reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ja juz po kawie... mimo, ze Wojtek spał calkiem nieźle to ja jakas nieogarnieta. Chyba jeszcze jedną wypije:/
Milego dzionka życzę i wszystkiego naj dla dzieciaczków
 
reklama
Kooska to ciąg dalszy imprezy roczkowej?
U nas dzisiaj pojawil się zaległy ząb. W końcu bedzie miał parzyscie i symetrycznie bo brakowało mu jednej dolnej dwójki.

Właśnie najlepszego na dzień dziecka dla całej naszej bandy.

Camel jaki w koncu kupilas mlodemu kask? Dostaliśmy ten fotelik. Nie wiem kiedy będę teraz ns rower mogls pójść (tez wymaga odświeżenia) ale przygotować się trza. Uwexa wzielas?
 
Ostatnia edycja:
Kurcze, czekam na pobudkę i zastanawiam się co by tu z Filipem zrobić w Dzień Dziecka.
Ewcia, jest coś fajnego w naszym mieście, czy jestem skazana na teściów i ich trajkotanie nad uchem?
 
Tak jakby ciag dalszy, bo jeden znajomy ktory nie mogl byc na urodzinach, przyjezdza dzisiaj. A reszta to po prostu niedzielne odwiedziny :)
Tu nie obchodzi sie dnia dziecka. Sama tez jakos silnie nie jestem przywiazana do tej tradycji. Ale wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow :)
 
Hej mamusie , my już po imprezie ,wszystko fajnie wyszło poza pogodą bo lało i było strasznie zimno musieliśmy siedzieć w domu

A tak poza tym jestem padnięta po całym tygodniu harówki przeprowadzkowo-urodzinowej goście dopiero pojechali a ja ogarniam trochę chatę po gościnie .

Filipiamama - niestety rodziny się nie wybiera ,moje relacje z ojcem też nie za bardzo on zawsze miał swój świat i dzieci go nie interesowały jego osoba dla niego była najważniejsza i tak jest do dziś.

MOC CAŁUSKÓW DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW Z BB :*
 
Evi to Ty jeszcze po tej przeprowadzce impreze u tesciowej zrobilas? No niezle.

Filipia moj m.na dzien dziecka przygotowal to samk co na dzien matki czyli nic. Jesteśmy u mojej mamy na wsi. Tyle dobrze ze mielone na obiad były ;)
 
My dzis w domku bo pogoda ze leb urywa...

Ewcia..uvexa kid II chyba sie nazywa, z rybkami...leciutki bardzo..wiec polecam...

Evi..kurcze dalas rade jeszcze z impra

Moj a kupil wczoraj jaskowi traktura z wadera...tak o.... Jutro nam tatus wybywa na 4 dni...
 
Ja po prostu juz mojemu dziecku przestaje kupowac zabawki. Wszystko ale to wszystko ma w dupeczce. Za to przedmioty uzytkowe, ktore na pewno nie sa przeznaczone do zabaw to ło matko. Wlasnie stoczylismy wojne jego darcie japacza mi do ucha kontra moj stoicki spokój. Poszło o gąbkę do mycia samochodu ktora cala sciekla na jego ubranie podczas gdy byla radosnie konsumowana. Nastepnie do kompletu doszedl gliniany kubek ktorym to uderzal o miche z ktorej je pies, oraz rzeczona miche ktora wazy 1/5 wagi jego ciała a on ja walecznie podnosil do gory. W ogole uwielbia dźwigać ciężary, az steka i sie wytęża...a ja sie boje o tfu tfu jakas przepukline. I tak on sie wkurzył ja zaparlam i z 20 min beczal az mu gluty szły. Uff macierzyństwo.
 
reklama
Do góry