reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hejka

U nas nadal smarki....do tego zęby atakują z każdej strony....marudy straszne, a jeszcze Ania nie odpuszcza i ciągle buczy....mam dość....
Uwielbiam być mamą, ale czasami po prostu potrzebuje jak normalny czlowiek chwili wytchnienia, a ten moj P. tylko narzeka i ciagle cos nie pasi.... co z tymi facetami sie dzieje??????

Ewcia-nadal trzymam kciuki, Ty dzielna kobita jestes....a m. moze w koncu sie przekona kiedys....

Na jutro babcia zostala zaproszona (nie byla ponad tydzien :-))

Ormianka-moje dzieci to dzikusy straszne.....Ania byla niesmiala (nadal jest), ale nie do tego stopnia.....

Dzis gadalam z bratowa (Adasiowa). Moj kochany szkrabek juz niedlugo skonczy 5 miesiecy, zaczyna przewracac sie na brzuszek i próbowac warzywka :-). Tylko w sądzie zapomnieli o nim i nadal nie ma daty ostatecznej sprawy adopcyjnej, wszystko w zawieszeniu....masakra jakas....brat z bratowa chcieliby ochrzcic Adasia, ale bez metryki nie da rady...czekaja....U wszystkich lekarzy musza sie tlumaczyc, podpisywac masę dokumentow....
 
reklama
Ormianka widzę korzystasz z nie karmienia. I sprawia Ci to radość ;)

Aniazetka szerokości i uroczych chwil na zachodzie ;) szczęśliwej drogi.

Wiolonczela Tychy ok. Moze nawet bardziej po swojemu bym sie czula bo to jednak wieksze miasto. Bylismy na os 4 pory roku. Moze znasz. Na Bielskiej. Las i pole z jednej strony z drugiej biedra, jakas przychodnia. ..spoko. Ale...jedno mieszkanie tylko dwa pokoje i jak sie poz ien okazalo nie umeblowane. Drugie duze, super urzadzone, ale widziane tylko na zdjęciach bo aktualni lokatorzy nie zgodzili sie na wejscie pod ich nieobecność nk i wolne dopiero od 10, we wtorek, co dla mnie oznacza przeprowadzkę w weekend potem adaptacje mlodego do zloba czyli de facto gotowość do pracy na koniec czerwca (za późno) poza tym zlobki...dofinansowanie. ..gosc da meldunek....super. ale w tych co bylo miejsce to albo prowiziryczna przechowalnia albo taki z dojazdem "nie po drodze". Cena po dofinansowaniu 400 zl tylko ze jedzenie z kateri gu platne po 10zl /dobe co daje kwote ok. 620 zl. W Mysłowicach zlob ze swoja kuchnia 700 zl i mam go w razie wu 4 km od pracy a nie 20. Mieszkanie wiec wzielam pod zlobek moj gust i intuicje. Nie wiem czy wystarczy na utrzymanie kasy bo grzanie gazem i w kuchni indukcja ale kij. Trzeba sie zahaczyc, najwyzej szukac innego. M.niech dojezdza stoi w korkach tym bardziej ze moze bedzie mial służbowy samochod. Facet ma w niexziele sie kontaktowac i ustalimy co i jak ale ja wyrzilam swoja chec przeprowadzki choćby jutro. Jak tylko sie zaloguje tam to zaczynam.

Ja siedzę z wklejknym we mnie spiacym dzieckiem i daje upust zmeczeniu i emocjom w postaci slonuch łez na policzkach...opadlam z sił.
 
Ewcia..bidulo ty...tyle sie u ciebie dzieje na raz ze ci sie nie dziwie.. Dasz rade..my wszystkie to wiemy...szkoda tylko ze sie nie zobaczylysmy przed twoim wyjazdem.. My wszystkie tu trzymamy za ciebie kciuki i wiedz se w razie jskiegos spotkania babek forumowych nie bierz ze doba m. bo mu wszystkie tu oczy wydrapiemy ze zamiast cie wspierac to tylko przeszkadza... Tulimy cie z Jasiem..choc pewnie wylegujacy Sie leoncjo nam nie zostawil miejsca
 
No tulimy....
 

