reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Dzieciaki i w dzien i wieczorem zasypiaja w łózeczkach, ale trzeba bujac (na biegunach)....nie wiem jak ich odzwyczaic...

U nas dzien beznadziejny...pogoda koszmarna, bo deszcz calutenki dzien, dzieci marudy, znudzone....Ania tez sama nie umie sie czyms zająć na dluzej, tylko mama, mama.... Juz pomysly mi sie skonczyly na zajęcia dla niej, bo przy wszystkich musze byc ja...a ja sie przeciez nie rozerwe....moglabym (chcialabym czasami) sie "roztroic"....każde dziecko mialoby swoja mame :)...luksus :)

Nawet po poludniu gdy P. wrocil z pracy po chwilowej euforii maluchy i Ania znowu kleiły sie do mnie.....i ciągle mama x3...czasami mam dosc....
 
reklama
Zatluke mojego m. Może godzina spania a juz 3 pobudki i z dzikim rykiem. Teraz lezy na mnie. Fajnie. Tylko ze chce mi sie siku j jeszczem nie myta.
 
U mnie też niewesoło. Fifi z zatkanym nosem coś sobie marudzi w łóżeczku, raz na jakiś czas zapłacze i wstanie. My na razie oglądamy Wilka z Wall Street, ale pewnie jak się położę, to też wezmę malucha do siebie. Kolejna noc skreślona, a tak mi snu potrzeba. Ni i chyba z basenu nici.
 
Ja pier...ostatnio sie chwalilam, ze moi sasiedzi sa spokojni i nie mam co narzekac. W tym tygodniu nade mna zamieszkali jacys studenci i nawala muza dzien w dzien. Oszalec idzie...zaraz ide im zwrocic uwage. Jak nie pomoze to dzwonie na policje.
 
Camel wlasnie tak zrobilam. Jak taki madry to niech se z nim spi. O dziwo odkladany do dużego łóżka nawet nie pisnal. Ech czuje dziad ;)
Ogladam tera byty bo trzeba bexzie mlodemu coś ale ciapy do zloba kupic. Patrze na te elefanteny. Rzeczywiście fajne...chociaz jak na druga parę nie za tanie bo kupic mu druga pare sandalkow za 120 zeta nie bardzo mi sie uśmiecha. Znacie jakieś źródło typowych ciapkowatych? Sa na stronie bartka jakas seria bb tylko nie wiem czy takie trampeczki to jeszcze nie za plytkie w kostce...ale cena kusi bo 50 zeta.

Kooska nie wdawaj się w bójki ;)
 
Kooska, lecz poki nie jest za pozno, bo jak sobie pozwolisz to bedzie tak caly czas...

My tez po pobudce...mlody sie wtulil jakby cos mu sie przysnilo..na moze odreagowuje koja dzisiejsza dluzsza nieobecnosc...pierwszy raz zostal bezemnie na tak dlugo....
 
Wow jakie old schoolowe. Normalnie moje dzieciństwo mi sie przypomina a ceny niższe niż za używki :D no ale do zloba lepszych mu nie trza :) dodam ze identyczny fason w tym bb 49 zeta jako nowość. Za tyle to można nawet na ryzyko kupić.
 
reklama
Mamuśki..a gdzie wy sie dziś podziałyście..u nas noc okropna..chyba zęby bo młody się budził z częstotliwościa co godzinę a czasem częsciej...przeciez chyba raczej nie z powodu mojej wczorajszej nieobecności...

Ewcia też tak pomyślłam że za te pieniądze to można zaryzykować..mi osobiście podobają się trampki z działy dl a dziewczynek niebieskie i czerwone bo mają skórzaną wkładkę więc i mokrych nóg by nie było..tylko wada jedna że są wiązane,..
 
Do góry