reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

U nas mówią ze deszcze do srody.

Kurcze ale sie nawpierdzielalam krowek. Az mnie zemdlilo. Juz sie niech skoncza te stresy bo osiagne wage ciążowa ;) Do tego juz drugi tydzien bez aero. Nie kupowalam karnetu bo przeca się wyprowadzam nie... ech

Feelis co nic nie piszesz? Żyjesz?

Kooska dzięki. Moj Mlody tez bardzo lubi grzebać w kosmetykach do make up. A jedzenie pedzla do pudru to codzienny rytual. :?


A co A.ma do pirotechniki?? Kiedys chcialam umiec rozbrajac bomby. To byl moz zawód marzenie :D
 
reklama
Bo moj A. ma przeszkolenie z rozpoznania piro...wiec go delegowali...bedzie miesem armatnim i szukal ladunkow...

Ewvia ty to masz marzenia...juz mnie nic nie zdziwi...
 
Ostatnia edycja:
O nie Camel...zdziwi Cię. ..kiedy juz odkrylam w sobie zainteresowania przyrodnicze chciałam być lekarzem medycyny sądowej i robic sekcje zwłok. ..o takie jeszcze miałam marzenie :D
 
Hehe no widzisz...czyli jestem normalna ;)
Dla mnie to mialo byc połączenie z marzeniem o byciu policjantem śledczym. No mialam w ten sposób dołożyć starań w odnalezieniu sprawców brutalnych zbrodni :)
Przy wyborze szkoły byla i faza na strażaka wiec mundury kręciły mnie bardzo. Zostal mi sie fartuch, ktorego teraz i tak nie noszę :D

Mlody sie obudzil obalil butle i wlasnie ponownie zasypia.
 
Ja marzyłam o wojsku...ale tata zapieral sie nogami i rekami...powiedxial ze nie puści :-(

Mnie mundury kreca do tej pory... Ojca mam mundurowego, meza tez ;-) .... Ja chcialam tez w lab. Kryminalnym...
 
Boziu ale się wystrachalam ze mam wyciek mleka z cycka, a to musialo Mlodemu bokiem wyciekac. Uff.
A Ty Camel cos ukrocasz cyca Mlodemu? Czy czekasz az sam dojrzeje? W ogole dużo nas jeszcze cyckuje?

Laboratorium. ..cos w stylu "kryminalne zagadki" ;)
 
No...kryminalne....

Cycuje...i jakos dobrze mi z tym... Nie wiem kto bardziej potrzebuje czy jachu czy ja...
Karmie tylko by uspic..bo mi sie nie chce użerac...
 
:) aa czyli to Ty musisz dojrzeć :)
Dla mnie kp jak Leo byl noworodkiem dopiero teraz nabrało tej calej magii o ktorej sie mówi. Dopiero teraz, kiedy go juz nie ma. Natomiast cyckowanie tej wiercidupy aktualnie to by byla masakra dla mojego ciala.
 
reklama
Zdążyłam przed północą, buziaki dla wszystkich dzieciaków.
Ja też myślałam o kryminalistyce, nawet chciałam być prokuratorem, żałuję teraz, że zmienilam zdanie i się nie zdecydowałam.
Wróciliśmy, mała zachwycona wycieczką, wytaplała się w wodzie przez dwa dni, pojezdzilismy rowerkiem. Ogólnie weekend udany.
 
Do góry