reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ewcia, ja tak dziś miałam. Przysnęło mi się w końcu rano, kimam, kimam, słyszę biegnie Filip. Przyszedł, stanął przy mojej głowie, łapki wyciąga, to co miałam zrobić? Siebie na wyciąg, zapałki w oczy i dawaj zaczynać dzień.

Ja kiedyś mężowi powiedziałam, że nie miałabym do nikogo żalu gdybym była sama, ale podobno obydwoje jesteśmy rodzicami, to chyba obowiązki też powinniśmy dzielić. No ale jak to do chłopa, mało do niego dotarło. Ale przynajmniej przestał po rodzinie opowiadać, jaki my to mamy idealny model rodziny, jak się wszystkim dzielimy i wszyscy są zadowoleni, bo mu zapowiedziałam, że przestaję chodzić z przyklejonym uśmiechem. Jak jestem zmęczona, to nie będę kicać jak głupia, bo nie mam siły i nie mam w planach tego ukrywać. Nie będę się skarżyć ani użalać, ale tryskać sztuczną energią też nie.
 
reklama
Chyba dzis bede musiala Krasnik odwiedzic bo babcie mam w szpitalu..a znajac kochana rodzinke to bedzie malo chetnych by pojsc do lekarza i zapytac co tam...
 
Camel bo Ty jestes taki typ czlowieka co nikt inny nie zalatwi tak jak Ty.

Jaki rozmiar nosza wasze gadziny. Mojemu 80 spodni to przed kostke a 86 snuje mu sie pod stopami ze sie slizga i wywala.
Jakies to takie nie wymiarowe....po ojcu ? ;)
 
Ewcia, u nas przekrój rozmiarów;) Od 74 po 86. Koszulki od biedy włażą 74, ale tylko dlatego, że kupiłam i teraz mi żal, a spodnie 80 na razie najlepsze, ale chyba też już niedługo. Body zależy od firmy. Niektóre 80 za małe, a niektóre 86 za duże;)
 
Ewcia..bo kurcze laza do szpitala co dzien od 4 dni a jak dzwonie i pytam konkretnie to nikt nuc nie wie i nikt nie poszedl sie nawet spytac...to ja wale ..wole pojechac sama..

Moj ze spodniami to samo..a body 86-92....
 
Wrocilam, cala droge lało ale calkiem dobrze sie jechalo... Z babcia nie jest juz tak zle, nie chciano mi udzielic informacji..ale doktor poszla ze mna do babci i ta wyrazila zgode..musza jeszcze zrobic jej badania bo nie potrafia ustalic przyczyny bolu..czyli nie wiedza nic..
Jasko sie stesknil, az kwiczal jak weszlam do domu...
 
Hmm camel to za dużo też żeś się nie dowiedziała. Ale przynajmniej spokojniejsza głowa.
Dobrze wiedzieć ze nie tylko moje dziecko górna część ciała rozwija szybciej niż dolną ;)
Była jedna drzemka rano. teraz juz zasypia. Ciekawe co będzie bo jak weszlam do domu po aero to tv gral, a na pytanie dlaczego skoro prosiłam, uzyskalam odpowiedz ze to m. ogląda, nje Młody, on sie przecież bawi...sorry...Zapowiedziałam mu ze będzie dziś wstawał.

We wtorek atakujemy śląskie w sprawie mieszkań. Młody obudzi się przy babci i pewnie zasnie też z nią. Pierwszy raz spędzi niemal całą dobę bez starych. O ile nas powódź nie zatrzyma :/
 
No spokojniejszam... Musialam sie upewnic co do badania krwi, ostatnie robione na onkologii w lublinie nie powalaly, ona ma raka krwi...wiec musialam sprawdzic bo przez tel babcia nie brzmiala dxis optymistycznie..balam sie ze cos sie dowiedziala a ona taka ze nikomu nie powie..gorzej niz z dzieckiem.

No to biedny Leoncjo bedxie tesknil zapewne..ja to sie boje jak by ktos uspil jaska bez cycka... Jak wy usypiacie malizny w poludnie?

Ewcia nie strasz mnie tu powodziami bo wiesz .. U nas juz 2 byly...
 
Stary coś tak gada ze akurat te województwa co nam jechać, to zagrożone.
Leoncjusz nie bedzie tęsknił ni w ząb. Babcia mu na wszystko pozwala więc szaleje do woli.

Na drzemkę. ..jak mnie plecy bolą to w wózku, cos tam mu pomrucze powoze do przdu do tyłu i jak spiacy to zaśnie. Dzisiaj np wgramolil mi sie na kolana, i sobie pod nosem zawodzil, to poglaskalam po głowie i zasnął i potem tez do wózka. Bardzo dobrze mu sie spi w tym quinny mimo ze to siedzisko moze nie wygląda. ..tak jak pisałaś ze dupka w dole..ale generalnie to ulozenie jest bardzo podobne do tego co ma u mnie w ramionach i mysle ze to dlatego. Na spokojnie rozpierdziela ramiona na szerokość i nawet do 2 h dociagnie. A jak go cos wybudzi to tez szybko podlece pobujam i dospi. Bo w lozeczku to juz siada placze i gowno ze spania. Niestety, nie osiagnelismy nigdy tego levelu hard ze odkladam buzi buzi nara wychodzę a on śpi. ...o nie nie nie.
 
reklama
Mój na wieczór zasypia albo mi na rękach albo w łóżeczku, ale po wcześniejszych lamentach.
A w dzień włazi na mnie, przytula się, pokręci i zasypia, jak mu się chce. Gorzej jak ktoś jest w domu, bo wtedy się rozprasza, ale zawsze jakoś zaśnie. Wczoraj miał dużo wrażeń, to nawet u M. na rękach zasnął;) Ale był z siebie dumny;)
 
Do góry