeka przeprowadzka i kurcze cał dzień w łóżku nam sie nie uśmiecha;/
damy rade:)
 
Kurcze, a swoją drogą to serio, czlowiek sie w 2008 zarejestrował i zamiast zacząc od przeczytania regulaminu to tracił czas na jakies pierdoły:-D..
Sorry dziewczynki, ale powaga sytuacji mnie zszokowała:-).
Zapominajko, looz, kumam Twe stanowisko:-).

ZAPO, jeszcze cos. A nie wydaje Ci sie ze poczulas sie lepiej po tym gazowanym? Bo mi , mulenie, jakby reką odjął, coprawda na godz tylko, ale zawsze cos:-D
 
Ostatnia edycja:
Biedroneczko, wyluzuj, usmiechnij sie i troszkę dystansu.... Nie chodziło mi o to, by w zaden sposób Cię urazic;-)
 
Ostatnia edycja:
Po gazowanym na chwilę mi lepiej to fakt.

Nie rozumiem, o co Wam chodzi:-D...
Że co, ze nie mozna napisac dwoch roznych postow jeden po drugim, tylko mam edytowac? Cztery lata na forum i pierwszy raz cos takiego:-D...

Głównie chodzi o nabijanie postów.
Często w ten sposób działają boty przesyłające najróżniejszy spam. Serwery pewnie gdzieś tam to rejestrują.
A po co masz bana dostać za takie w sumie nico.
 
Coz za napieta atmosfera;D
Ja wam powiem,ze zadziwiajace jest to ze wzbudza to taka poważną dyskusje jakby niewiadomo co to za wazna sprawa była:szok: Dla mnie dobrze jest tak jak jest.Po co edytowac posty? Rozumiem gdy w danej chwili cos chce dopisac,ale po paru minutach to sensu nie widze.

A ja wrocilam z grzybobrania:D uzbierał nam sie wielki kosz:D Zmeczyłam sie nieziemsko,kondycja juz nie ta:zawstydzona/y: teraz leże a męzus tworzy obiadek:D
 
reklama
Kora poradzisz sobie... jesteś już doświadczoną mamą... dobra organizacja i będzie super... :-)

nie mam innego wyjścia:-)

A co ja mam powiedziecx? U mnie w poprzedniej ciazy wlasnie na usg pomiarowym wykryto smiertelna wade rozwojowa:(
Mam stresa na maxa....

nic dwa razy się nie zdarza? będzie dobrze, trzymam kciuki!!!!

oj tam oj tam, Ty się przynajmniej pobawić zdążyłaś a one teraz co? jedynie kinderbale:-D

:-D:-D:-D co racja to racja:-D

Nananaaaaa, a ja mam 23 laaaaata, za trzy tygodnie będę mieć 24. Stara dupa, zmarchy idą na gębie, strach się bać! Ale moje Panie, wiek tatusia nie wpływa na zdrowie dziecka

wpływa, i na plus i na minus .... ale nieistotne, skoro zdecydowałam się na ciążę, znaczy ze jestem gotowa na podjecie ryzyka... choć to ewentualnie nie moje ryzyko, tylko mojego dzieciątka tak naprawdę...

Witajcie dziewczyny
jestem Agnieszka i mam 30 lat
właśnie wróciłam od lekarza z pierwszej wizyty, widziałam bijące serduszko:) wspaniałe uczucie:)
termin 28 maj.
mam 7 letnią córkę Igę, jestem z Wrocławia
pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie

witaj:)

Kora a ty masz już obowiązkowe testy PPap i amino?

na Pappa dostałam skierowanie, obowiązkowe chyba nie jest, ale zrobię... natomiast amnio sugerują przy złych wynikach testu Pappa + USG genetyczne. też jest nieobowiązkowe, do decyzji.to już badanie inwazyjne, daje pewność, nieważne jaką, bo sprawdzaja genotyp, no i zna sie od razu płeć na 100 %. ale niesie ze soba 1% ryzyko poronienia.

kora- ja tez nie wiem jak to wszystko ogarne ale moj m stwierdzil ze roznica miedzy byciem bez dzieci a posiadaniem jednego jest napewno wieksza niz ta czy masz jedno dwoje czy troje dzieci... oby mial racje :)
ja myślę, ze różnica między jednym a dwójką jest ogromna, natomiast między 2 a 3 chyba już mniejsza....

Dlatego ja sobie na początku powiedziałam, że to, iż jestem w ciąży, nigdy nie może zdominować mojego zdrowego rozsądku i rozprostować zwojów mózgowych :-D

pożyjemy, zobaczymy:-D:-D:-D hormony robią swoję... ja potrafiłam płakać nad przepaloną żarówką:-D
 
Do góry