Załączniki

  • 1401479232571.jpg
    1401479232571.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 30
Dzięki Camel. Kochanaś. Aczkolwiek Jachu troche bardziej :) widać po oczach ze zaangażowany w akcję "przytul misia, czyt.ciocie Ewę" :) Kurna zagadalam sie przez tel. A mialam dzis pójść wczesniej spać. Ten spadek sil to i zmeczenie. Dzisiaj u okulisty powiem ze słabo widziałam te cyfereczki. Starość to raz, a dwa zmeczenie oczu po tej jezdzie. Nie bylam pewna czy to 8 czy 9... ale badanie prawidłowe :D jestem zdolna do służby korporacji :/

O do bidonow Leo ostatnio za najwiekszy wypas uwaza picie wody z tych butelek typu bidon. I to jest sposob na jego picie wody w ogole. Zlopie jak smok, jakby maraton przebiegł.

Filipia a o ten Twoj rodziciel wyczynia? On przecież wie o ciąży to kiego grzyba Cie stresuje??
 
Ewcia, mi się nawet nie chce o tym mówić tutaj, bo to zbyt długa i zamotana historia. To co mnie teraz wyprowadziło z równowagi, to to, że nam faktur nie płaci, bo mówi, że nie ma. Wszystkim płaci, bo przecież taki z niego biznesmen, a nam nie. I to nie są małe pieniądze. A w międzyczasie Zakopane z dupą.
A tak w ogóle wiecie gdzie był mój tatuś, jak rodził się Filip. Właśnie w Zakopanem z dupą.
Wiecie dlaczego nie było go na Filipa urodzinach? Bo jego pani by się źle czuła, to i on nie przyjechał.
A na imieniny dostałam przeterminowane czekoladki.
Takich akcji i atrakcji mam na co dzień całą masę i już mi wytrzymałość siada.
Na początku wierzyłam, że to zbieg okoliczności, że się opamięta, ale teraz ja już nie chcę z nim gadać.
 
Ewcia tule rowniez. Miejmy nadzieje, ze juz niedlugo wszystko sie ulozy i bedzie wiecej radosci niz stresow.
Evi daj znac jak urodziny sie udaly.
Elajar nadal jestes dla mnie bohaterka, bo tak swietnie sobie radzisz z trojeczka urwisow :)
Filipia, z tatusiem naprawde masz ciekawie...kuzwa...krew by mnie zalala.
Moja siostra nadal zabiera O. w piatki na kilka godzin. Bardzo mnie to cieszy, ale wczoraj troche mnie zmarszczylo jak mi powiedziala, ze byla z O. na obiedzie w burger kingu. Olivka zjadla cheesburgera i trzy frytki...:szok: Wiem, ze sama nie ma dzieci i ogolnie jest super swietna ciocia dla O., ale hmmm...:/
ja dzis padam na twarz...usypianie od dwoch dni znowu po kilka godzin.
 
Ja po zakupach..kuzwa wydalam 350 na samo zarcie, pieluchy, i kosmetyki pierwszej potrzeby..masakra...na samym ryneczku warzywnym 50 zl..to ziemniaczki to marcheweczka to truskawka to ogorek, koperek i w kieszeni pusto..zw to rosol jutro na mlodych warzywkqch..mniam...
 
Camel tak to jest. Jedyne co się chce powiedzieć to kuzwa. Ja juz sklepy omijam szerokim łukiem ale jak juz wdepne to nie moge zapanować. Ide po masło a potem smietanka mleczko sereczek i kuzwa na kasie wielkie zdziwko.

Evi udanej imprezy i sto lat dla Milenki.

Filipia rzeczywiście z Twojego punktu widzenia to bardzo nie fair. Tym bardziej że ojciec...chcąc nie chcąc czegoś się oczekuje.

Zdrówka dla wszystkich gluciarzy

Ja wlasnie spisuje co to powinnam wziąć "na start" i pół chalupy mi wychodzi. I jak to zmieścić w jedne kombi?

Kooska powiedz siostrze ze wolalabys zeby nie jadła takich rzeczy ale od jednego razu nic jej nie będzie. ..chyba ;) Leon zezar dzis paprykowego laysa.
 
reklama
Dziendoberson

Wojtek jest fanem parówek:/ i co ja poradze jak tylko to chce jesc. Juz nawet w sklepie sam je z półki ściąga:/

Filipia smutna historia z tym twoim tatą. Szczególnie, że wiesz jak to jest bez jednego z rodziców... cóż musisz myslec przede wszystkim o malenstwie, Filipie no i małżu...

Zdrowka dla chorowitkow

U nas piekna pogoda. Od razu lepszy nastrój...

Ewcia współczuję... my jadac na działkę nie możemy się zmieścić w kombi
 
Ostatnia edycja:
Do góry